מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: עשית להשבית בפורומים מסוימים

bhanuprasad1981
15-03-10, 19:10
אני מקווה שאתה נותן אפשרות לבטל תמיכה עבור vbet בפורומים כמה:)

vBET
15-03-10, 20:49
ברגע זה אתם יכולים לעשות זאת על ידי האפשרות "התעלם כתובות" - זה יעבוד אם יש לך vBSEO מאז vBSEO מוסיף שם בפורום לכל כתובת אתר.

עם כתובת vB ידידותית זה לא יעבוד בצורה מושלמת. אני מתכוונת לקשר בפורום תתעלם במהלך מעקב התרגום, בדף הפורום לא יהיו דגלים אם מישהו מוסיף קוד השפה לקשר בפורום אז ינותבו אוטומטית אחד המקורי. אז מנועי החיפוש לא ילכו הנושאים המתורגם. אבל אם מישהו מוסיף מקוד השפה יד URL חוט ואז זה יתורגם.

כמו כן, פתרון זה הוא חזק יותר מאשר רק התעלמות כמה פורומים, כי אתה יכול להשבית לפי סעיפים שאתה רוצה.

נא לנסות את זה ולספר לנו האם הפתרון הקיים מספק אותך.

bhanuprasad1981
18-04-10, 14:04
זו תשבית יצירת מפת האתר עבור פורומים כי מדי? אני משתמש גנרטור vBSEO מפת האתר.

vBET
18-04-10, 23:02
זו תשבית יצירת מפת האתר עבור פורומים כי מדי? אני משתמש גנרטור vBSEO מפת האתר.

לא תצטרך להוסיף תנאי המתאימים לשילוב קוד נוספות. נא לשאול על זה חוט אינטגרציה מפת האתר: - נחפש פתרון:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1