מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: בהתחשב אפשרות לבחור את השפה לנתץ על רישום

tavenger5
15-03-10, 16:18
אני עובד על קבלת דף רישום שלי יעילה יותר. האם יהיה אפשר לקיים את האפשרות של שפות ב למשוך למטה בתפריט או כפתורי רדיו? לחצני הבחירה לקחת כמות ניכרת של החלל.

vBET
15-03-10, 20:59
אתה יכול פשוט לבטל את הדגלים בצורה אחת ואז זה יהיה פשוט לבחור ברשימה. אני לא בטוח כי לנתץ התפריט כמו בסרגל הניווט יכול להיות נתמך בחלקו של טופס ההרשמה (כנראה כן).

ניקח בקשה זו בחשבון.

tavenger5
16-03-10, 04:20
חשבתי טיפה למטה בתפריט צורה ולא אחד כמו בסרגל הניווט ...

vBET
17-03-10, 00:00
כן:) ואנחנו נבדוק את זה:) זה לא מקובל עדיין רק בגלל שאנחנו לא בטוחים האם תסריטים vB אחראי על התפריט הנפתח בסרגל הניווט יכול לעבוד גם במקומות אחרים.

אז נבדוק את זה:) קרוב לוודאי בקשה זו תתקבל. סופית נעבוד על זה:) ובכל זאת - עדיפות נמוכה.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1