מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: תחת הכותרת בשם "ההודעות האחרונות"

Valdo
12-03-10, 15:34
יש לי הולנדי שכתב בפורום שלי עם השפה המקורית שלו, וכל זה נראה בסדר מלבד "ההודעה האחרונה" הטיעון הוא זה: המכללה של צעירים בקרבת Tolz הרעים ובית הספר של ילדים אבל titoletto "ההודעה האחרונה" מופיעה בכתב כזה: ישן [= langtitle NL] ח'בinternaat הרע Tolz voor de buurt אן jongeren en schoolgaande ... איך לפתור? תודה

vBET
13-03-10, 01:30
vBET יש קוד מיוחד כדי למצוא מצבים כאלה ולתקן אותה הודעה בפורום האחרונות.

בבקשה תגיד איפה בדיוק זה מופיע? או אפילו לתת צילום מסך אם אתה רוצה. כרגע אני לא רואה אותו בפורום שלך. אולי לכתוב תשובה חוט זה לשלוח לחבר מסך-shot מראה היכן הבעיה מופיעה.

Valdo
14-03-10, 19:09
הנה הוא: יש לי הבעיה מודגשת בצהוב: http://img101.imageshack.us/img101/6830/senzatitolo1ub.jpg

vBET
14-03-10, 21:26
עכשיו זה ברור:) זה לא מנותח כי vBET לא משולב עם mod זה stats (וזה לוקח התוצאות על ידי אייאקס). אז תוצאותיה לא מתורגמים בכלל - אפילו על דפים מתורגמים. בגלל התוצאות מתקבלות על ידי AJA אחרי עמוד נוצר ותורגם.

זה לא באג vBET - היא סוגיית האינטגרציה. vBET ניתן לשלב עם אופנות לוקח התוצאות על ידי אייאקס והוא יכול לתרגם תוצאות כאלה אם mod משתמש xml_print_output וו. אנא ראה כאן לפרטים:

כמו כן שים לב כי ברגע זה אם אתם מצליחים עם שילוב זה'...' נושא יישארו. תוצאות יתורגמו אם זה יהיה משולב, אבל כותרות עם BBCode סגירת לחתוך langtitle לא. לא ב vBET 3.x 4.x ב יש לנו פתרון לכך. vBET 3.x יהיו כאלה לשחרר הבא.

אם אין לך כל ידע PHP אז זה יהיה הכי טוב לבקש מחבר mod ספציפי לעזרה.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1