מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: vBET 3.10.0, 4.9.0 ו- 5.2.0 שוחרר

vBET
28-03-17, 18:15
שלום!

היום יש לנו בשבילך, מהדורות חדשות של כל הגירסאות PRO. יש כמה באגים קבוע, אך השינויים החשובים ביותר הם על תרגומים Apertium ו- Microsoft - ישנם שינויים APIs שלהם.
Apertium כבר לא עובדים עם גירסאות ישנות vBET - מהדורות חדשות לתקן בעיה זו.
גירסאות ישנות של vBET יפעל עם Microsoft תרגום רק עד 30 אפריל 2017. לאחר מכן עליך מהדורה חדשה עם חשבון Microsoft חדש. כמובן באפשרותך להשתמש עכשיו גירסה חדשה, רק תזכור: אתם צריכים להגדיר מחדש את Microsoft מפתח (ראה פירוט להלן).

עדכון נוסף שלבים (האם זה לאחר העדכון הרגיל המתוארים readme.html):

ללכת Admin CP > שפות > ספקי תרגום וערך קבע עבור Microsoft חינם/מסחר תרגום API מפתח תכונה.
תוכלו למצוא שם, תיאור מפורט איך לקחת את המפתח. אנא שים לב כי ניתן להשתמש Microsoft תרגום בחינם - בנוסף גם כתובתה מוזכר תיאור התכונה.

שינויים:

מותאם לקוד Microsoft תרגום API החדש
קוד מותאם Apertium תרגום API החדש
הוסיף 11 זוגות שפות Apertium
זמין כמה אזהרות לא חשוב
תרגומים מופחת עבור מספרים ביטויים וכותרת תחתונה (5.2.0)

באגים קבוע:

תרגום של alt (4.9.0 ו- 5.2.0)
תגובה מהירה (5.2.0)
מיקום Admin CP (5.2.0)
בעיה עם הוספת קבצים מצורפים (5.2.0)

magmf
03-04-17, 13:54
מדבר Apertium אתה יכול להסביר איך להשיג מפתח Apertium אחד? אני חושב שהם שינו את הדרך ואני לא מוצאת את המקום. אני צריך ללכת כדי לקבל מפתח חדש לשימוש עם vbet

Marcin Kalak
04-04-17, 15:31
חדש Apertium Translate API פועלת כיום ללא מקש כלשהו. נסביר את העניין.

Marcin Kalak
07-04-17, 17:28
אנחנו תשפר את סוגיית Apertium במהדורה הבאה - בקרוב מאוד.
כעת אתה רק צריך להזין כמפתח '1', Apertium יעבוד.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1