מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: אני צריך לדעת אם Vbet יעבוד עם DBseo

Lion Group
03-11-14, 17:13
. היי. הבחור כעת אני מריץ VBseo. אני רוצה להחליף אותו עם DBseo ו Vbet. אני צריך לדעת אם הוא יפעל לפני רכישה זה. האם אתם מציעים שירותי התקנה.

תודה על העזרה

Marcin Kalak
04-11-14, 14:16
אנחנו לא מתכננים לתמוך DBSEO ברגע זה. אנו תומכים Url ידידותי. אז vBSEO שמשתמשים יוכלו להישאר עם vBSEO או לעבור של URL ידידותיים.

Lion Group
08-11-14, 22:47
VBseo הוא טק מת. DBseo הוא ללא ספק הטוב ביותר של seo האפשרויות שהוזכרו. זה יגרום הרבה הגיון כדי לתמוך DBseo. זה יגרום המוצר שלך הרבה יותר מושכת. יש סיכוי שאתה מותאם אישית קוד שזה יעבוד בשבילנו? תמורת תשלום?

Marcin Kalak
12-11-14, 10:04
ברגע זה אנחנו לא מתכננים לשלב עם dbseo. vBulletin יש Url ידידותי מקורית משלו. אתה יכול לנסות לשלב את עצמך על אחריותך בלבד, אך שים לב כי אם תשנה קוד vBET ואז תצטרך לשנות אותו שוב לאחר כל עדכון vBET.

ctrenks
27-11-14, 17:22
אני צריך את זה כדי לעבוד עם DBSE או אני צריך תמיכה לתקן חורים VBSEO! . כרגע אני מנסה להסיר VBSEO אך VBET גורם שגיאות קורא קבצי vbseo :(

Marcin Kalak
28-11-14, 10:29
אם ברצונך להסיר vBSEO להסיר תחילה את השילוב של vBET עם vBSEO vBSEO קבצים, .htaccess.
אם אין לך בעיות עם vBSEO בלי אינטגרציה, אך יש לך בעיות לאחר שילוב לאחר מכן בבקשה ליצור נושא חדש, לכתוב תוכן שגיאות.
אם אתה משנה את ה-SEO על DBSEO אז אתה יכול לנסות לשלב את עצמך על אחריותך בלבד, אך שים לב כי אם תשנה קוד vBET ואז תצטרך לשנות אותו שוב לאחר כל עדכון vBET.

ctrenks
29-11-14, 22:07
פשוט מופתע תמשיך להציע תמיכה עבור מוצר זה נוצלה.

ctrenks
30-11-14, 05:34
להסיר את הקוד .htaccedd עבור vbet seo ואת כל הקישורים שהשתנו מן /lang/עמודים? לאנג = חרא אז זה לא פתרון. אני נול זה מעל פעם שוב מחר, ולראות את ההזדמנות של שילוב זה בתשלום? לפחות תפסיק לתת לאנשים לחשוב כי התקנת vbseo זה רעיון טוב בשלב זה.

Marcin Kalak
01-12-14, 09:07
אם הסרת vBET אינטגרציה עם vBSEO בקובץ .htaccess, קובץ /vbseo/includes/functions_vbseo_createurl.php, /vbseo/includes/functions_vbseo_url.php אז אתה לבטל באופן זמני vBET.
vBSEO לנתח אז הקישורים שפה בפורום.
לשנות את הקישורים אז לא משויך vBET.

אנחנו יכולים לעזור לך להסיר vBET אינטגרציה עם vBSEO, אך מאוחר יותר שינוי קישורים תלויה vBSEO.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1