מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר אחסון במטמון שאילתות

tavenger5
22-02-14, 15:46
אני העפתי מבט יומן שאילתות איטי שלי, אני רואה דברים כאלה:

# Time: 140222 8:50:25
# User@Host: database_user[database_user] @ [10.0.0.4]
# Query_time: 7.076817 Lock_time: 0.000065 Rows_sent: 3 Rows_examined: 4174934
use cellphon_forum;
SET timestamp=1393077025;
SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbenterprisetranslator_cache_medium_es help, vbenterprisetranslator_cache_medium_es cache WHERE help.originaltext='U.S. Supreme$
# Query_time: 14.198858 Lock_time: 0.000056 Rows_sent: 18 Rows_examined: 4174934
SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbenterprisetranslator_cache_medium_es help, vbenterprisetranslator_cache_medium_es cache WHERE help.originaltext='******* Xtre$
# Query_time: 13.591001 Lock_time: 0.000274 Rows_sent: 1 Rows_examined: 4174934
SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbenterprisetranslator_cache_medium_es help, vbenterprisetranslator_cache_medium_es cache WHERE help.originaltext='(Espa&ntilde$

האם יש דרך לשאילתות מטמון ככה? שאילתות אלה לטעון במשלוח כמעט בכל דף.

. כן, יש לי את המטמון חוות.

tavenger5
22-02-14, 18:15
גם, אם אתה כדי להפעיל תוספת על שאילתות אלה, יש הערה זו: שבלתי אפשרי היכן שמתי לב לאחר קריאת טבלאות const.

vBET
27-02-14, 08:23
בבקשה ללכת Admin CP -> vBET Cache -> Memory Cache באפשרותך להגדיר שם על השימוש של זיכרון מטמון (4 מנועי נתמכים: memcache כדי לשמור תוכן נגמ"ש, XCache eAccelerator).

האם זה מתאים לצרכים שלך?

PS.
שאלה - מהו המדד זמן בפעם שאילתה בדו ח?

tavenger5
28-02-14, 15:37
לא הפונקציה מטמון זיכרון כמו מטמון רגילה אבל מאחסן את הנתונים לזיכרון? זה לסלק את חלק ששאילתות אלה?

הפעם שאילתה רשום בהודעה הראשונה לפני השאילתה.

vBET
28-02-14, 22:24
באמצעות חוות מטמון בהחלט יבטל הרבה שאילתות, מאז לאורחים תוצאות להיות ב- HTML רגיל כקבצים והוזרמו מקבצים (עד קובץ פג - ולאחר מכן רענון).
חוות מטמון יבטל הרבה שאילתות, שכן רוב התנועה בפורום של אורחים (כולל עכבישים).

הרגע בדקתי את המקורות שלנו על זיכרון מטמון. משתפת פעולה עם מטמון חוות שלנו - תוצאות אז שהיו בשימוש לאחרונה יילקח ממי זיכרון לא מקובץ. במקרה הזה זה לא יבטל כל השאילתות (חוות מטמון כבר עשו את זה).
עדיין vBulletin עצמה כמו שזכרתי (לא בטוח) יש תמיכה עבור זיכרון מטמון, אולי הדבר יבטל את חלקם של שאילתות.

אני יודע איפה לשימור השאילתה זמן - אני שאלתי על מדידת זמן. אולי לא הייתי ברור - מה זה ביחידת הזמן? (s, ms, ns?)
יש לנו האינדקסים על טבלאות מטמון שלנו אז צריך להיות קצר.

גם אתה יכול לנסות לבטל את האפשרות Admin CP -> vBET Cache -> Database Cache -> Select grouped translations. כאשר זמינה, שאילתות ואז יהיה פשוט יותר (אין רישום על ידי סרייה), אבל יהיו הרבה יותר שאילתות (משהו משהו) - אולי בפורום שלך יהיה טוב יותר לבצע שאילתה לעתים קרובות יותר.
לדוגמא - להסתכל על התוצאות שלך היה שאילתות 3 אשר נתן תוצאות 22. אם תבטל תוצאות לקיחת בקבוצות ואז תקבל שאילתות 22 נותן תוצאה 1, אך השאילתה יהיה קל יותר (פשוט 'היכן' סעיף) אז גם מהר יותר. אם יש לך מסד נתונים על שרת אחר ואז בוודאות לא תנסה את זה. התוצאה היא שאת לוקחת על ידי localhost, אז אולי אתה רואה שיפור. לא יכול לומר - צריך לבדוק אותו.

tavenger5
03-03-14, 04:50
. אוקיי, תודה על ההסבר אני משתמשת חוות מטמון זיכרון מטמון (xcache), אבל אני עדיין המום איך של בחירה רבים באים מתוך מסד הנתונים.

המדד זמן לעיל היא בשניות.

vBET
03-03-14, 10:15
לקח את מסד הנתונים שלך 14 שניות עבור שאילתה? . באמת? . זה בהחלט משהו לא בסדר שם אנא נסה לתקן טבלאות על-ידי Admin CP, אולי יש משהו לא בסדר. זה לא אמור לקחת כל כך הרבה זמן - אלה נתונים הכלולים באינדקס.

tavenger5
03-03-14, 19:54
יש לי הרגשה של כמה טבלאות הן נעילה ו/או מחכה שמטמון השאילתה, ולכן הם לוקחים כל כך הרבה זמן לביצוע. שלא לדבר על שאשמח לקבל קצת זיכרון נוסף בשרת מסד הנתונים שלי - אני עובד על זה גם כן.

vBET
11-03-14, 12:51
vBET היא באמצעות טבלאות מטמון ללא כל התנועות (MYISAM) כך חסימת לא אמורה להיות הבעיה. אולי שברת אינדקסים, MySQL עושה חיפוש מלא. שוב פעם בבקשה השתמש שלך Admin CP כדי לתקן כל (טבלאות ואינדקסים שלךAdmin CP -> Maintenance -> Repair / Optimize Tables).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations