מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר תורגם קישורים ללא כתובת URL מעקב

cadaver
01-07-13, 08:20
היי,

הייתי רוצה לבקש את עזרתך / הצעה:

בפורום שלנו יש לנו הגדרה "כתובת URL מעקב" = > "לא" - אז כדי לראות את התוכן המתורגם, משתמשים תמיד יש ללחוץ על הקישור שפה + חלק שפה (לדוגמה/fr /, /de/) לא הוסיף לקישורים - אבל הקישורים בעצמם מתורגמים.

דוגמה:
1. דף עברית (forumdisplay):
{domain_name} / שלום-ברוכים הבאים

קישור חוט בדף זה:
{domain_name} / 12345-חוט-כותרת-here.html
כותרת:
חוט כותרת כאן

2. דף גרמני:
{domain_name} / דה/שלום-ברוכים הבאים

קישור חוט:
{domain_name} / 12345-חוט-titel-hier.html
כותרת:
חוט Titel חיר

אבל הקישור: {domain_name} / 12345-חוט-titel-hier.html הפניות בחזרה {domain_name} / 12345-חוט-כותרת-here.html - משום שאין שום פרמטר שפה (עקב הגדרות עבור "כתובת URL מעקב אחר" = > 'לא').

יש לי 2 שאלות:
א) האם יש סיכוי כלשהו - עם הגדרת "כתובת URL מעקב" = > "לא" - לא לתרגם את הקישורים בפועל - רק טקסט?

b) האם זה איך זה צריך להיות נכון "seowise"?

תודה על העזרה.

Marcin Kalak
01-07-13, 13:26
קישור מופק הנושא הנוכחי. אם הנושא הוא מתורגם הקישור הוא מתורגם. ניתן לבטל את התרגום של נושאים מסויימים באמצעות [langtitle = nt] (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/3168-how-make-some-text-not-translated.html).
מתורגם קישורים טובים עבור SEO.

cadaver
02-07-13, 11:19
מתורגם קישורים טובים עבור SEO.
אבל אלה הקישורים לא פועלים-, הם מנותבים לתוך הקישור חוט המקורי

ראו את זה:
קישור מתורגם: {domain_name} / 12345-חוט-titel-hier.html
הפניות בחזרה
הקישור המקורי: {domain_name} / 12345-חוט-כותרת-here.html
-משום שאין שום פרמטר שפה (עקב הגדרות עבור "כתובת URL מעקב אחר" = > 'לא').

איך זה יכול להיות טוב עבור SEO? (נראה כמו רמאות + בעיות תוכן משוכפל)

cadaver
02-07-13, 11:23
קישור מופק הנושא הנוכחי. אם הנושא הוא מתורגם קישור זה מתורגם. ניתן לבטל את התרגום של נושאים מסויימים באמצעות [langtitle = nt].

כל זה טוב ויפה, אבל אנחנו לא רוצים מתורגם קישורים בכל דף transalated:

ראו את זה:
2. דף גרמני:
{domain_name} / דה/שלום-ברוכים הבאים

קישור חוט:
{domain_name} / 12345-חוט-titel-hier.html

כמו קישורים אלה redirect חזרה למקור.

הוספת פרמטר כפי שהוצע כי חוט הוא פשוט אין דרך ללכת - לכן אני מבקש, אם אין שום דרך לעשות את זה מהר יותר על-ידי שינוי הגדרות (לא מצאתי) או על-ידי שינוי קוד. (כפי שאני מאמין, עם "כתובת URL מעקב" = > "אין" קישורים לא צריך לתרגם)

תודה על עזרתך.

Marcin Kalak
02-07-13, 17:07
אוקיי, אני רואה את הבעיות. אנו מציעים כעת להפעיל מעקב כתובת url, זה יהיה טוב יותר עבור המשתמשים. עלינו לתקן באגים כמובן.

Marcin Kalak
09-07-13, 13:21
בעיה זו היא שאלה של vBSEO. vBSEO שנוצר עבור קישור שם הוא אין הבחנה בין אימות נכונות תוכן. דרך זה לא ניתן לעשות כך הקישורים היו מתורגמים בכתובת ה-URL בדפדפן, לא לא ניתן היה לתרגם בדף. אז עכשיו שאתה יכול להפעיל url_tracking, זה מומלץ וטוב מאוד עבור המשתמשים. באפשרותך גם להישאר עם url_tracking זמין ולמחוק אינטגרציה עם vBSEO, אבל אז אתה קישורים לא מתורגם, אשר אינו מומלץ. תוכלו גם להישאר עם המצב הנוכחי, אשר גם לא מומלץ, כי הוא אינו ידידותי למשתמש וגורם הפניות מיותרות.
בנושא זה vBSEO הגבלה, לא אשמתנו, אנחנו לא יכולים לשנות את זה, למרות הכוונות.
אנו מתנצלים האיחור בתשובה, אבל עבדנו על זה מנסה לבצע שינויים, אבל למרבה הצער, נתקלנו הגבלה vBSEO שמנעה בשינוי כזה.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1