מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר פוסטים ריקים

DirtRider
09-04-12, 09:41
מצאתי לי אין ספקים תרגום זמינים שרק אני מקבל הודעה ריקה מבן השימוש בו. כאשר יש לי את קבוצת "הצג את הטקסט המקורי עבור המשתמש" שלא להציג: מבולבל:

r.dziadusz
10-04-12, 22:41
אני יהיה לבדוק את זה ב. גם ספרי לי אם "הצג את הטקסט המקורי עבור המשתמש" קבוצת אל לכם את ההצבות ריק מופיע?
כמו כן שימו לב כי יכול להיות coused היא אלא מפתח סוד הזהות api של הספק שגוי

DirtRider
11-04-12, 05:37
ובכן אם יש לי את הטקסט המקורי של הצג עבור משתמש להגדיר באז כן ניתן יהיה לראות את הטקסט המקורי. העניין הוא לאחר מכן תהיה לך הודעה בשרשור שאינו בשפה האנגלית, הוא מקבל התייחסות. מפתחות API נראה לעבוד כאשר ספקי תרגום זמינים.

DirtRider
11-04-12, 07:11
אישור אינך צריך לדאוג יותר עם בעיות שוטפות נתקלתי עם שינוי זה כעת מחקתי אותה, מה wast כסף זה התברר:(

vBET
11-04-12, 15:22
כפי שקיבלת בתשובה ברצף זה מאוד - הצוות בודק את הבעיה.

r.dziadusz
11-04-12, 15:47
אני לא יכול לשחזר בעיה זו בפורום הבדיקה שלי. היתה לך נא הראה לי כתובת url עם דוגמה בו יש פוסט "ריק", ואם access כבר שלח לי הוא workig עדיין היה בודק אותה על המקום

DirtRider
11-04-12, 18:54
מצטער שאין אפשרות כפי הסרתי mod זה מאתר שלי כעת כפי שהוא היה נותן לנו בעיות רבות מדי.

1. ריק post כאשר ספק תרגום היה לא זמין (הגדרת שלא להציג את הטקסט המקורי)
2. לכתוב בשפות אחרות מלבד ברירת המחדל בעת תרגום ספק לא היה זמין (הגדרות הצגת הטקסט המקורי) זה גרם לבלבול כחברים באנגלית לא יכול להבין פוסט והוא להתעלם מהם.
3. פורום להאט ימינה במורד כאשר ספק תרגום לא היה זמין, התלוננו חברי פורום שזה לא מקובל במהירויות איטיות אלה.

r.dziadusz
12-04-12, 17:14
כפי שאמרתי שאין אפשרות לשחזר בעיה זו כך אם לא התקין vBET, לכן אין באפשרותך להציג לי שגיאה זו "בפעולה" זה בלתי אפשרי עבורי לבדוק מה השתבש.
אנא הרשה לי להכניס אותו ftp שלך.

m_jankowski
19-06-12, 21:23
אין תשובה אז אני צריך לסגור את החוט. אם יש לך עוד שאלות לגבי נושא זה אני יפתח את זה בדרך אחרת בבקשה לכתוב חדש.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1