מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר מאז השדרוג האחרון של דוחות שרת vbet מופרז להשתמש של משאבים על-ידי vbet

Simon Lloyd
21-02-12, 14:35
היי מאז השדרוג ל- vbet האחרונים אמש השרת הוא כעת דיווח שימוש מופרז של משאבים על-ידי vbet
זמן: ג' פבואר 21 13: 02: 15 2012 + 0000
חשבון: xxxxxx
המשאב: בזמן תהליך
חריגה: 65324 > 1800 (שניות)
קובץ הפעלה: /usr/bin/php
בשורת הפקודה: /usr/bin/php
/xxxx/xxxxxx/public_html/forumz/vbenterprisetranslator_seo.php
PID: 28614
נהרג: נואי אני מקבל מאות, מישהו לעבוד באופטימיזציה של הקוד או משהו????

r.dziadusz
23-02-12, 21:07
אנחנו עובדים על optimalization כל רע; ase

Simon Lloyd
24-02-12, 22:51
ניתן להבין את זה אבל המהדורה האחרונה הוא גרוע יותר עבור עומס מזו הקודמת, שהיא הורגת השרת שלי!

r.dziadusz
25-02-12, 17:05
אנחנו לא עשו כל הביצועים שינוי עדכונים. נוסיף רק ספק תרגום חדש, עם algorith אותו מאוד

גם מה שאתה רואה הוא:

לא vbenterprisetranslator_seo.php מי לוקח כל המשאבים שלך - היא כולה הפורום שלך, כי כל בקשה פורום הולך vbenterprisetranslator_seo.php trought אשר מגדיר כמה משתנים עבור vbseo.php וכולל רק המשאב המבוקש באמת. הגדר כל התעבורה פורום קובץ זה באמצעות קובץ .htaccess. אז קיימת בכלל אין בעיה עם קובץ זה - זהו את צריכת הפורום כולו שלך. הצורך תיאור נוסף באזור זה - נא לפתוח שרשור חדש עבורו או למצוא כבר קיים. בעיה אחת לכל הליך משנה אחד

Simon Lloyd
27-02-12, 18:16
היתה לך לפנות את הגירסה הקודמת של vbet לי ולכן ניתן לשדרג לאחור לראות אם העומס שוככת מכן אנא?

r.dziadusz
27-02-12, 19:07
PM sended נא בדוק בתיבת הדואר הנכנס

Simon Lloyd
03-03-12, 08:43
תודה!, התקן אותה מאוחר יותר היום, להציב חזרה מחר לאחר צפייה סבר סטטיסטיקה:)

Simon Lloyd
03-03-12, 08:45
סליחה, האתר שלי הוא vb3, אני חושב חבילת שסיפקת אינה עבור vb4.

r.dziadusz
04-03-12, 21:49
אה סליחה אני עושה את זה שוב

Simon Lloyd
20-03-12, 20:33
אוקיי, אני לא פוסט חזרה מיד רציתי להיות בטוח, אבל הגירסה הקודמת אינו טוען השרת למחצה עד כמה הגירסה העדכנית ביותר, האם לדעתך שהגירסה העדכנית ביותר עליך להסתכל כדי לראות מדוע? :)

tavenger5
21-03-12, 16:52
זה נשמע כאילו יש יותר של עיכוב מכיוון vbet מעבר לספק תרגום אחר בו אורכת זמן רב להשיג נתונים. כאשר פעולה זו מתבצעת חיבורי http זה הם שמאל פתוח (ולפעמים גם זמן קצוב).

r.dziadusz
21-03-12, 19:22
יכול להיות coused על-ידי "API Apertium" אשר לעיתים timeouting becouse של ספק שגיאה פנימית, האם ניסית להפעיל אותו, מאשר להכניס אותו שוב

Simon Lloyd
03-04-12, 13:32
אך לא תתבצע בדיקה, תודה.

r.dziadusz
14-04-12, 16:47
כי אין תשובה שלסמן הליך משנה זה פתר, אם עדיין יש לך שאלות נא נפל חופשי aski וייפתח שוב אותו

Simon Lloyd
14-05-12, 00:37
אני יודע שסימנת את זה פתר אבל אני כבר לא ניתן לקבל באתר שלך בעת ניסיון כמה פעמים!
הבעיה כנראה vbet זה לא לסגור תהליכים כראוי ולאחר השארת המון אותם פתוחים, אפאצ'י מכן asseses עולה כמה תהליכי הצאצא הוא זקוק ויוצר אותם מוכנים עד מהרה בשל כל השיחות כדי vbenterprisetranslator_seo.php את התהליכים שהיא יוצאת פתח את העומס על השרת.

העברתי שרת לשרת חזק יותר העומס עדיין קיים, המארחים חדש לומר זהה הישן אחד "להשיג ספק התוכנה שלך כדי למטב את סבר, כל הקבצים הוא קורא vbenterprisetranslator_seo.php"

אין אפשרות לשמור זאת למעלה, לשלם עבור תרגומים, עכשיו £ 200/חודש עבור השרת שהיא הורגת אותי, מה עליי לעשות כדי להשיג vbet כדי לסגור השיחות על התהליכים כראוי?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1