מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר vBET שאין לקשרה אל שרת זה פורומים!

Simon Lloyd
03-02-12, 08:01
הי, מעל 24 השעות האחרונות שלי useage אחסון ballooned משליטה וזה היה למטה לדבר אחד!, יומן רישום שגיאות היו מתמלאות עם אלה
PHP אזהרה: strpos() [< href="/forum/iw/function.strpos" > function.strpos </a>]: היסט לא הכלולים במחרוזת /home/thecodec/public_html/forumz/includes/vbenterprisetranslator_functions.php בשורה 398 לי רבים אלפים רבים מהם (25 GB בכל!) ונראה כי זו כל עקב אי היכולת ליצור קשר עם השרת של vBET!

זה לא היה הצביע בעת רכישת כי השרת שלנו צריך להיות מסוגל לפנות שלכם בכל עת!, השרת שלך היה למטה, אז היה התוכנה (modificatio) שרכשתי ממך, הוא צורך אמיתי יש vBET שקיימות כל העת קשר עם השרת שלך?

r.dziadusz
03-02-12, 17:42
אני אנסה להכניס בפורום הבדיקה שלי. גם לך נא לתאר אותי צעד אחר צעד מה עשה לפני שגיאה הופיעה?

Simon Lloyd
03-02-12, 17:50
פשוט, שגיאות אלה היו הופעת הטעות שלי הפסיק כל הזמן שהאתר היה למטה אתמול, כאשר האתר שלך ניגש בחזרה השגיאות ביומן או האטה, עכשיו יש לי רק אלפים מהם היום (17 mb)
[03-פבר-2012 13: 20: 48] PHP אזהרה: strpos() [< href="/forum/iw/function.strpos" > function.strpos </a>]: היסט לא הכלולים במחרוזת /home/thecodec/public_html/forumz/includes/vbenterprisetranslator_functions.php בשורה 398, הפורום פועל בדרך כלל ללא בעיות או שגיאות מלבד אלה מילוי יומן השגיאות שלי.

אז לא השלבים ליצור אותו מחדש!

r.dziadusz
05-02-12, 19:51
vBET לא מחייב התקשרות עם השרת שלנו לבצע תרגום ועוד. לכן זה בלתי אפשרי שלא שלנו סבר קריסה משפיעות על הפורום שלך. מה שאפשרי הוא השרת vBET שלנו, שלכם שרת סובלים מאוד באותה הבעיה. השרת שלנו היה למטה למשך יותר היום, שלך נתן לך המון שגיאה יומני רישום. מימין עכשיו קשה לנחש מה גרם, חשוב יותר לחזות אותו - איננו יודעים אילו ספקים פנימיים שגיאת שרת עשויים להופיע:(

יומן רישום זה עדיין קיים? אם כן אני להגדיר יומני רישום מסוימים וכן בודק מה קורה.

Simon Lloyd
05-02-12, 20:11
יש לך גישה השורש פורום, יוצא יומן (ניתן לנקות אותו מדי יום!) מימין יש כיום למעלה מ 2 ג'יגה-בתים של ערכי הכל מתוך vBET, אתה עלול למחוק את הקובץ, ליצור עוד אחד ריק ולשמור מכן בדיקת בחזרה שגיאות 2 ג'יגה-בתים לא ייפתחו ב- server, תהיה לך בעיה לפתוח אותו במחשב האישי שלך.

עריכה: אני חייב לומר כי השרת שלי שלא היה למטה בתוך חודשים (היו כמה שגיאות 500 אבל הם היו רגעית, אני וגרמה להם בעת שינוי אחד התוספים משלי).

יומן רישום השגיאות של נמצא ב- /public_html/forumz/error_log

r.dziadusz
06-02-12, 23:30
כעת באפשרותי להסתיר אזהרה זו כדי לא קריסה/האשפה הפורום שלך. עכשיו אני בודק מדוע הוא מופיע. גם אני יכול ליצור מחדש שגיאה זו
החלפתי את הקו

$closePosition = strpos($outputPart, '>',$openPosition + 1);
לתוך שורה זו:

$closePosition = @strpos($outputPart, '>',$openPosition + 1);

Simon Lloyd
12-02-12, 08:02
הי, אחת נוספת עם בעיה זו או מדוע הוא היה דיווח על הבעיה?

r.dziadusz
12-02-12, 23:43
קרוב לוודאי, כאשר אחד מהספקים יש מספר שגיאה פנימית (זה אחד בו התרסק השרת שלנו גם) ליצור כמה מוזר tranlation outup אשר התחיל בלולאה אינסופית - שיסבירו מדוע האם לא משפיע על שרת שלך - כמו שאמרת פורום היה עובד בסדר גמור. באפשרותי לגלוש שוב את קובץ שגיאה היא חופשית של אזהרה זו - או errased רק אותו?

Simon Lloyd
13-02-12, 18:49
לא לערוך את יומן רישום השגיאות בכלל, אפילו את השגיאות שיצרתי עזבתי שם, כך גם אתה חושב באג זה הוא קבוע או שהוא רק מוסתר על-ידי שינוי הקובץ שביצעת?

כן הפורום פועל באופן תקין, לא לשלם עבור תרגום google יותר מדי תווים 100,000 בדיוק ליום כך המון תרגומים נותרו בהמתנה לתרגם.

r.dziadusz
16-02-12, 19:25
אני חושב השגיאה תתוקן, יומן רישום השגיאות של otherways יש יש אזהרות אחרים מן הלולאה אותו מאוד, אם משהו מופיע שוב אנא צור קשר

Simon Lloyd
20-02-12, 20:35
אישור בעיה לא מוצג אלא, וככל הנראה מקושרות, אני מקבל שגיאות mysql עבור appertium, להשגיח עליו ועל פתיחת הליך משנה אחר, אם יהיה צורך בכך, אך באפשרותך לסמן זה פתר כמו לא היו שגיאות נוספות.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations