מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר לאחר שדרוג ל- VBET354 – תרגומים כבר לא עובד

Noob
18-01-12, 16:16
ביצעתי שדרוג פשוט מ- 353 כדי 354, והלכתי כל טוב. לאחר השדרוג, ראיתי עכשיו כי תרגומים עוד עבודה, בזמינות ספק, הם כל מוגדר 'לא'.
בעבר, היו לי v2 גוגל, מיקרוסופט, Apertium עובד עם מקשים API הנכון.

ניתן גם להבחין באפשרויות ראשי vBet, יש שגיאה:

Error:
Destination of your forum has to start with "/"

פורום שלי רשום בבסיס התחום (forum.domain.com) עם לא ספריה.
אם אנסה במילים פשוטות "/" בתיבה, לאחר מכן נאמר:

Error:
Destination of your forum could not end with "/"

לא בטוח אם זה קשור תרגומים לא עובד?

r.dziadusz
18-01-12, 17:32
היי

פורום שלי רשום בבסיס התחום (forum.domain.com) עם לא ספריה.
אם אנסה במילים פשוטות "/" בתיבה, לאחר מכן נאמר:
לא לשים "/" פשוט להשאיר אותו ריק

זה רק על אזהרה, הגדרת נשמרים גם עם הודעה זו, גם כאן תיקון מהיר של באג זה: תיקון (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-reporting/2743-4-4-6-bug.html#post11562)

אודות בעיה הראשון שלך, נא לראות "בטל" API כאשר יש זמני הגיע את הגבולות שלכם, הוא מוכנס כל 10 דקות, הפעל בדיקה עבור גירסה v2 של api של google ו- Microsoft (אחד שבו אתה משתמש: "הישן" או Microsoft על-ידי התכלת) הנראה זה לא באג, אבל בשמחה לעזור לך לגלות מה רע

Noob
18-01-12, 21:26
היה שימוש הישן... תן לי לנסות שירותי תרגום תכולים... יהיה לחזור בקרוב.

תודה!

vBET
23-06-12, 21:17
אז איך הוא? האם הבעיה עדיין קיימת?

vBET
07-07-12, 14:47
תגובה - נחשב לבעיה הוא נעלם. אם לא נא לכתוב הליך המשנה:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1