מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר מחיקת לכתוב בלוג, שפה מתגים

Michael
29-12-09, 11:19
אחד העובדים שלנו יש לב באג הבאים:

בכל פעם שאני הולך פיזית להסיר לכתוב בלוג, שפה באופן אוטומטי לשוודית.

מקווה theres לתקן!

vBET
29-12-09, 12:47
אנחנו יכולים לחקור אותו. הבעיה היא כי בלוגים אינם נתמכים באופן רשמי על ידי vBET, כפי שהם אינם חלק פונקציונליות פורומים מקומיים דורשים תשלום להוסיף. אנחנו יכולים לחקור אותו "על המקום" - אנו זקוקים לגישה בפורום אשר תומכים בבלוגים יוכלו לבדוק אותו ולתקן אותו.

Michael
29-12-09, 15:16
ובכן אתה יכול לספק לי את הקוד, כך בבלוגים לא מקבלים לתרגם בכלל?

vBET
29-12-09, 19:47
ברגע זה אנחנו לא מתמודדים עם בלוגים בכלל. כדי לקבל כל תמיכה בתחום זה אתה צריך לספק לנו סביבה שבה בלוגים נתמכים, כי זה לא פונקציונליות יליד vB דורש מודעות בתשלום.

Michael
29-12-09, 22:13
אני יקים vb טרי להתקין עבורך בתחום passworded עם בלוגים vb מותקן גם מתרגם כך שתוכל לאשר את הבעיה ולתקן אותה:)

פעם עשיתי אני PM לך את המידע כדי להיכנס וכו '

vBET
29-12-09, 23:50
שזה פתרון נהדר לתת לנו לעזור לך:)

vBET
08-05-10, 10:14
זה הנושא הזה עדיין פעיל אחד? עשינו שינויים גדולים ניתוב מחדש, אך לא יכול לבדוק את זה אחד - vB 3.x אינם תומכים בלוגים יותר ואנחנו לא יכולים לקבל רישיון. Sp חכירה יידע אותנו עושה טי עדיין קיימים או שזה יכול להיות סגור.

vBET
20-05-10, 21:52
אין תשובה - סוגיית הסגירה. יהיה לפתוח מחדש במידת הצורך.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1