מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר מתקבלות שגיאות ב- PHP

tavenger5
08-11-11, 20:37
שגיאה מכרעת PHP: מחלקה 'vB_Template_Runtime' לא נמצאה /home/site/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions.php על קו 338

שגיאה מכרעת PHP: להתקשר כדי פונקציה לא מוגדרת vbet_doRedirect() ב /home/site/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php בשורה 933

יש לך רעיונות למה? זהו עם הגירסה האחרונה 4.4.4

r.dziadusz
08-11-11, 21:05
שגיאת PHP הראשון
לך נא לספק לנו כתובת url המדויקת בה אימה שגיאה אלה או כאשר הוא מופיע, אם לא דמיינה אותו אני יצטרך לבדוק אותו מקום

אודות השני תהיה שגיאה לבדוק אותה בפורום הבדיקה שלי

tavenger5
08-11-11, 21:59
אני בטוח לא בדיוק איזו כתובת URL אלה הגיעו. הם מופיעים שלא מתרחש מספר פעמים ביום.

r.dziadusz
09-11-11, 12:06
אני צריך לדעת את זה כך היתה לך אנא שלח לי את הגישה שלך פרטים לי לבדוק אותה?

EDIT
אודות שגיאה זו:
שגיאה מכרעת של PHP: מחלקה 'vB_Template_Runtime' לא נמצא ב- /home/site/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions.php על קו 338
הצלחתי לשחזר, ויש כאן גם תיקון מהיר עבורך
הערה: זה לא נבדק:
נא פתח קובץ
includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php
וגם למצוא את הקו הזה:

$encoded = urlencode(vbet_getReEncoded($title)); -אם לא ביצעת שינויים בקובץ זה הוא אמור להיות בקו 121
ולפני זהו קו לשים קוד זה:

require_once(DIR. '/includes/class_core.php');

אודות השגיאה השניה אני לא ניתן לשחזרו כך אני זקוק לגישה שלך ftp כדי לחקור אותו

r.dziadusz
11-11-11, 15:38
עוד דבר אחד:
הערה זו לא נבדקה!
שגיאה מכרעת של PHP: להתקשר כדי vbet_doRedirect() פונקציה לא מוגדרת ב- /home/site/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php על קו 933

למצוא קו זה includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php:

vbet_doRedirect(vbet_createURL($redirectLanguage), false, false);
והניח לפני זה:

require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_redirect_utils.php');

אנא ספר לנו הוא פתרון זה מועיל לך

tavenger5
11-11-11, 16:34
החלת השינויים. שגיאות אלה מופיעות כעת להיות נעלם, אבל עכשיו יש לי אחד חדש:

שגיאה מכרעת של PHP: להתקשר כדי vbet_createURL() פונקציה לא מוגדרת ב- /home/cellphon/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php על קו 934

האם אנחנו צריכים את require_once של (בימוי: ' / includes/vbenterprisetranslator_functions_url.php'); לפני כן?

r.dziadusz
11-11-11, 17:08
כן, מצטער עבור כל בעיה שאתה כבר מתמודד

tavenger5
11-11-11, 17:15
למעשה, כאשר אני מוסיף לעיל אני מקבל:

PHP לנתח שגיאה: שגיאת תחביר, סיום לא צפוי של $ ב- /home/cellphon/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php על קו 937

אני די בטוח כל פרטיים} ו; שם. כך זה נראה כעת:

if ($redirectLanguage) {
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_redirect_utils.php');
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_url.php');
vbet_doRedirect(vbet_createURL($redirectLanguage), false, false);
}

r.dziadusz
12-11-11, 10:36
היתה לך אנא הצג לי קו 937, גם נא הערה PHP שגיאת ניתוח מעין זה קורה בדרך כלל כאשר קובץ השתנה במהלך הפורום הוא.
אז נא בדוק אם השגיאה עדיין קיימות או מציג רק כמה פעמים זמן לשנות את הקובץ-, אנא remeber את זמן השרת יכול להיות שונה מזה שלך

r.dziadusz
26-11-11, 11:44
אין תשובה, שקול זה פתר, אם עדיין ברצונך לשאול כל שאלה בנושא זה ניתן לסמן הליך המשנה פתוח שוב, אחרת נא לפתוח שרשור חדש

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1