מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר תשובה עם Qoute הפסיק לעבוד

techanalyst
11-10-11, 20:55
ללא שגיאות אני יומני רישום של אפאצ'י, שגיאת גישה או בכל דרך אחרת

תשובה עם qoute, youll ראה הצעת מחיר ולא בעת שמירת לפרסם הצעת המחיר הוא נעלם, עם ביטול VBet הכל פעל

vBET
11-10-11, 21:04
ספרי בדיוק כיצד לשחזר אותן.
-כיצד לעשות לך תגובה (מהירה או מתקדם או בעיה היא עבור הביתן)?
-האם זה יקרה עבור כל הודעה או עבור חלק ספציפי (נא הזן כתובת URL להודעה דוגמה המדויק שבו אנו יכולים לראות אותו לאחר להגיב עם הצעת מחיר)? (ברגע זה אנו צריכים תוכן מסוים שאנו יודעים שנשבר בפורום שלך)
-האם זה קורה כאשר לא היה לך תגובה על דף מתורגם או לתרגם עמוד או בביתן?

תחילה ננסה לשחזר אותו לפורום הבדיקה (כאן אנחנו לא התעדכנו עדיין על vBulletin 4.1.7 אנו עדיין מכניס אותו על המופע הבדיקה שלנו).

techanalyst
11-10-11, 21:07
פשוט לחץ על הצבה, תשובה עם הצעת מחיר, youll לראות אותו ולאחר מכן פעם להציב שם, לא שום דבר מיוחד

1.) לחץ על תשובה עם Qoute
שמור 2).
3.) תגובת היחידה נשמרת, הצעת המחיר הוא נעלם

זמין חצי תוספים זאת הייתה אחרת, ללא שינוי, זמין VBet ובום עבד

vBET
11-10-11, 21:17
אנא ענה על כל השאלות כך נוכל להגדיר אותו בדיוק באותו פורום הבדיקה שלנו. זה רצון לחסוך לך ששלחת לנו לגשת פרטים אם נוכל לשחזר אותו לפורום הבדיקה. ברגע זה אתה הגיב רק ל- 1 3 שאלות.

techanalyst
11-10-11, 21:19
ספרי בדיוק כיצד לשחזר אותן.
-כיצד לעשות לך תגובה (מהירה או מתקדם או בעיה היא עבור הביתן)?
-האם זה יקרה עבור כל הודעה או עבור חלק ספציפי (נא הזן כתובת URL להודעה דוגמה המדויק שבו אנו יכולים לראות אותו לאחר להגיב עם הצעת מחיר)? (ברגע זה אנו צריכים תוכן מסוים שאנו יודעים שנשבר בפורום שלך)
-האם זה קורה כאשר לא היה לך תגובה על דף מתורגם או לתרגם עמוד או בביתן?

תחילה ננסה לשחזר אותו לפורום הבדיקה (כאן אנחנו לא התעדכנו עדיין על vBulletin 4.1.7 אנו עדיין מכניס אותו על המופע הבדיקה שלנו).

1.) או או
2.) אני נאלץ לבטל VBet בפורום שלי, גורם לבעיות רבות: P במילים פשוטות יש האין הצעת מחיר
3.) עבור תרגומים אחד לא לעבוד, אך עם השפה בחר את התוצאה היתה זהה

r.dziadusz
12-10-11, 12:33
היי ניסיתי לשחזר thiss הבעיה בפורום הבדיקה שלי, תמיד לקבל כל ההודעות (מצוטט ולהגיב)
באפשרותך לספק לנו מידע נוסף - pm פירוט גשה שלך ואני יהיה לבדוק את זה בקול על המקום

techanalyst
12-10-11, 13:20
אייב איבד עניין סה כ תחבורה זה עובד, שלו רק כבר שלושה ימים אבל חולה עליך להסכים על אובדן 200 +, לי אין החזר כספי, עליך לעדכן את שאלות נפוצות "החזרים על לא"

אין אפשרות להמשיך להביא לפורומים, היכן תוסף שלך לא עובד בשבילי (נקודה), Im לא עומד מתיר לך ללכת על הפורומים שלי, זבל, לקבל רק בגללך תוסף לשמוע אותך אומר "שלנו פועלת קשר האחרים", אני גר withlut מתרגם שירותים, אני אי אפשר לחיות בלי תוספים אחרים

חולה מגיע חזרה כאשר הוא פועל את הדרך אני זקוק לו עד אז למחוק את שם המשתמש שלי, חשבון ואת כל השאר נא, דרך ה-Im חרה

vBET
12-10-11, 14:02
היי. אין לנו לעדכן את השאלות הנפוצות היא לא שאלות נפוצות - מדיניות כולו המתוארות בהסכם הרשיון אשר קיבלת. אני לא מבינה את אובדן 200 + - שלא יודעים בדיוק למה אתה מתכוון, אבל vBET לא לקרוס שלך פורום אשר מתפקד, הייתה ההחלטה להתחיל לעבוד על פורום אמיתי. ביותר מחוץ ללקוחות אין בעיות עם vBET עצמו יש איכות מעולה (ברגע זה אין שום דיווח באג כלשהו הפתוח). אנחנו לא יכולים מהו הגורם לבעיה שלך ללא גישה לפורום שלך - היא אינה ישימה בפורומים הבדיקה שלנו. אנא שים לכל אחד יש בקבוצה שונה של תוספים, אולי מדובר בסכסוך כלשהו עם mod אחרים, או רק משהו היה עשית רע במהלך להתקנה. כמובן אולי באג vBET, אבל אנחנו לא ניתן לאשר אותה עד אנו מסוגלים לשחזר אותה על סביבת הבדיקות שלנו.

אף אחד לא שואל אותך להביא את הפורום למטה - כפי שאני מבין שהפורום פועל גם כאשר vBET מופעל, אתה טוען רק קיימת בעיה עם הצעות מחיר אשר לא אומתה עדיין כך אין אנו יודעים זה תקלה vBET או לא. כפי שמתואר בעצמך אחרות תוסף הליך המשנה שלך עובד עבורך:) אומתה על-ידך. אז אנא אל תכתוב משפטים שקר - vBET פועל, תרגומים מספקי תרגומים מוצגות בפורום שלך. זה היה מאשרת שלך ושל הצוות שלנו (לי באופן אישי). אנו יודעים שאתה מתוסכל כי אינך מרוצה דרך שילוב עם vbseo - עדיין נא מקל על משפטים אשר מתקיימים. הוא נשלח על-ידך vBET זה עובד על הפורום שלך.

היום/מחר ראדק יעדכן בפורום זה מאוד כדי vBulletin 4.1.7 - אתה מוזמן לנסות לשחזר את הבעיה כאן. אם תרצו e לא מסוגל לעשות זאת כאן גם נצטרך לקבל גישה פרטים כדי לעבוד עם בעיה, כי זה אומר את הבעיה קשורה לא vBET אלא בסביבה הספציפית (תצורה, אחרים תוספים, אפשרי התקנה שגוי). גם נא לא לנסות לנבא את העתיד - לא ניתן לעשות זאת. אז אנא רק מקל להנפיק במקום לכתוב פנטסיה על מה הוא יהיה - היא מביאה אותנו לשום מקום. אף אחד לא סיפר לך לבטל כל אחת plugins שלך - אתה היסטרי כאן או פשוט מנסה ליצור רעש (עבור מה?). אני מאמין שאתה חייב לשמוע דבר כזה לפני - אולי מן הצוות vBulletin, אולי מהצוות vbseo, אולי במקום אחר. אך לא שמע אותה כאן. אז נא לבצע בלי סיפורים. נא להשתמש רק הבעיה - אף אחד לא יודע מה יהיה. אולי באמת נודיע משהו כזה, אבל כפי שניתן לראות בסעיף שילוב שלנו אנו מבלים הרבה זמן שלנו כדי לסייע למשתמשים עם אחרים mods, vBET.

אז אנא בוא חזרה כאשר vBulletin 4.1.7 יהיה על הנמלה בפורום שלנו נסה לשחזר את הבעיה. כרגע בהתאם לידע שלנו היא vBET עובד בסדר גמור ב vBulletin 4.1.7 על המופע הבדיקה שלנו. תוכל לבדוק אותו באופן אישי. כך עובדת שהמשתמשים שלנו צריך אותה - פועל כראוי. נשמח מאוד אם מצאת באג ב- vBET, עם חיוך יתבצע מעבר הליך משנה זה באג מקטע דיווח-כי זה אומר שאנחנו יכולים לשפר את vBET אחת יותר זמן כדי לתת למשתמשים שלנו איכות מעולה. אז אתה מוזמן לגשת לחזור לכאן להראות לנו את הבעיה. נוכל לא לפתור כל דבר ללא אפשרות לשחזור. אם ניתן לשחזר רק בפורום שלך (לא אחת הטענות יש באותה הבעיה והוא אף פעם לא קרה לפני כל דבר דומה) ואז צריכים את הפורום לאתר שלנו מה קורה, יש בכל בעיה בכלל.

techanalyst
12-10-11, 14:30
תן לי את המידע להסיר, להסיר חלק כל הדבר הזה, קבצי קוד כל דבר, בלי גורם כלשהו בעיות ON שלי הנוכחי הפורום אנא

העצירה אומר ללקוח מה שהם רוצים, IM הלקוח ואני אומר לך מה שאני רוצה

האם יש צורך מכניסים אותם שפות 52?

vBET
12-10-11, 15:22
היי - נא נקודת שבו אמרתי לך מה שאתה רוצה - אני לא יודע מה אתה מתייחס כבר אישר ביצוע משפטים ללא כיסוי כל כך הייתי רוצה לשאול אותך מה אתה בדיוק כותב אודות. על מילים מאוד הליך משנה זה "רוצה" ו- "customer" הם רק ב- post האחרון שלך. עכשיו אני לא יודע מה אתה כותב.

כדי להסיר את ההתקנה נא:
1. הסר התקנה על ידי Admin CP
2. הסר כללים vBET מ- .htaccess אם נוספה
3. הסר כל הקבצים שהועלו ל FTP (שזה מספיק כדי להסיר רק קבצים שהועלו על/כולל/xml זה ישפיע על התפריט CP מנהל שלך אפילו לאחר הסרה, כל השאר יכולים להישאר בדיוק)

techanalyst
12-10-11, 15:37
המילים שלך

ומרגע agian - לא תצטרך לשנות את כל הקוד תוספים. כבר אמרו לך מספר פעמים - אז אנא הפסק - מעולם לא קיבלת מידע כזה, לא נכון. Sp נא הפסק כתיבת משפטים שקר.

אבל אתה שואל אותי לטיפול את הקוד VBSEO, למה הוא, לעשות לא יש לי לבצע שינויים בקוד של תוסף?

techanalyst
12-10-11, 15:37
לומר לי היכן Im שוכב כשאני אומר לך אמר לי לטפל בקוד לא אמרת לי: P

techanalyst
12-10-11, 15:51
אהבתי לראות עבודה זו, אך אתה והאדם הם הדרך קשה כדי להתמודד עם, אני לא רוצה להתמודד עם חברה בעלת היחס יש לך

הסרת כל אשר נמצא תחת ה-zip ונהרג לבטל כל כולל

יש לי כל סיבה וכל הזכות החזר כספי

1.) Youve הלקוח השפיל אותי ללא הפסק, יש לי המון תוספים לא לגרום לי בעיות
Told 2.) לי לעשות משהו, לאחר מכן להכחיש מדבר?
Dont פשוט 3.) רוצה להתמודד עם אתה עכשיו, תקופת

ישנם חוקים להגנה על לקוחות מפני דברים כמו זה לבקש Im ויש לי זכות לשאול, תסכול הוא גם חבר או סיבה

vBET
12-10-11, 16:06
המילים שלך

ומרגע agian - לא תצטרך לשנות את כל הקוד תוספים. כבר אמרו לך מספר פעמים - אז אנא הפסק - מעולם לא קיבלת מידע כזה, לא נכון. Sp נא הפסק כתיבת משפטים שקר.

אבל אתה שואל אותי לטיפול את הקוד VBSEO, למה הוא, לעשות לא יש לי לבצע שינויים בקוד של תוסף?

יש לך תוספים +20. היה מתבקש לשנות קוד ב- 1. אז כן היה מתבקש לשנות קוד vbseo. ואין כן - זה נכון שיש לך לשנות קוד ב- plugins שלך - כתבת אמירה מוטעית.

vBET
12-10-11, 16:26
לומר לי היכן Im שוכב כשאני אומר לך אמר לי לטפל בקוד לא אמרת לי: P

אין בעיה תחילה שכתבת:

איני יכול ולא ניתן לבצע שינויים אלה, גם אני משתמש wiki הקמרון אשר אני לא עומד לשנות את קוד שלו, זה פשוט מעצבן, כאשר הם להביא עדכון החוצה חולה יש להמשיך לעשות כן, עם 20 + תוספים פשוט אין אפשרות הכרות, לשבור את האתר כדי לבחון אם זה עובד או לא
לאחר מכן אמרנו לך כי אין צורך לשנות קוד בתוספים כל רוב תוספים אינם דורשים שכל קוד משתנה onr כל שילוב אחר. אז כבר ידעת כי זה יהיה לא צורך לשנות כל ה-plugins, עדיין שכתבת אמירה מוטעית (כנראה כדי לגרום רעש משום שאתה רוצה adk עבור refound withour מכל סיבה שהיא):

שיהיה דרוש לשם שינוי קוד יישום הפועל, לא הייתי לא צריך לשנות את הקוד, מה קורה כאשר יש לי מישהו לשדרג או להחיל תיקון תוכנה זו? יש לי לחזור אחורה, בצע שלבים אלה, עם כל תוספים הנוכחי שלי יש לי צורך לעשות את כל זה.
אמרנו לך שוב כי אין בה צורך לשנות כל ה-plugins, אך שכתבת שוב, אתה עשית את זה בצורה מאוד מעורפלים, וולגרי (כלומר מדוע ההודעה שלך הוסרה):

עבור כל תוספים הנוכחי עדיין לי לטפל בקוד של תוספים אחרים להשיג אותם לעבודה
כך שיש לנו את זה - לא נמחקה כמעט. בהחלט יודע מה עשית כך אנא אל תנסו לבצע כל מלכודות עם פרצופים מחייכים רק בגלל הוצאנו את ההודעה וולגרי. יש לנו את התוכן שלו (ניתן לשלוח לך ב PM כך שתוכל לכתוב אותה שוב בצורה רגילה - זכור...).

אותו אתה שביצע הצהרות בלי כיסוי כל ונסה לבצע סערה בכוס מים כדי לכפות להשתמש עבור החזר כאשר אין שום סיבה להחזר. נא הפסק. יוסרו כל המשפטים שקר בעתיד - יש לנו זמן לשחק במחפשים ולהסתיר. אנחנו כאן כדי תמיכה ללקוחות אז עכשיו - נא לומר האם עליך כל עזרה נוספת לבעיה זו? :)

techanalyst
12-10-11, 16:35
אין בעיה תחילה שכתבת:

לאחר מכן אמרנו לך כי אין צורך לשנות קוד בתוספים כל רוב תוספים אינם דורשים שכל קוד משתנה onr כל שילוב אחר. אז כבר ידעת כי זה יהיה לא צורך לשנות כל ה-plugins, עדיין שכתבת אמירה מוטעית (כנראה כדי לגרום רעש משום שאתה רוצה adk עבור refound withour מכל סיבה שהיא):

אמרנו לך שוב כי אין בה צורך לשנות כל ה-plugins, אך שכתבת שוב, אתה עשית את זה בצורה מאוד מעורפלים, וולגרי (כלומר מדוע ההודעה שלך הוסרה):

כך שיש לנו את זה - לא נמחקה כמעט. בהחלט יודע מה עשית כך אנא אל תנסו לבצע כל מלכודות עם פרצופים מחייכים רק בגלל הוצאנו את ההודעה וולגרי. יש לנו את התוכן שלו (ניתן לשלוח לך ב PM כך שתוכל לכתוב אותה שוב בצורה רגילה - זכור...).

אותו אתה שביצע הצהרות בלי כיסוי כל ונסה לבצע סערה בכוס מים כדי לכפות להשתמש עבור החזר כאשר אין שום סיבה להחזר. נא הפסק. יוסרו כל המשפטים שקר בעתיד - יש לנו זמן לשחק במחפשים ולהסתיר. אנחנו כאן כדי תמיכה ללקוחות אז עכשיו - נא לומר האם עליך כל עזרה נוספת לבעיה זו? :)

שלך לא עוזרים שלך מעליב, תקופת

אני רוצה החזר כספי, רוצה את התוכנה שלך לא מועיל, מטרידות לקוח אינה תמיכה

אמרת גם זה עובד למעט: P אשר היה אחד לשני נושאים עיקריים, התשובה עם הצעת מחיר חשוב יותר לי תרגומים, כך לא עובד שלה אם שלה גורם לבעיה, אתה מכחיש את העובדות ליטרל פשוט

1.) מנת משהו להיחשב עובד, הוא אמור לפעול ללא interupting פעולות אחרות אמר רכיבים - interuptions ניקוי גרם תוסף שלך
תמיכה 2.) - יש צורך להמשיך להפעיל את התוסף על מנת הבדיקה שוב ושוב, שבירת בפורומים, מעליב או מטרידות ללקוח אין קץ

החזר את סיוע לא, אני לא רוצה עזרה שלך, רק קריאה ההצבות שלך גורם לי מעוניין להשליך הצג חלון

Theres דרך סבל וכאב רב כדי לקבל עבודה זה

vBET
12-10-11, 16:36
אהבתי לראות עבודה זו, אך אתה והאדם הם הדרך קשה כדי להתמודד עם, אני לא רוצה להתמודד עם חברה בעלת היחס יש לך

הסרת כל אשר נמצא תחת ה-zip ונהרג לבטל כל כולל

יש לי כל סיבה וכל הזכות החזר כספי

1.) Youve הלקוח השפיל אותי ללא הפסק, יש לי המון תוספים לא לגרום לי בעיות
Told 2.) לי לעשות משהו, לאחר מכן להכחיש מדבר?
Dont פשוט 3.) רוצה להתמודד עם אתה עכשיו, תקופת

ישנם חוקים להגנה על לקוחות מפני דברים כמו זה לבקש Im ויש לי זכות לשאול, תסכול הוא גם חבר או סיבה

אין שום סיבה להחזר:
1.) Insulted? מה שאתה כותב אודות? גם שילמת עבור רשיון vBET - גם בהנחה כי היה עלבון מה יש לעשות עם vBET רשיון? יש לנו שום מושג מה אתה כותב.
2.) גם אין מושג מה אתה כותב. והוא שוב מה לעשות עם רשיון vBET?
3.) אין לך לקנית לסוודר שאין לך לבוא שוב ושוב אל החנות. קנית vBET רשיון, שילמת עבור פעולה זו. נא שים לב כי תמיכה חינם - החזר מעצמו שום דבר. לא שילמת עבור תמיכה. גם אפילו שהיית - היא ההחלטה לסרב התמיכה שלנו. מה יש במשותף vBET רשיון?

התסכול הוא לא סיבה להחזר כל - כבר סיפרנו לכם שהוא התפקיד שלנו כאן כדי לעזור לך עם vBET ולעבודה, אנחנו לא נמצאים כאן עבור אימון, עבודה עם הרגשות שלך ולא להפוך כל psychoanalyze. בעיות עם הרגשות שלך נא עבור אל אנשים המתאימים. אנחנו כאן בעיות עם vBET. והוא גם שוב - תמיכה חינם:) סירוב התמיכה שלנו מעניק לך שום זכות החזר.

vBET
12-10-11, 16:46
שלך לא עוזרים שלך מעליב, תקופת

אני רוצה החזר כספי, רוצה את התוכנה שלך לא מועיל, מטרידות לקוח אינה תמיכה

אמרת גם זה עובד למעט: P אשר היה אחד לשני נושאים עיקריים, התשובה עם הצעת מחיר חשוב יותר לי תרגומים, כך לא עובד שלה אם שלה גורם לבעיה, אתה מכחיש את העובדות ליטרל פשוט

1.) מנת משהו להיחשב עובד, הוא אמור לפעול ללא interupting פעולות אחרות אמר רכיבים - interuptions ניקוי גרם תוסף שלך
תמיכה 2.) - יש צורך להמשיך להפעיל את התוסף על מנת הבדיקה שוב ושוב, שבירת בפורומים, מעליב או מטרידות ללקוח אין קץ

החזר את סיוע לא, אני לא רוצה עזרה שלך, רק קריאה ההצבות שלך גורם לי מעוניין להשליך הצג חלון

שוב בבקשה לדעת בדיוק היכן אנו נמצאים מעליב לך? נא לזכור שהיה זה המסר שבו הוסר בשל vulgarisms. אמרנו לך כבר הצהרות שקר יימחקו - אם יש לך דמי עבור הצהרות שלך אנא אל תכתוב אותו או אותה יהיו. net. אנחנו לא יקבל הודעות יותר כי אנחנו הם מעליב אותך עד שתיתן המשפט המדויק שבו אנו נמצאים מעליב לך.

אף אחד לא מנע כל העובדות. העובדה היא כי אתה מספרת לנו שיש לך בעיה עם הצעות מחיר. העובדה היא שאנו לא ראו את זה בפורום שלך. העובדה היא שאנו מציעים שתמיכה עם אותו מההתחלה. העובדה היא כי אין באפשרותנו לשחזר אותו. העובדה היא כי הוא אינו מאושר כי היא סוגיה vBET או הוא שהבעיה קיימת בכלל.

נא הערה תמיכה ללא תשלום, החזר עבור משהו מה עלויות 0 הוא 0. גם הם מסרבים התמיכה שלנו. גם אין לך להמשיך תוסף disable הפוך - אתה יכול לתת לנו גישה, באפשרותך לעבוד על המופע הבדיקה.

העובדה היא שאתה כותב שקר במשפטי כבר הוכח. אתה רוצה החזר, הם צעקו לאלץ אותנו עבור החזר באמצעות הצהרות שקר. אנחנו לא יאפשר על כך עוד. להישאר עם עובדות או לכתוב דבר.

אתה צריך עזרה נוספת לבעיה זו? :)

techanalyst
12-10-11, 16:46
אין שום סיבה להחזר:
1.) Insulted? מה שאתה כותב אודות? גם שילמת עבור רשיון vBET - גם בהנחה כי היה עלבון מה יש לעשות עם vBET רשיון? יש לנו שום מושג מה אתה כותב.
2.) גם אין מושג מה אתה כותב. והוא שוב מה לעשות עם רשיון vBET?
3.) אין לך לקנית לסוודר שאין לך לבוא שוב ושוב אל החנות. קנית vBET רשיון, שילמת עבור פעולה זו. נא שים לב כי תמיכה חינם - החזר מעצמו שום דבר. לא שילמת עבור תמיכה. גם אפילו שהיית - היא ההחלטה לסרב התמיכה שלנו. מה יש במשותף vBET רשיון?

התסכול הוא לא סיבה להחזר כל - כבר סיפרנו לכם שהוא התפקיד שלנו כאן כדי לעזור לך עם vBET ולעבודה, אנחנו לא נמצאים כאן עבור אימון, עבודה עם הרגשות שלך ולא להפוך כל psychoanalyze. בעיות עם הרגשות שלך נא עבור אל אנשים המתאימים. אנחנו כאן בעיות עם vBET. והוא גם שוב - תמיכה חינם:) סירוב התמיכה שלנו מעניק לך שום זכות החזר.

1.) שדרשו אם אני אפילו לקרוא את ההוראות, אומר לי didnt לך להפוך statment כאשר עשית
2.) אין אפשרות להשתמש תקופת VBet שלו גורם לבעיות רבות, מדוע מומלץ להשתמש משהו שגורם הבעיה יותר ואז הוא לפתור?
3.) לאחר מכן לספר לי כיצד לקבל החזר כספי על משהו אני לא יכול להשתמש, איזה חלק אל תגיעו לכאן ברצינות? את הפרת תנאי השירות Paypals, קיימת מדיניות החזר

VBET העבודה האין לי תקופת מדוע היא שלא תקבל, Im לא הולך לשבור את האתר שלי יותר כדי לקבל אותו לעבודה, ללכת, יש צורך תרנגולות sacrice הבא לקבל עבודה זה שאני צריך להיות מסוגל לקנות של התקנת תוסף

מעליב

אני רוצה החזר משום שהוא doesn ' T עבודה, Im לפיה הסיבה שלי

כדי לקבל אותו לעבודה יש צורך לטפל כעת עבודה תוסף, לבקשת החזר חוקי יותר, תמיכה מעליבה, בדפוסי

אני ידווח paypal, זה קל, כי המוצר אינה לא עבודה כ צפוי, נחשו מה שלו כלל בהסכם משלהם

שוב שלך ושאל אותי לפרוץ פורום כך שתוכל לשחק

אין הצעות מחיר רק שם הם תוספים אחרים בהם לא עבדו, מדוע מומלץ לעבור זאת איתך יותר!!

techanalyst
12-10-11, 16:51
אף אחד לא מנע כל העובדות. העובדה היא כי אתה מספרת לנו שיש לך בעיה עם הצעות מחיר. העובדה היא שאנו לא ראו את זה בפורום שלך. העובדה היא שאנו מציעים שתמיכה עם אותו מההתחלה. העובדה היא כי אין באפשרותנו לשחזר אותו. העובדה היא כי הוא אינו מאושר כי היא סוגיה vBET או הוא שהבעיה קיימת בכלל.

משביתים VBet הבעיה הולכת פשוט לא נמצא, מה עוד יש לי לחכות, ראה מנותק אדם אתה עבה כמו קורה פלדה

אם אני קונה בגדים וזה freys בתוך 30 יום, אני לוקח את זה חזרה הם החזר אותי או לתת לי משהו אחר שלו פשוט, אין לך מה להציע לי, תקופת בור

אמר על הבעיה, עכשיו אתה מעוניין בגישה שלי בפאנל ניהול פורומים? מדוע אני אעשה כי הדאגה שלך הוא רק עבור תוסף שלך שלא אכפת לי אם זה עובד באתר של וניל, הוא אינו פועל במחשב שלי, קניתי אותו עם כוונות או הבנה שזה היה אבל זה לא

techanalyst
12-10-11, 16:52
Im שסירב לשבור את הפורומים שלי, תומך: P לקבל את העובדות ישר

vBET
12-10-11, 17:00
1.) חשוב להבהיר האם השילוב בוצע כראוי במיוחד כאשר משתמש במשפטי להציע כי זה לא היה - הוא לא עלבון זוהי שאלה אימות סיבות אפשריות לבעיות. אנחנו לא עשה משפט, ואז אמר כי אנחנו לא נעשה את המשפט.
2.) ברגע זה יש לך בעיה אחת בלבד פתוחים אשר אי-פעם אינו מאושר האם הוא קיים בכלל זה גם לא בעיה vBET, מאחר מסרבים להציג אותה. קודם לכן היה פתח אחד נושא נוסף אשר נגרמה על-ידי שילוב שגוי, ולכן לא היה נגרם על-ידי vBET אלא על-ידי קביעת התצורה של טעות אנוש/שגוי. אז היכן נמצאים שלך בעיות רבות? כמו כן קרא הסכם הרשיון - באגים אינם סיבה להחזר. עלינו לפתור באגים אם אלה קיים. ברגע זה יש כאן אין כל דוח באגים פתוח.
3.) ניתן להשתמש vBET - אישר את עצמך הוא פועל.

vBET עובד עבורך - אישר אותה ואת הצוות שלנו מדי (לי באופן אישי). אתם יכולים, אבל vBET להתקין להגדיר אותו כראוי, להפעיל. התקנה/תצורה שגויה אינה סיבה להחזר.

אף אחד לא אי פעם העליב אותך. תפסיק.

vBET הוא עובד. פורום מאוד זה הוא הוכחה, הרבה אחרים הפורומים הלקוחות שלנו הם הוכחה. אתה סתם שהתקנה/תצורה גרועה ולא אישרו בעצמך כי לאחר עושים את זה בצורה נאותה עבדה על הפורום שלך. אז היכן נמצאת נקודת שלך? vBET פועל בפורום שלך - באופן אישי אישר אותו.

כמובן באפשרותך לדווח - הוא ישתנה כלום. vBET פועל, יש לך סיבה להחזר בכלל, אתה רק רוצה לשבור שלנו הסכם משפטי. נא קרא את הסכם הרשיון. כל התכונות vBET מתוארות בפורום זה, כל נכונים.

techanalyst
12-10-11, 17:01
שייך הרשיון רכשתי תוכנה הגורמת לבעיות עבור תוספים אחרים שמשתמשים

תמיכה - אם אני נותן לך גישה שלך הולך לטפל VBSeo, זה לא פתרון, Im אינו מקבל, VBSeo הוא הגורם לבעיות אפס באתר שלי

vBET
12-10-11, 17:02
Im שסירב לשבור את הפורומים שלי, תומך: P לקבל את העובדות ישר

מעולם לא התבקש לשבור את הפורום. נא שים לב כי באפשרותך פשוט לאפשר לנו לתמוך בך על-ידי שליחת פרטי גישה (ביקשנו ממך על זה כבר כמה פעמים). כמו כן באפשרותך לעבוד על מופעים הבדיקה.

האם אתה זקוק לעזרה בנושא זה? :)

techanalyst
12-10-11, 17:04
1.) חשוב להבהיר האם השילוב בוצע כראוי במיוחד כאשר משתמש במשפטי להציע כי זה לא היה - הוא לא עלבון זוהי שאלה אימות סיבות אפשריות לבעיות. אנחנו לא עשה משפט, ואז אמר כי אנחנו לא נעשה את המשפט.
2.) ברגע זה יש לך בעיה אחת בלבד פתוחים אשר אי-פעם אינו מאושר האם הוא קיים בכלל זה גם לא בעיה vBET, מאחר מסרבים להציג אותה. קודם לכן היה פתח אחד נושא נוסף אשר נגרמה על-ידי שילוב שגוי, ולכן לא היה נגרם על-ידי vBET אלא על-ידי קביעת התצורה של טעות אנוש/שגוי. אז היכן נמצאים שלך בעיות רבות? כמו כן קרא הסכם הרשיון - באגים אינם סיבה להחזר. עלינו לפתור באגים אם אלה קיים. ברגע זה יש כאן אין כל דוח באגים פתוח.
3.) ניתן להשתמש vBET - אישר את עצמך הוא פועל.

vBET עובד עבורך - אישר אותה ואת הצוות שלנו מדי (לי באופן אישי). אתם יכולים, אבל vBET להתקין להגדיר אותו כראוי, להפעיל. התקנה/תצורה שגויה אינה סיבה להחזר.

אף אחד לא אי פעם העליב אותך. תפסיק.

vBET הוא עובד. פורום מאוד זה הוא הוכחה, הרבה אחרים הפורומים הלקוחות שלנו הם הוכחה. אתה סתם שהתקנה/תצורה גרועה ולא אישרו בעצמך כי לאחר עושים את זה בצורה נאותה עבדה על הפורום שלך. אז היכן נמצאת נקודת שלך? vBET פועל בפורום שלך - באופן אישי אישר אותו.

כמובן באפשרותך לדווח - הוא ישתנה כלום. vBET פועל, יש לך סיבה להחזר בכלל, אתה רק רוצה לשבור שלנו הסכם משפטי. נא קרא את הסכם הרשיון. כל התכונות vBET מתוארות בפורום זה, כל נכונים.

מניפולציה של קוד vs שילוב 1.), הודעות מיידיות מהנדס, קוד שילוב האין מניפולציה הניסוח עובדתי הוא "נדרש טיפול קוד" שלו פרסום שקרי לשווק אשר כמו שילוב
2.) לא אנושיים, נאלצתי re לכתוב HTACCESS שלי כדי להביא את המערכת שלך כדי לפעול כהלכה, ולעבוד משלך לקובץ HTACCESS לא לי בו אני משתמש שירותי משלוח התוכן
3.) שפה אחת ********************...כאשר אני אומר עבד יותר מאחד? שוב זה לא עובד פונקציה בודדת מתוך 52 hows עבד, זה עובד, האיש אלוהים שלי

להעליב אותך אמר לי לראות מטפל ביסודו של דבר: P זה מעליבה

תצורת vs תפעול, זה לא נגרם תוספים אחרים להפסיק לעבוד, לדוגמה VBTube didnt הצגת סרטי וידאו, vbnotifications היו עוד נחמד כרטיסיות קטנות הם 1/3 דף קוד אשפה

תוסף שלך גרם לבעיות אלה

techanalyst
12-10-11, 17:06
מעולם לא התבקש לשבור את הפורום. נא שים לב כי באפשרותך פשוט לאפשר לנו לתמוך בך על-ידי שליחת פרטי גישה (ביקשנו ממך על זה כבר כמה פעמים). כמו כן באפשרותך לעבוד על מופעים הבדיקה.

הפעלת VBEt תגרום הפורום כולו לקיים את הבעיות (לשאול אותי כדי לאפשר תוסף = פורום שברו את האמירה לא שאלו אותי כדי להפוך אותה שוב לזמינה?)זה לא מופע יחיד, אני לא רוצה גישתם כי אני יודע youll לטפל קוד, אני לא רוצה משמעות הקוד לטפל בו, מניפולציה של קוד פורום תוסף שדרוגים ועוד הופכים לסיוט

בטוח אני רוצה עזרה מבלי HAVING כדי VBET זמין בפורום שלי, אין זה מניפולציה של קוד לסייע, טיפול קוד העזרה האין

vBET
12-10-11, 17:12
משביתים VBet הבעיה הולכת פשוט לא נמצא, מה עוד יש לי לחכות, ראה מנותק אדם אתה עבה כמו קורה פלדה

אם אני קונה בגדים וזה freys בתוך 30 יום, אני לוקח את זה חזרה הם החזר אותי או לתת לי משהו אחר שלו פשוט, אין לך מה להציע לי, תקופת בור

אמר על הבעיה, עכשיו אתה מעוניין בגישה שלי בפאנל ניהול פורומים? מדוע אני אעשה כי הדאגה שלך הוא רק עבור תוסף שלך שלא אכפת לי אם זה עובד באתר של וניל, הוא אינו פועל במחשב שלי, קניתי אותו עם כוונות או הבנה שזה היה אבל זה לא

אתה כבר התגלה כתיבת משפטים שקר - אנו זקוקים לאישור אינה הבעיה קיימת בכלל. גם זה יכול להיות התנגשות עם תוסף אחרים לא vBET דבר.
החוק הפולני מעניקה לך אין מדיניות 30 ימים. אני לא יודע את החוקים המקומיים, אבל אני חושב שהיא אינה חנות מדיניות החוק, גם אם החוק - קנית רשיון בפולין, שייצאת אותם המדינה שלכם. רשיון vBET המשפט הפולני - הוא בבירור נכלל בהסכם הרשיון. אנו מציעים לכם תמיכה, vBET עבודה - פשוט לסרב אותו, וזה החלטה שלך. אנחנו לא החזר בשל משתמש החליט לסרב תמיכה.

נא קרא את הסכם הרשיון - כל הבאגים אפשריות הן דבר רגיל בתוך כל מחזור החיים של התוכנה וזה לא הבסיס לקבלת החזר כספי. גם הוא אינו מאושר יש לך כל באג או בעיה כלשהי - מדובר באחד המשפטים שלך והיא כבר אומתה שאתה כותב משפטי שקר. אז ראשית - גם אם יש באג - נוכל לתקן באגים שלא ואתה מסכים לכך בהסכם הרשיון - תמצא החלקים האלה ואולי אף כל הסכם רשיון התוכנה. סירוב תמיכה כדי לעזור עם בעיית/באג אפשרי vBET היא לא סיבה להחזר.

האם אתה זקוק לעזרה עם הבעיה שלך? :)

techanalyst
12-10-11, 17:15
זה לא משפט שקרי, הצעות מחיר לעבוד עם אותה לא זמינה, השני שניתן להפעיל אותו שהם עצרו

עדין לתקן אותה ללא טיפול הקוד של הפורומים שלי או תוספים אחרים hows אשר

זה האין באג, התוכנה שלך אינו פועל נחמד עם תוכנות אחרות, בהתחשב תוכנות אחרות = 95% של הפורום שלי הוא תוסף אחד שלך כך פחות יקר ערך

techanalyst
12-10-11, 17:18
גם זה יכול להיות התנגשות עם תוסף אחרים לא vBET דבר.

אישור הם עובדים עם VBet: P אני להפעיל אותה עברו **************************************** הפעלה וביטול Photopost Pro, VBTube ועוד ועוד ועוד, הצעות מחיר לעבוד בכל מקרה

vBET
12-10-11, 17:18
שייך הרשיון רכשתי תוכנה הגורמת לבעיות עבור תוספים אחרים שמשתמשים

תמיכה - אם אני נותן לך גישה שלך הולך לטפל VBSeo, זה לא פתרון, Im אינו מקבל, VBSeo הוא הגורם לבעיות אפס באתר שלי

זהו פתרון - פשוט לסרב אותו. נא שים לב בדרך הרגילה של תמיכה רשמית שלח דוח בעיה כדי vBulletin הוא קודם לשאול לגבי כל הפרטים גישה. אז זה דבר יוצא דופן - זה נורמלי בסחר זה. מסרבים התמיכה היא העובדה זו אינה סיבה להחזר - זוהי החלטה משלך. גם נא שים לב כי אנו מנסים לשחזר את הבעיה תחילה ב היגייניים הבדיקה שלנו. אנחנו לא ניתן לשחזר את הבעיה. גם שאיש לא הבעיה. גם הוא אינו מאושר הבעיה אכן קיימת וצריך לקחת את זה בחשבון מאז שכתבת כבר הצהרות שקר בפורום שלנו.

techanalyst
12-10-11, 17:22
טיפול LICNESE החלק השלישי מכר, תוצרת ארצות הברית של אמריקה: ימין מה p אינה תיקון שלך צריך לשנות את הקוד של צד שלישי

היכן נמצא ההסכם עם VBSeo אישור השינויים שביצעת?

אישור פשוטים שואני נותן לך פרטים, שלך הולך בטל תוספים אחרים, שלך הולך לשנות תצורות תוספים אחרים ואת קוד ולאחר מכן מאשים תוספים אחרים

DBTech Vbulletin VBSeo כל יש כניסות admin, אף לא פעם אחת להם לבצע שינוי הגדרה בתוסף אחר, אי- פעם

חולה לספק כניסה, אך באפשרותך תוסף רק לבצע שינוי כדי שלך להכריע לא כל דבר אחר, היא נעימה

כלומר אין שינויים config VBulleting, VBSEo או כל תוסף Draginbyte

vBET
12-10-11, 17:24
הפעלת VBEt תגרום הפורום כולו לקיים את הבעיות (לשאול אותי כדי לאפשר תוסף = פורום שברו את האמירה לא שאלו אותי כדי להפוך אותה שוב לזמינה?)זה לא מופע יחיד, אני לא רוצה גישתם כי אני יודע youll לטפל קוד, אני לא רוצה משמעות הקוד לטפל בו, מניפולציה של קוד פורום תוסף שדרוגים ועוד הופכים לסיוט

בטוח אני רוצה עזרה מבלי HAVING כדי VBET זמין בפורום שלי, אין זה מניפולציה של קוד לסייע, טיפול קוד העזרה האין

יש ללא בעיות. שאנחנו מדברים עליו פוטנציאל אחד ומאפשר לא מזיקות (פורום לעבודה) בעיה. אף אחד לא אמר אי פעם "שברתם את הפורום". זוהי אמירה מוטעית. לא משנה איזה משוואות יהיה גרם - אתה לא תחזיר את המילים שלך החוצה פיות. זה לא קרה - אנחנו מעולם לא סיפרתי לך לשבור את הפורום.

אם ברצונך לקבל עזרה מבלי שיהיה זמין לאחר מכן vBET בפורום שלך:
1. נא נסה לשחזר את הבעיה בפורום שלנו כאשר אנו לעדכן 4.1.7
2. פתיחת סביבת הבדיקה - פשוט לשכפל מסד נתונים וקבצים, לשנות הגדרה אחת (פורום URL) וזה נעשה.

אנחנו כבר נתן לך בביתן רמזים אלה.

techanalyst
12-10-11, 17:28
שלך מבלי הבעיות הנוספות הבאתי

Photopost Pro יש בעיות עם VBET זמין, VBtube, VBnotificaitons, VBDownloads הפסיק

האם יש באמת צורך מישהו לעבור דרך כל אלה ולטפל קוד כדי להפוך vbet... עבודה ברצינות? לענות על זה, תוספים אלה עבודה, כל עוד vbet האין זמינה, כך תוספים זה 20-30 עובדים בשלום

vBET
12-10-11, 17:29
גם זה יכול להיות התנגשות עם תוסף אחרים לא vBET דבר.

אישור הם עובדים עם VBet: P אני להפעיל אותה עברו **************************************** הפעלה וביטול Photopost Pro, VBTube ועוד ועוד ועוד, הצעות מחיר לעבוד בכל מקרה

כדי לגלות את הסכסוך עליך לבצע את הפעולות הבאות:
1. לשחזר את הבעיה עם הסביבה רגילה
2. ביטול תוספים אחרים - vBET זמין
3. נסה לשחזר את הבעיה שוב - אם זה לא יקרה כי הבעיה נגרמת על-ידי התנגשות עם תוסף כמה אחרים

נא שים לב כי בשלב זה אנו עליך לאשר שהבעיה קיימת באופן אישי. המשפט שלך יהיה לא מספיק.

vBET
12-10-11, 17:31
זה לא משפט שקרי, הצעות מחיר לעבוד עם אותה לא זמינה, השני שניתן להפעיל אותו שהם עצרו

עדין לתקן אותה ללא טיפול הקוד של הפורומים שלי או תוספים אחרים hows אשר

זה האין באג, התוכנה שלך אינו פועל נחמד עם תוכנות אחרות, בהתחשב תוכנות אחרות = 95% של הפורום שלי הוא תוסף אחד שלך כך פחות יקר ערך

נשמח לתקן אותה. ואנו נעשה ללא שינויים בקוד קבוע כלל ללא רשותך. אנו מוסיפים יומני רישום אשר ייווצר רק עבור IP שלנו ולא רק עבור משך הזמן הנדרש כדי לאתר שלנו מה קורה. אנא פרטי גישה PM:)

techanalyst
12-10-11, 17:31
3. נסה לשחזר את הבעיה שוב - אם זה לא יקרה כי הבעיה נגרמת על-ידי התנגשות עם תוסף כמה אחרים

אישור כך בפורום שלי תהיה pos כל המדובר הוא תוסף שלך עובד, פורום שלי תוספים אחרים גוברות על החשיבות שלך, שוב זה לא תיקון או פתרון

20 - תוספים 30 = עבודה
תוספים 20/30 + VBET = לא עובד
VBEt בפני עצמו - עבודה **********....

תפוס את התמונה VBET הוסף נשבר, איני רוצה הכיבוי פורום ותכונות אזור אחד שלך

זה לא זה באג הנקרא פגם במוצר

techanalyst
12-10-11, 17:32
נשמח לתקן אותה. ואנו נעשה ללא שינויים בקוד קבוע כלל ללא רשותך. אנו מוסיפים יומני רישום אשר ייווצר רק עבור IP שלנו ולא רק עבור משך הזמן הנדרש כדי לאתר שלנו מה קורה. אנא פרטי גישה PM:)

אין קוד משנה תקופה (Temp או פרם) ואת ללא שינויים config או אפשרות ב Vbulletin, בתים הדרקון, מ' VBSEo וכו ', אין שינוי קוד, אפשרויות, לא מניפולציה או ללא השבתת plugins אלה

vBET
12-10-11, 17:38
טיפול LICNESE החלק השלישי מכר, תוצרת ארצות הברית של אמריקה: ימין מה p אינה תיקון שלך צריך לשנות את הקוד של צד שלישי

היכן נמצא ההסכם עם VBSeo אישור השינויים שביצעת?

אישור פשוטים שואני נותן לך פרטים, שלך הולך בטל תוספים אחרים, שלך הולך לשנות תצורות תוספים אחרים ואת קוד ולאחר מכן מאשים תוספים אחרים

DBTech Vbulletin VBSeo כל יש כניסות admin, אף לא פעם אחת להם לבצע שינוי הגדרה בתוסף אחר, אי- פעם

חולה לספק כניסה, אך באפשרותך תוסף רק לבצע שינוי כדי שלך להכריע לא כל דבר אחר, היא נעימה

כלומר אין שינויים config VBulleting, VBSEo או כל תוסף Draginbyte

אנחנו גם לא ערכת שינויים בפורום שלך:)

אולי נוכל לעשות שום שינוי תצורה קבועה. אם אנו מוצאים שום דבר חשוד אנו לבדוק אותו קצרים תוך (מספר שניות) רק כדי להכניס אותו כבעיה פוטנציאליים ולאחר מכן שחזר אותו בחזרה. אני לא אומר שואנו נעשה זאת - אם ברצונך שניתן שלהודיע/לשאול אותך במקרים כאלה.
עדיין תחילה נבדוק את החלקים vBET.

vBET
12-10-11, 17:48
שלך מבלי הבעיות הנוספות הבאתי

Photopost Pro יש בעיות עם VBET זמין, VBtube, VBnotificaitons, VBDownloads הפסיק

האם יש באמת צורך מישהו לעבור דרך כל אלה ולטפל קוד כדי להפוך vbet... עבודה ברצינות? לענות על זה, תוספים אלה עבודה, כל עוד vbet האין זמינה, כך תוספים זה 20-30 עובדים בשלום

אנחנו רק לדון בנושאים אשר תוארה. נא לפתוח שרשור חדש עבור נושא חדש. הליך משנה אחד = בעיה אחת. ברגע זה יש לפתוח הליך משנה אחד עבור בעיה אחת הקשורה לפורום שלך. נא לתת פרטים מתי לפתוח שרשור חדש - כתובות Url המדויק שבו אנו יכולים לראות את הבעיה. כבר נודע מספר פעמים על כך. No thread פתוח עבור בעיה עבורנו פירושה אין בעיה. כיצד אנחנו יודעים כי הבעיה עדיין קיימת? נאמר כבר מספר פעמים כדי לפתוח הליך משנה אחד לכל נושא אחד. עתה פתחת הליך המשנה עבור בעיה זו.

רק בבקשה לפתוח שרשור חדש עבור נושא חדש.

vBET
12-10-11, 18:02
מניפולציה של קוד vs שילוב 1.), הודעות מיידיות מהנדס, קוד שילוב האין מניפולציה הניסוח עובדתי הוא "נדרש טיפול קוד" שלו פרסום שקרי לשווק אשר כמו שילוב
2.) לא אנושיים, נאלצתי re לכתוב HTACCESS שלי כדי להביא את המערכת שלך כדי לפעול כהלכה, ולעבוד משלך לקובץ HTACCESS לא לי בו אני משתמש שירותי משלוח התוכן
3.) שפה אחת ********************...כאשר אני אומר עבד יותר מאחד? שוב זה לא עובד פונקציה בודדת מתוך 52 hows עבד, זה עובד, האיש אלוהים שלי

להעליב אותך אמר לי לראות מטפל ביסודו של דבר: P זה מעליבה

תצורת vs תפעול, זה לא נגרם תוספים אחרים להפסיק לעבוד, לדוגמה VBTube didnt הצגת סרטי וידאו, vbnotifications היו עוד נחמד כרטיסיות קטנות הם 1/3 דף קוד אשפה

תוסף שלך גרם לבעיות אלה

1.) זהו שילוב - כן משתלב 2 מוצרים, כך שזה שילוב. יש כאן אין כל פרסומת שקר. אנא הצבע לנו אם אתה חושב שזה הוא.
2.) גם היה עליך לכתוב מחדש את .htaccess שלך בעת התקנת vbseo - אז מה? מהי הנקודה כאן?
3.) הוא לא שפה אחת – כל עובד. אחת היא הוכחה כי הוא פועל. vBET מציג בצורה נאותה תוצאות מספקי תרגומים. כבר נודע לך להגיע המגבלה של ספקים תרגום כל-כך vBET יש תוצאות שניתן להציג, כלומר מדוע ניתן לראות תוכן מתורגם לא. עובד בכל השפות - כאשר יהיה לך את גבולות זמינים שוב יוצגו תרגומים אחר באים. זהו מתוך vBET - אתה אחראי להבטיח גישה תרגום ספקי תוצאות. אם ברצונך להגדיר מגבלות משלך, נא השתמש v2 API התרגום של גוגל - היא מאפשרת בשביל זה. כבר נודע על כך. vBET עובד בסדר גמור כאן ותומך בכל השפות.

אנחנו מעולם לא סיפרתי לך לראות המטפל - זה עוד אמירה מוטעית. לא תמצא מקום לנו אמרו לך לראות המטפל - סיפרנו לכם אנחנו לא מטפלים, אנו לא נמצאים כאן כדי לעבוד עם הרגשות שלך רק כדי לסייע לך עם vBET. דבר זה נכון - אנחנו לא מטפלים, אנו לא נמצאים כאן כדי לעבוד עם הרגשות שלך - אנחנו כאן כדי לעבוד עם vBET. אז שוב נא לדבוק עובדות והשאר הרגשות שלך מאחור, מפני שהיא מביאה אותנו מקרוב לא הפתרון.

שוב נא לפתוח שרשור חדש לכל נושא כל ולתת פרטים.

vBET
12-10-11, 18:03

אישור כך בפורום שלי תהיה pos כל המדובר הוא תוסף שלך עובד, פורום שלי תוספים אחרים גוברות על החשיבות שלך, שוב זה לא תיקון או פתרון

20 - תוספים 30 = עבודה
תוספים 20/30 + VBET = לא עובד
VBEt בפני עצמו - עבודה **********....

תפוס את התמונה VBET הוסף נשבר, איני רוצה הכיבוי פורום ותכונות אזור אחד שלך

זה לא זה באג הנקרא פגם במוצר

אתה כבר סיפרו כי באפשרותך להשאיר אותו אלינו או להשתמש בפורום הבדיקה. גם אתה כבר סיפרו כיצד לבדוק התנגשות.

vBET
12-10-11, 18:04
אין קוד משנה תקופה (Temp או פרם) ואת ללא שינויים config או אפשרות ב Vbulletin, בתים הדרקון, מ' VBSEo וכו ', אין שינוי קוד, אפשרויות, לא מניפולציה או ללא השבתת plugins אלה

אוקיי - נא פרטי גישה PM. אנחנו נלמד מה אנו מוצאים.

techanalyst
12-10-11, 18:45
אז למחוק את ההודעות שלי כעת

techanalyst
12-10-11, 20:06
לוותר, יאבד זמן וכסף שלי

fyi הם מציעים עזרה, אך הסיכון ואפשרויות של מניפולציות קוד שנאלצתי לדחות

vBET
12-10-11, 20:22
אז למחוק את ההודעות שלי כעת

מדוע הפתיע - נאמר כי אנחנו כבר לא לסבול כל המשפטים שקר. אנחנו כבר לא מאבדים שלנו זמן להשיב על משפטים שקר. אנחנו רשמית כתב אותו לך על הליך המשנה מאוד. אין לך לשים לב העמים על זה - כבר כתבנו אותו במשפט הרשמי. כולל גם קישורים הוא סתם זבל - היא לא קשורה הליך משנה זה. אתה חופשי לכלול קישורים לדפים שלך עם סוגיות לא מספר שירותים חיצוניים.

vBET
12-10-11, 20:25
לוותר, יאבד זמן וכסף שלי

fyi הם מציעים עזרה, אך הסיכון ואפשרויות של מניפולציות קוד שנאלצתי לדחות

זהו את החלטתך לא להשתמש vBET. אנו מציעים שתמיכה כדי להפוך vBET תקין לחלוטין:) ההצעה פתוח כל עוד אתה הלקוח:)

fyi אין לי מושג מי הם, מה זה להעיר הערות אודות it.

אתה צריך עזרה נוספת לבעיה זו?

techanalyst
12-10-11, 20:51
הם = אתה

מציעים תמיכה, אבל אני לא יכול להסתכן מניפולציה קוד [* דואר זבל הוסר *]

הצהרה זו הוא האמת, ואת שלה מנקודת המבט של הלקוח לי, אינני רוצה השינויים קוד סיכונים הסכמי תמיכה בשינוי אחר, אין אפשרות להיות טענה זו.

Im לא מעליב את המוצר, באופן אישי אני רוצה משהו כזה, אבל שלו כרגע לא עומד מתמזג היטב עם הפורומים שלנו. לא להאשים את התוכנה: P

[* דואר זבל להסיר *]

vBET
12-10-11, 22:14
הם = אתה

מציעים תמיכה, אבל אני לא יכול להסתכן מניפולציה קוד [* דואר זבל הוסר *]

הצהרה זו הוא האמת, ואת שלה מנקודת המבט של הלקוח לי, אינני רוצה השינויים קוד סיכונים הסכמי תמיכה בשינוי אחר, אין אפשרות להיות טענה זו.

Im לא מעליב את המוצר, באופן אישי אני רוצה משהו כזה, אבל שלו כרגע לא עומד מתמזג היטב עם הפורומים שלנו. לא להאשים את התוכנה: P

[* דואר זבל להסיר *]

כבר יש לך מידע שיש כאלה ללא שינויים כך מה אתה מדבר? אתה פשוט מסרב לתת לנו גישה לפורום שלך, מכיוון שאתה מחפש תירוץ כדי לבקש החזר מה עשית מההתחלה שבו הייתה לך בעיה עם תצורה שגויה, שאתה לא אוהב דרך שילוב עם vBSEO.

היה כתב לפני יש לנו לגזור שיחה מיותרים - מביא אותנו לשום מקום, הוא הופך. כל ההודעות לא רלוונטי לבעיה, חוזרים גם הנחשבות להודעות זבל, הוסר. נא שים לב המתארת מדלל מתוך נושא נחשב דואר זבל. נא שים לב חוזרים הודעות נחשב דואר זבל. אנו לא נמצאים כאן כדי לדון את שיתוף פעולה עם אנשים אחרים - הוא אינו רלוונטי לנושא בכלל. אנחנו גם לא כאן כדי לחזור שוב ושוב אותם דברים כי אתה אוהב את ההודעות זבל, חזור עליו.

נא לדעת שאתה זקוק לעזרה בנושא? אם אין עזרה שאל אז הנושא הוא סגור - זו אינה שטח דואר זבל הפרטי שלך. אנו יהיה שמח לשמוע פרטים נוספים הבעיה ולסייע לך, אבל זה אינך מעוניין בתמיכה ולאחר מכן סגור בנושא. האם עליך יותר תמיכה כאן? כיצד אנו יכולים לסייע לך?

PS.
נושא נעול - במקום זאת התשובה הגענו שהשתנו ההודעה הקודמת - זו אינה הפעל ומבקשים את המשחק. אנחנו כאן כדי לדון בעיה, אני מבין שאין לך יותר - זאת אם הבעיה לא קיימת אז זה פתר. באפשרותך לבחור פתרון משלך. באמת ברצוננו לסייע לך עם פתרון טוב יותר, אך אנו מכבדות את החלטתך.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1