מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר תרגום יצירות בדף CMS אך לא CMS מאמר

brubros
06-10-11, 16:27
האם זה גוגל לתרגם בעיה או נושא vBET?

בדף הבית של אתר האינטרנט שלנו, יש לנו מאמר זה מתורגם בהצלחה ספרדית לאנגלית על ידי Google (צילום מסך): http://www.actuparchives.org/2011-10-06_091506.jpg, אך כאשר אתה לוחץ על מאמר מתורגם לקריאת הכתבה המלאה, רק זה יופיע (לא טקסט בכלל, רק את התמונה מבמאמר): http://www.actuparchives.org/2011-10-06_091722.jpg למרות, בהצגה באנגלית, ראה: http://www.actuparchives.org/2011-10-06_092104.jpg. ניתן לראות תופעה זו בעצמך הולך actup.org, מסתכל במאמר זה מסך שנלכדו כאן.

אני זקוק רק עבור vBET כדי לאשר כי זוהי בעיה גוגל זקוק ב- Google לכתובת או כדי לאמת שזוהי בעיה הקשורה vBulletin או vBET או רכיב אחר. תודה!

r.dziadusz
06-10-11, 19:30
להיות שור נא הפעל בדיקות אלה עבור כל api בה אתה משתמש כעת: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post1729

brubros
06-10-11, 19:40
כן, השתמשנו בדיקות התקנת וגילה כי גוגל הפרה דוחות TOS (שגיאה 403) ואנחנו הגישו דו"ח עם אותם כדי לקבוע מה ניתן לעשות כדי לפתור את הבעיה.

הייתי יכול להיות יותר ברור עם השאלה שלי. התרגום המופיע בעמוד הקדמי של CMS מגיעות מטמון אחר מאשר התרגום לכתבה המלאה? האם מטמון זה "שייך" vBET או vBulletin? האם vBET הופך קריאת API עבור דף סיכום CMS או זה להשתמש במטמון vBET או מטמון vBulletin? האם vBET הופך קריאת API עבור תרגום מאמר מלא CMS או אותה משוך אותו מהמטמון vBET (בהנחה הופעלה בהגדרות)? אני פשוט מנסה לבודד בו מעורב vBET, שבו היא לא.

תודה!

vBET
06-10-11, 21:37
היי. תמונות שתשלח מראה כי המכסה שלך היה עולה - ולכן אינך רואה את התרגום. אתה רואה את התרגום בעמוד הראשי - זה תורגם כאשר אתה עדיין היו גבולות. אבל כשאתה המשיך להגביל את הדף הושג כבר אז לא היה טקסט מוצג. אנא ראה המהדורה החדשה - את ההתנהגות משתנה עכשיו במקרה כאשר ספק אינו זמין. יש לנו עדיין כמה סוגיות שחרור BETA החדש (ספקי מסומנים כמו זמינה לעתים קרובות יותר, כי הוא נחוץ), אבל אני עובד על זה עכשיו.

המטמון הוא אחד וזה מטמון vBET. רק שים לב טקסטים "דוגמה..." ו- "דוגמה של טקסט" הם 2 מחרוזות שונות - יש במטמון תרגום של אחד קצר, אך לא עבור אחד ארוך.

אז הנחה שאין כאן שום בעיה vBET. רק למגבלה של תרגום בספק API. נא בדוק את מהדורת החדשות ביותר. בקרוב יהיה מתוקן, אך זמינים לשימוש כעת - פשוט לא ממוטבת (הפוך ללא פעיל לשלוח ספקי גם כאשר ההודעה שגויה - עובד על זכות זו כעת).

אתה צריך עזרה עוד כאן?

brubros
06-10-11, 21:50
כן, זה עוזר. אנו מודים לך על שהקדשת מזמנך כדי להסביר.

האם ייתכן ליצור בקשת שירות חדש שיהיה זה התוכנה האחרונים שנוספו לאתר שלנו על-ידי vBET?

כפי שאמרתי, אני באמת לא רוצה כל אחד, למעט vBET, ניתן לגעת באתר האינטרנט שלנו, עד שאנו פועלים שוב. זה נשמע כמו זו מהדורת החדשות ביותר עשוי להיות צעד חשוב - גם ללא אותה מיטוב מלא.

vBET
06-10-11, 22:49
נא ליצור בקשת שירות. אנו יטפל זה:)

brubros
07-10-11, 14:31
קיבלתי את ההערה שלך לגבי המאשרת את העדכון שילוב שירות (שברצונך לשנות קצת יותר לפני התקנת, שאני מבין). אני רק רוצה לדווח כי אמש בסופו של דבר גילינו מה היה מוסיף לה כמה תווים מיותרים כתובת ה-URL. היה זה שיפור הוסיפי חברתיים הנקראים ADDTHIS (addthis.com), הוצאנו אותו לגמרי מאתר האינטרנט שלנו כך שכתובות ה-Url שיש עוד תווים נוספים המופיעים. עם זאת, אני רוצה לדווח כי למרבה הצער אנו עדיין מקבל שגיאות בעת לחיצה על סיפור בחלק הקדמי של CMS (כאשר התרגום הוא טוב), אנחנו עדיין מקבל שגיאת 'אין נתונים שהתקבלו' מכרום (324 שגיאה (net: ERR_EMPTY_RESPONSE) כאשר לכתבה המלאה אמורה להציג (צילום מסך): http://www.actuparchives.org/2011-10-07_071809.jpg או דף ריק מכל לפיירפוקס.

אני מקווה שגיאה זו עלולה להימחק על-ידי שדרוג vBET או לבדוק לפחות מאמרים CMS אחד או שניים על-ידי לחיצה עליהם בדף הבית, לאחר התקנת העדכון, כדי לקבוע אם השגיאה "אין נתונים שהתקבלו" מסולק כתוצאה השדרוג שכעת אנו הסיר במוצר צד שלישי אשר היה הצגת תווים מיותרים לכתובת ה-URL. תודה!

כמו כן, אמש, GoogleTest שלנו חזר '200' (שהכל בסדר) למרות הבוקר כאשר אנו להפעיל שוב את GoogleTest.php שאנחנו לחזור שגיאה '403' (בעיה TOS). אני פשוט רוצה לדעת זה למטרות בדיקה.

vBET
08-10-11, 12:18
היי. מצאנו בעיה אחת גירסת ביתא שהותקנה בפורום שלך - זה היה באג שלנו. כבר העליתי קובץ מעודכן, הליך המדויק המסומן אני רואה את התמונה, זה עובד עכשיו.
נא לבדוק אותה ואשר שזה פתר:)

brubros
08-10-11, 12:29
תודה. אך למרבה הצער היא פועלת רק כאשר מחובר בתור מנהל מערכת. אורח, מופיעה אותה שגיאה.

brubros
08-10-11, 12:53
[ערך נמחק על-ידי brubros]

brubros
08-10-11, 13:40
[עודכן] השלבים לקחנו כדי לחזור לפעולה רגילה היו לשדרג vBulletin מ 4.0.7 4.1.7 (כל התרגומים החלה לעבוד מיד לאחר מאמץ הושלמה), לשדרג vBSEO מ 3.5.1 3.6.0, אנחנו לא נוגעים ההתקנה שלך של vBET אז ברור הבעיה אנו נתקלו, למרות צרוף מקרים ב התזמון היה מוזר, לא היה vBET. vBET עדיין נותר לגיבור בלבי, גם אם דעתי שינה איבד תקווה לרגע. אני, פעם נוספת, מעריץ.

brubros
08-10-11, 23:53
הכל עובד עכשיו. זה נדרש התקנה נקייה של כל דבר. vBET מפעיל להפליא. יש לך ההרשאה שלי כדי למחוק פעולה זו sleeplessly לכתוב הערה.

vBET
09-10-11, 00:01
בדקתי את הפורום, אני לא רואה את הבעיה.

בדקתי רק כתובת URL: YOUR_DOMAIN/forum/content/october-24-2008-usa-apple-says-gay-marriage-civil-rights-issue-not-political-issue-6361/, שלו תרגום פולנית בתור אורח - יוצר דף. איפה אתה רואה את הבעיה? נא הזן כתובת URL המדויקת בה אתה רואה בעיה קורה.

אנא זכרו כי שמתי לב כי היה עליך להנפיק מוקדם יותר ככה, זה היה קרוב ענן השרת שלך. קרוב לוודאי הנה באותה הבעיה. היא לא קשורה vBET - תוכל לבדוק אותו בקלות כי:
1. אתה כותב דפים לא מתורגמים לא נוצרים.
2. ניתן לבטל vBET ואינו הסימון הוא השינויים כלום.
3. ראה לכלול קישור לתמונה

אני רואה הדף נוצר, לא - בדיוק כמו לפני ציינתי לך כי אני לא רואה אותו, שראית אותה. אז אני מתערב כעת ברשותך מאותה סיבה - לפתור אותה כמו לפתור אותה לפני. אין בעיה vBET. דפי עבודה גם בשבילי (כ- guest) הוכחה:
http://www.vbenterprisetranslator.com/images/actup.png

כך לפני שתנקוט בכל פעולות נא לחשוב אינה לה כל משמעות. קרוב לוודאי אין בעיית תוכנה אלא את הבעיה תשתית.

נא לספר לך צריך כל עוד עזרה כאן:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations