מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר הסבר נוסף לשימוש קבוע של vbenterprisetranslator_seo.php

Simon Lloyd
02-10-11, 23:02
העליתי את הנושא באשכול אחר שלי התבקש להתחיל פתיל חדש, אז הנה זה

יש לי בעיות נוספות, vbenterprisetranslatot.php הוא משתמש כל הזמן שלי המעבד, בדוק להלן:
מח"ש ************ עדיפות בעלים% CPU זיכרון פיקוד%
12,493 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 104-0.5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12,496 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 72.0-0.5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12,495 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 67.0-0.5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12,492 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 42.0-0.6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12,490 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 23.5-0.6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12,484 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 11.7-0.6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
20,732 (Trace) (Kill) mysql 0 - 1.8-6.2 / usr / sbin / mysqld - basedir = / - datadir = / var / lib / mysql - משתמש = mysql - PID-file = / var / lib / mysql / server.thecodecage.com.pid - לדלג-חיצוני-נעילה -

יש לי מעבד של 4, וזה הורג את האתר שלי עכשיו שהוא לא יכול לקבל תרגומים!, יש לי נכים מחצית התרגומים ועדיין יש את הבעיה!

מישהו יכול לעזור?
מייקלס בתגובה:

נא להשתמש חוט אחד לכל בעיה אחת. עבור הגיליון החדש להשתמש בחוט השני. זמן קצר - לא vbenterprisetranslator_seo.php שלה שלוקח כל המשאבים שלך - זה כל הפורום, כי כל בקשה בפורום הולך vbenterprisetranslator_seo.php trought שרק מגדיר כמה משתנים עבור vbseo.php וכולל המשאב המבוקש באמת. אתה מגדיר כל תנועה בפורום שלך בקובץ זה באמצעות הקובץ שלך. Htaccess. לכן אין שום בעיה עם הקובץ הזה בכלל - זה לצריכה בפורום כולו שלך. אם תיאור יותר בתחום זה יש צורך - אנא חוט חדש פתוח זה או למצוא כבר קיים. נושא אחד לכל חוט אחד אתה יכול להסביר עוד, כי אם אני להשבית vbet אז הקובץ עדיין בשימוש, אם אני משנה את שם הקובץ כי הפורום לא ניתן לגשת.

vBET
02-10-11, 23:32
כפי שאתה יכול לראות פתיחת הקובץ אין כל הגיון אשר יכול לצרוך גם 1% של המעבד שלך. זה רק הבקר הקדמי (או אפילו רק מסנן) המאפשר לשלב vBET קישורים שינויים (קוד השפה) עם vBSEO. אחרת vBSEO ישתמשו הפניות על קישורים vBET. אז כל תנועה בפורום שלך מגיע על ידי הקובץ. הקובץ רק מגדיר כמה משתנים נדרש על ידי vBSEO ואז כולל vbseo.php עצמו.

אז אם אתה מעוניין להשתמש vBulletin עם vBSEO וללא vBET אז היית רואה שכל הבקשות שלכם עובר vbseo.php אשר בקר הקדמי vBSEO. כאשר אתה משתמש vBET גם אז נוסיף רק לסנן קצת לפני הבקר מול vbseo.php, אשר נדרש עבור אינטגרציה. אז התוצאות שבו אתה רואה את זה לא כמה משאבים רבים לוקח את הקובץ, אבל איך משאבים רבים לוקח בקשה אשר מגיע לשוקת הקובץ. וזה כל בקשה מגיע לשוקת, כי vBSEO מחייב כל הבקשות מגיע vbseo.php שוקת

כמובן הפורום ללא vBET ייקח פחות משאבים - התרגום אינו בחינם, אבל אתה עדיין תוצאות se דומה רק עם vbseo.php היה במקום את הקובץ. ארכיטקטורה זו הוא נאלץ שכחת. vBET לא להשתמש בקובץ בכלל כאשר נעשה שימוש ללא vBSEO.

וכאשר אתה נכה vBET הקובץ משמש עדיין, כי אתה עדיין מפנה את כל הבקשות שלך בפורום שם. Htaccess. אתה חייב להגיב כללים vBET שם. אבל בדיוק כתבתי את זה לא ישתנה יותר מדי תראה דבר דומה, רק עם vbseo.php במקום את הקובץ, כי vBSEO דורש הפניית הכללים לקובץ vbseo.php. אם מסתכלים מספיק קרוב אתה יכול למצוא כי הכללים vBET (עבור דפים לא מתורגם) הם פשוט אותם חוקים כמו עבור vbseo.php רק לקובץ מסנן שלנו.

ואת הכללים בקובץ htaccess. גם הסיבה הפורום לא היה נגיש כאשר שינית את שם הקובץ. אתה עדיין הפניית שם, אבל המקום לא היה קיים עוד.

בבקשה תגיד יש לך עוד שאלות בתחום זה:)

Simon Lloyd
03-10-11, 00:05
תודה על ההסבר - יש את זה! :)

אתה יכול לסמן לפתור כעת.

vBET
03-10-11, 00:08
מצוינת - מסומן לפתור כמו

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1