מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר תרגומים הפסיק לעבוד.

samm1129
24-09-11, 02:08
היי. אני שדרגת בפורום שלי 4.15 לפני כחודש, הכל עובד, כולל תרגומים, אולם זה תרגומים שבוע הפסיק לעבוד, כאשר מנסים לתרגם, מראה הדף למעלה, בלי כל הדמויות.
אני לא עשו שינויים, זה פשוט הפסיק לעבוד ללא סיבה נראית לעין. בבקשה עצה.

כתובת: rabroad.com

samm1129
24-09-11, 02:09
הלכתי קדימה ובדק עם google להפוך תחום בטוח אינו אסור.

rabroad.com/google2.php

r.dziadusz
24-09-11, 07:35
היי,
אנא בדוק שוב תצורה vBet, נא לשים לב על שפת ברירת המחדל שלך בפורום, אם הוא מוגדר

samm1129
24-09-11, 21:23
עברתי על הכל שוב ושוב. שום דבר לא עוזר.

samm1129
24-09-11, 21:39
לי זה לעבוד שוב על ידי השבתת memcached

r.dziadusz
25-09-11, 17:21
בעת שימוש בזיכרון מטמון היית גם באמצעות המטמון אורח? אם לא, נסה להפעיל את שניהם על

Wulf
29-09-11, 20:19
אני נתקל באותה בעיה, אבל אין לי memcache מופעלת. דפים בשפות אחרות רק להפוך את ריק.

samm1129
30-09-11, 02:28
הבעיה שלי חזר. נראה כמו תוכנה זו עשויה להיות absolete, אם מנהל לא לבוא עם פתרון בקרוב.

samm1129
30-09-11, 02:29
גוגל שינתה את ההגדרות. זה באמת מבאס כמו קניתי 2 עותקים של המתרגם יכול עכשיו להשתמש בהם.

r.dziadusz
30-09-11, 09:36
איזה API אתה משתמש? האם יש בעיה עם כולם, גם אנו מעודדים אותך לשדרג לגירסה האחרונה שלך vbet

samm1129
30-09-11, 13:47
זו הגירסה האחרונה. ניסיתי גם ב-API של. google v1, v2, ms. שום דבר לא עובד כרגע.

Wulf
30-09-11, 14:32
התקנתי את הגירסה האחרונה 4.4.2. יש לי את ההגדרות האלה:

השתמש ב-Google API v2 - אין
השתמש ב-Google בלבד - אין
הוזן מזהה יישום כאמור על ידי מיקרוסופט

כעת, המבקרים הם חיפוש דפים ללא טקסט בשפות אחרות מלבד שפת הפורום הראשי שלי. אין כל הדפים והשפות כפי עדיין יש כמה תרגומים אבל רובם. דוגמה של דף ראשי של CMS: http://saabworld.net/de/content/

יהיה עליך להחליט בקרוב לנקוט VBET, אם הוא לא הולך להיות תיקון עבור בעיה זו. הבנתי אין אתם לסייע במצב הנוכחי עם תרגומים גוגל חינם עומד על גרסה בתשלום אך בתקווה למצוא דרך להפוך את VBET לעבוד שוב כמו שהוא היה.

samm1129
30-09-11, 15:10
גוגל נותן:

Starting translation test
Test result: {"responseData": null, "responseDetails": "Suspected Terms of Service Abuse. Please see http://code.google.com/apis/errors", "responseStatus": 403}
Test error:

השתמשו במבחן MS:

<?php
require_once('./global.php');
echo "Starting translation test<br/>\n";
$connection = curl_init();
curl_setopt($connection, CURLOPT_URL, 'http://api.microsofttranslator.com/V2/Ajax.svc/Translate?appId='.$vbulletin->options['vbenterprisetranslator_microsoftappid'].'fake&from=pl&to=en&options={%22ContentType%22:%22text/html%22}&text=witaj');
curl_setopt($connection, CURLOPT_USERAGENT, 'Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; en-US; rv:1.4) Gecko/20030624 Netscape/7.1 (ax)');
//curl_setopt($connection, CURLOPT_FOLLOWLOCATION, 1);
curl_setopt($connection, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);
$time = microtime(true) * 1000;
$result = curl_exec($connection);
$time = microtime(true) * 1000 - $time;
echo 'Test result: '.$result."<br/>\n";
echo 'Test error: '.curl_error($connection)."<br/>\n";
curl_close($connection);
echo 'Connection time (ms): '.$time;
?>

יש לי הודעה זו:

Starting translation test
Test result: "InvalidOperationException: : ID=3643.V2_Json.Translate.35944BF8"
Test error:
Connection time (ms): 61.6999511719

Wulf
30-09-11, 15:46
מבחן גוגל שלי נראה בסדר:

החל לבחון תרגום
מבחן התוצאה: {"responseData": {"translatedText": "powitanie"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
מבחן השגיאה:
חיבור זמן (ms): 628.73828125

samm1129
30-09-11, 23:55
מנהלים ... אתה יכול לעזור עם בעיה זו כמו המוצר הפך שמיש ואם יש החלטה לא, אני רוצה את הכסף שלי בחזרה.

r.dziadusz
01-10-11, 09:47
samm1129: אתה נחסמים על-ידי google עקב לבקשת רבים לשניה, גם שתגיע למגבלות שלך ב- microsoft, ודא כי את כל המטמון שלך זמין, אם לא ניתן להשתמש גוגל api v1 (becouse של תנאי השימוש) עלול להגדיל את אורך חיים של מטמון, שיכר לקרוא זה שאלות נפוצות, רמזים אודות: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html, שים לב בו:
1. הוסף vBET דפי תוכן רבים התעלמו כמו כמו שאתה חושב זה לא חשוב עבור תרגומים
2. השתמש בשירותי התרגום החופשי הראשון
3. כדי להימנע להגיע תרגומים חינם להגביל מהר מדי - השפות הנתמכות גבול. הוסף חדשים מעת לעת כאשר המטמון מלא.
4. גם אם אתה משתמש תרגומים שילם - להגביל השפות הנתמכות לאלה אשר אתה חושב הם החשובים ביותר עבור הפורום. וגם אז להגביל אותו יותר - לאחר זמן תוכל להוסיף שפות נוספות אם אתה מוצא כי העלויות הן בסדר בשבילך.
5. אם אתה לא משתמש ב-Google API תרגום v1 - לא לנקות את המטמון של מסד הנתונים ולבטל ניקוי אוטומטי, או לפחות לשנות את המטמון זמן לחיות עד גיל הרבה יותר (להימנע מתשלום עבור תרגומים זהה)
6. הימנע התרגום של דואר זבל, על ידי אימות שנכתבו עד אלה מתפרסמים.

עוד דבר אחד אתה יכול להשתמש בהגדרה זו, כדי להפחית את בקשתך:

admincp - > vbet - > אפשרויות תרגום - > השהיה בין תרגומים

samm1129
02-10-11, 02:38
samm1129: אתה נחסמים על-ידי google עקב לבקשת רבים לשניה, גם שתגיע למגבלות שלך ב- microsoft, ודא כי את כל המטמון שלך זמין, אם לא ניתן להשתמש גוגל api v1 (becouse של תנאי השימוש) עלול להגדיל את אורך חיים של מטמון, שיכר לקרוא זה שאלות נפוצות, רמזים אודות: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html, שים לב בו:

1. הוסף vBET דפי תוכן רבים התעלמו כמו כמו שאתה חושב זה לא חשוב עבור תרגומים
היי, עד לאחרונה לא היה לי להגביל תרגומים בכלל.

כל הדפים חשובים ... אני באמת לא מבין הצהרה שלך שם ...

2. השתמש בשירותי התרגום החופשי הראשון

אני כבר משתמש שירותים בחינם, יש לאסור על ידי גוגל ו-MS.

3. כדי להימנע להגיע תרגומים חינם להגביל מהר מדי - השפות הנתמכות גבול. הוסף חדשים מעת לעת כאשר המטמון מלא.

רכשתי את התוכנה כי אתה מפרסם "תרגומים אוטומטיים 52 שפות" אם אני להגביל השפות הנתמכות, מה הטעם בתוכנה?

4. גם אם אתה משתמש תרגומים שילם - להגביל השפות הנתמכות לאלה אשר אתה חושב הם החשובים ביותר עבור הפורום. וגם אז להגביל אותו יותר - לאחר זמן תוכל להוסיף שפות נוספות אם אתה מוצא כי העלויות הן בסדר בשבילך.

אני לא ממש מתכננים להשתמש ב שירותים בתשלום. ניסיתי רק כדי להבטיח שזה לא משהו בצד שלי.

5. אם אתה לא משתמש ב-Google API תרגום v1 - לא לנקות את המטמון של מסד הנתונים ולבטל ניקוי אוטומטי, או לפחות לשנות את המטמון זמן לחיות עד גיל הרבה יותר (להימנע מתשלום עבור תרגומים זהה)

בכל פעם אני משתמש המטמון, DB שלי גדל לגודל קריסות unmanageble. זה קרה על occations כמה וזה היה הסיבה שאני נכה המטמון. בפורום שלי יש קרוב ההודעות 4million כך שאתה יכול לתאר לעצמך עד כמה מטמון גדול יקבל.

6. הימנע התרגום של דואר זבל, על ידי אימות שנכתבו עד אלה מתפרסמים.

יש לי מערכות אנטי ספאם מותקן, ולכן אין לי זבל על boad.

עוד דבר אחד אתה יכול להשתמש בהגדרה זו, כדי להפחית את בקשתך:

אני צריך להגדיר את זה כבר 100 - doesn't לעזור.

harleyforum.se
02-10-11, 16:39
התקנתי את הגירסה האחרונה 4.4.2. יש לי את ההגדרות האלה:

השתמש ב-Google API v2 - אין
השתמש ב-Google בלבד - אין
הוזן מזהה יישום כאמור על ידי מיקרוסופט

כעת, המבקרים הם חיפוש דפים ללא טקסט בשפות אחרות מלבד שפת הפורום הראשי שלי. אין כל הדפים והשפות כפי עדיין יש כמה תרגומים אבל רובם. דוגמה של דף ראשי של CMS: http: / / saabworld.net/de/content/

יהיה עליך להחליט בקרוב לנקוט VBET, אם הוא לא הולך להיות תיקון עבור בעיה זו. הבנתי אין אתם לסייע במצב הנוכחי עם תרגומים גוגל חינם עומד על גרסה בתשלום אך בתקווה למצוא דרך להפוך את VBET לעבוד שוב כמו שהוא היה.

כן. באותה הבעיה כאן. :(

שימו לב הכל התחיל בסוף ספטמבר! לכולם יש את אותה בעיה מתאריך זה. v 4.xxx או v 2.xxx

samm1129
02-10-11, 18:39
מנהלים: יש לי להסיר את המוצר כפי שהוא לא עובד. זוהי בקשה רשמית לקבלת החזר.

vBET
03-10-11, 12:41
היי.

במקרה שלך נתמך על ידי ראדק, אבל בגלל שאתה PM אותי ישירות אני עונה. שים לב כי אתה חסום על ידי גוגל v1. בפוסט 2 שלך כתבת השתמשת מבחן גוגל. בדקתי את הכתובת (rabroad.com/google2.php) וזו התוצאה:

החל לבחון תרגום
מבחן התוצאה: {"responseData": null, "responseDetails": "תנאי החשוד לרעה שירות עיין http://code.google.com/apis/errors.", "ResponseStatus": 403}
מבחן השגיאה:
אז הפתרון הוא לא בצד שלנו אבל בצד שלך, כבר קיבלת כתובת ה-URL לאן לעבור לקבלת פרטים. תמצא יש ליצור קשר עם גוגל, לברר מדוע היה חסום. כמו כן שים v1 גוגל מתכונן להיות סגור כך הם הכניסו הגבלות נוספות על שימוש API. הגירסה החדשה ביותר של vBET מאפשרת לך להשתמש Google v2 ו- Microsoft תרגום API. במקרה של צרות אנו גם מספקים לך בדיקות עבור אלה ממשקי Api - נא לראות כאן לפרטים: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post1729

כמו כן שים לב כי במקרה של גוגל v2 ו- API תרגום מיקרוסופט תצטרך להגדיר מפתחות API המתאים ב- CP מנהל - אחרת אלה לא יספק שלך תוצאות. Microsoft יש גם מגבלות שימוש פנימי. גירסה v2 של גוגל יש גם מגבלות שימוש, אך באפשרותך להגדיר אותו בעצמך - היא רק כדי לנהל הוצאות שלך, שכן משלמים v2 גוגל. כל המידע אודות מפתחות הנדרשים שכללת תיאור התצורה vBET והוא זמין ב- CP מנהל מערכת שלך.

אם ברצונך להשתמש רק רכיבי ה-Api חינם אז עכשיו יש לך גוגל v1 ו- API של Microsoft תרגום - הביתן יש מגבלות. באפשרותך לקבוע את התצורה של vBET לא לתרגם דברים מיותרים - באפשרותך לחסום דפי לתרגום. באפשרותך גם לבטל את שפות שאינן נחוצות. כך לא יהיו מגבלות להגיע כל כך מהר. ראדק מכין מאמר המסביר כיצד להגביל את עלויות תרגומים בו אלה ורמזים אחרים ייכללו. תוכלו למצוא במאמר זה בקרוב בשאלות הנפוצות. ראדק כבר נתן לך רמזים נוספים כאן: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2407-translations-stopped-working-2.html#post10351
מענה ההערות שלך על הרמזים:

היי, עד לאחרונה לא היה לי להגביל תרגומים בכלל.
כן. גוגל לא להציב גבולות עד לאחרונה. אנא להתלונן גוגל, כי אנחנו לא יכולים לעשות כלום עם זה. זה מעמיד אותן מגבלות על מי שאתה לא איתנו.

כל הדפים חשובים ... אני באמת לא מבין הצהרה שלך שם ...
אתה יכול לשקול כמה 0 לא חשוב תלוי בך. דוגמא של כמה דפים אשר יכול להיחשב לא חשוב תרגום על ידי חלק מבעלי בפורום: דפי חבר, לוח שנה, גלריית תמונות. זה תלוי באמת אתה - מה אתה חושב שאתה חייב להיות מתורגם ומה לא.

אני כבר משתמש שירותים בחינם, יש לאסור על ידי גוגל ו-MS.
גבולות מיקרוסופט מבוסס זמן, כך מרווח הבא אתה אמור להיות מסוגל לתרגם עד שתגיע לגבול שוב - וכן הלאה. במקרה של גוגל יש לך טופס הוראות Google מה לעשות - אנא שמיטה אלה.

רכשתי את התוכנה כי אתה מפרסם "תרגומים אוטומטיים 52 שפות" אם אני להגביל השפות הנתמכות, מה הטעם בתוכנה?
זהו רמז. באפשרותך להשתמש בו או לא. כמובן, שאתה יכול פשוט פשוט השתמש Google v2, לשלם עבור תרגומים, לא אכפת גבולות. אני חושב שפירש לקבלת רמזים אלה מהן. אם ברצונך שלהשתמש כל השפות הנתמכות. רמזים הן על אופן לא להגיע למגבלות מהיר חינם תרגומים ממשקי Api. השאלה מה נקודת הרבים שהמשתמשים שלנו שאל מול השאלה מה הוא נקודת נתקל 53 שפות כאשר בערך 8 רוב ההכנסות ותעבורה. אנו רק מספקים תמיכה 53 תרגום שפות באמצעות ספקי תרגום חיצוני. זה תלוי המשתמשים שלנו כדי לקבוע כמה שפות שהם רוצים לתמוך. כך צריך לענות על שאלה זו בעצמך, כי לכל אחד יש דעה שונה על כך:) ראיתי את המשתמש שלנו לעמוד בו היה מופנה רק 4 שפות לדוגמה (וזה היה כאשר גוגל אפילו לא תכנית הגבולות או שילם API)

אני לא ממש מתכננים להשתמש ב שירותים בתשלום. ניסיתי רק כדי להבטיח שזה לא משהו בצד שלי.
לפחות עד 2012 מרץ לא תצטרך. לאחר ש- Microsoft תשולם גם. אנו מקווים כי עד הפעם יהיו לנו גם אפשרויות אחרות:) לנו הוא גם אי-הנוחות גדול שגרם תרגום ספקים שלהם API בתשלום.

בכל פעם אני משתמש המטמון, DB שלי גדל לגודל קריסות unmanageble. זה קרה על occations כמה וזה היה הסיבה שאני נכה המטמון. בפורום שלי יש קרוב ההודעות 4million כך שאתה יכול לתאר לעצמך עד כמה מטמון גדול יקבל.
נא שים לב קריסות של מסד נתונים הן ב- MySQL ברמה כך תוכלו לבקש שם עזרה. עדיין vBET מוכן עבור מטמונים גדול - יש לנו מטמון אחר ניקוי אסטרטגיות. גם אם אינך משתמש v1 גוגל תוכל להשבית ניקוי מטמון (Microsoft ו- Google v2 מאפשרת לאחסן במטמון forewer). שימוש vBET ללא מטמון הוא בעיקר unadvised.

אני צריך להגדיר את זה כבר 100 - doesn't לעזור.
זה עוזר להימנע לבקשות רבות לשנייה. ובכל זאת תגיע לתקרת אחרים - דמויות רבות מדי ליום. ללא מטמון תהיה לך בעיה כל הזמן. כאשר יש לך מטמון מלא, אז רק הודעות חדשות מתורגמים, ואז זה לא קל כל כך להגיע אל גבולות. מיקרוסופט להגביל 4,000,000 תווים לחודש (התשובה של מיקרוסופט על זה ניתנה על לפני חודש).

בעיה עם API של Microsoft היא כי כבר שתגיע למגבלות שלהם - ראה תיאור הבעיה ותיאור פתרון כאן: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/2425-major-translation-issues-4.html#post10396

שימו לב vBET היא יציבה לחלוטין - הוא עדיין מבצע אותו הדבר - מבקש תרגומים לספקים חיצוניים ומספק את התוצאות. של אותו ספק שחסמו אותך - vBET מציג מה זה יש - תוצאה. VBET נוטל לא אחריות בכלל זה - הוא עד vBET משתמש כדי להבטיח ביוב שלו הוא היכולת להשתמש תרגומים חיצוניים. זהו הסכם הרשיון שלנו - זה מה אתה מסכים:

בית הוא באמצעות שירותי תרגום חיצוניים (תרגום-ממשקי Api). מאחר vBET 4.4.0 ו 3.5.0 גירסה הוא היכולת להשתמש רבים תרגום ממשקי Api (למעשה נתמך: API של גוגל ו- Microsoft תרגום). להיות מורשה לך שימוש תמיכה תרגום ממשקי Api שתגדיר לשימוש על-ידי vBET. מיכאל Podbielski פשוט נותן לך לא במקרה אם הפורום שלך חסום/מוחרם או מוגבל בכל דרך אחרת אל כל בשימוש בשירותי תרגום, אפילו במקרה אם חלקם/כולם נתמך תרגום שירותי ייסגרו. אם תרצה, באפשרותך לבדוק ב- vBET 2. x חינם הגירסה שלנו, עושה שירות התרגום של גוגל נגיש עבור פורום שלך לפני הרכישה של vBET 3.x/4.x, אך עדיין לך שום זכות על החזר כספי אם מוגבלת הגישה שלך בפורום כל שירותי תרגום בצורה כלשהי במהלך השימוש vBET 3.x/4.x. מיכאל Podbieski פשוט הוא לא אחראי באופן כלשהו עבור תוצאות שירותי תרגום בשימוש או של אותו ביצועים ונגישות.
לקבלת הסכם רשיון מלא, עיין כאן: vBulletin תוסף מתרגם הארגון (vBET) - הסכם הרשיון (http://www.vbenterprisetranslator.com/license.php)
אנחנו לא לוקחים אחריות, אנו פשוט לא יכול לקחת אחריות תרגום פעולות ספקי שכן אלה הם גורמים חיצוניים. בדיוק כמו אתה לא רוצה לקחת אחריות על מישהו אחר מי לשדוד בנק;) אנו פתוחים כדי להוסיף תרגום חדש ממשקי Api - אם יש לך הצעות נא לכתוב:)

בכל מקרה - אין שום בסיס לקבלת החזר כספי. זהו עד באפשרותך להבטיח את השרת שלך להשתמש בספקי תרגומים. ואני מסכים לכך. גם להסיר את ההתקנה של המוצר אינה מהווה בסיס לקבלת החזר כספי - היא בך ברצונך להשתמש vBET או לא. הרשיון שלך היא כמו המגשרים שלך - אתה מחליט מה ברצונך לעשות עם זה. להשתמש בה או להניח לארון. אנחנו לא נותנים החזר כי לאחר שנה וחצי של השימוש בו, החלטת לא להשתמש vBET יותר. זהו הרשיון שלך בחירתך מה אתה עושה עם זה.

אם אתה סבור vBET יש באג כלשהו - נא לפתוח שרשור חדש במקטע דיווח הבאגים, נבדוק את זה. עדיין באגים גם אינה הבסיס עבור החזר - באגים הם דבר רגיל במחזור החיים של התוכנה, אתה מסכים גם דברים כאלה יכולים לקרות.

כך בקשתך לקבלת ההחזר יש שום בסיס, זה נדחתה. מצטער באמת הבעיות שלך, אך אלו הם בצד של vBET שלך ו-3 המפלגות וקביעת תצורה אנו אינה אחראית שהוא - מה גם חלק בהסכם שלנו. אז נא לכבד את הסכם הרשיון שלנו.

בבקשה לדעת האם אתה זקוק לעזרה נוספת באזור זה? אם vBET מוסר כבר ניתן להניח כי הבעיה לא קיימת עוד. האם זה נכון?

Wulf, harleyforum.se - בדרך כלל להשתמש רמזים הכלולות כאן. נא השתמש במבחן Microsoft כדי לבדוק מה קורה - כבר יש לך הסבר אודות בעיה פוטנציאלית במשרה זו. גם נא שים לב כי אנחנו עכשיו במהלך החקירה אודות תרגומים אחרים API. עכשיו קל יותר להוסיף תמיכה vBET נוספים תרגום ממשקי Api.

Wulf - ראיתי את מבחן גוגל - היא לתרגום אנגלית-פולנית. זכור כי תאפשר לתרגום אחרים ממשקי Api שתוגש במקרה כזה API תרגום של Microsoft משמש בכל פעם שהוא נתמך (באפשרותך לקבוע את תצורתו עבור כל זוג שפה - נא לקרוא תיאור של הפרמטר השתמש Google בלבד). כדי שתהיה לך אישור גוגל לתרגומים לא כאשר אתה מבקש אלה ל- Microsoft.

samm1129
03-10-11, 13:35
אוקיי. לשכוח החזר, ייתכן שלא יהיה נכון על העובדה כי אכן קיבלתי לשימוש בתוכנה ל 3 חודשים לפני זה הפסיק לעבוד.
הבחנתי דבר קטן ונחמד אבל מאז אני את התקנתו, אזור תעבורה קפץ על-ידי 30% דקות לאחר הסרת ההתקנה. בעל קשור התוכנה. ייתכן שתרצה לבחון כי לפרסומים עתידיים שלך. לי יש פיקוח באתר מאז ונשאר בכל שעה, תנועה ביממה של 30% לאחר מכן בעת הפעלת התוכנה.

רק לידיעתך.

vBET
03-10-11, 14:34
אנו רואים שאין קשר בין 2 אלה. במיוחד זה יש אפילו לא 24 שעות ביממה מאחר שהסרת vBET. אז היא לא קשורה. התעבורה אינה ליניארית, ויש לך רק חלק קפיצה תעבורה זמניים.
מנועי חיפוש יודיע באינדקסים של אותו, הוסרו vBET לשלושה חודשים. רובוטים אפילו קרוב לוודאי לא הבחין בכך, עדיין לנסות לסרוק דפים מתורגמים (באפשרותך לסייע להם ולהגדיר הערכים המתאימים ב- robots.txt). אז תודה עבור פרטי שלך, אך אין מה לחפש - סתם צירוף מקרים. בכל מקרה תודה פרטי:)

gopalmm2
16-10-11, 15:11
ובטוח samm1129 - התנועה של הפורום שלי גברה תודות vbet. vbet בהחלט עזר ב מושך יותר ויותר חברים בפורום שלי, סייעה מספר גדול של אותם בכך שהוא מאפשר להם להציג דפים בשפה שלהם. תרגום אינו מושלם אך מספיק לנו להבין אחד את השני וזה היה מה שחיפשתי. זוהי הרחבה מעולה כדי פורום.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1