מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: מקובל פרופיל משתמש באפשרות שפה "לא נבחר"

forosmb
18-08-11, 10:03
עבור משתמשים שאינם רוצים שום דגל הקשורים לפרופיל שלו, אפשרות לקבל תצורה השפה בחזרה "לא נבחר" לאחר כמה בחירת המשתמש posible בדיקות השפה.

נכון לעכשיו זה "unselection" אינו posible.

forosmb
18-08-11, 13:38
כחלופה, האם יש אפשרות להימנע להדמיה דגל על פרופילים modificating ללא תבניות?

vBET
18-08-11, 14:50
כן זה לא אפשרי באמת אנחנו לא רוצים לתמוך בה.

בעיקר בעלי הפורום רוצה להישאר כל כך (זו הסיבה פונקציות כזה קיים בכלל - אנחנו התבקש עשה את זה).

מה דעתך על זה - זה יהיה אפשרי אך רק עבור מנהל? כפי שכתבתי בעיקר בפורומים רוצים לאלץ משתמשים כדי להגדיר את זה לא מאפשרים unset זה. האם זה יהיה בסדר בשבילך?

forosmb
19-08-11, 13:47
אני מבין conexion עם לאלץ משתמשים לבחור בשפה הפונקציונליות.

אבל בהתחשב בכך אפשרות דו לשוני אינו נוכח המוצר הנוכחי, היינו temporally צריך להתמודד עם משתמשים לא רוצה להראות דגל מפורש הפרופיל שלו.
אני יודע שזה נושא הפוליטי litle אך יהיה חשוב באזורנו.

vBET
21-08-11, 14:49
תודה על מידע. אתה יכול לענות על השאלה? האם הפתרון המוצע יהיה בסדר בשבילך?

forosmb
21-08-11, 22:30
לא, זה לא.

vBET
22-08-11, 12:46
אז איך אתה רוצה את זה בדיוק עובד?

כולם רשאים ביטול בחירה של שפת ברירת המחדל שלו. מנהל גם יכול לעשות את זה עבור המשתמשים.
אם אנחנו יאפשר למשתמשים שפת ברירת המחדל ביטול בחירה, זו תהיה זמינה לאחר הפעלת אפשרות מיוחדת זו - כפי שכתבתי לפני פורומים רבים רוצים את ההפך הגמור בקשתך (כך רוצים לאלץ משתמשים כדי להגדיר את זה לא מאפשרים את זה unset) .

האם פתרון זה בסדר בשבילך? אם לא בבקשה לתת קצת מידע יותר מאשר רק להסכים;) זה יעזור לנו לקבוע את הצרכים שלך מהר יותר.

forosmb
22-08-11, 12:59
מתן העדפות בפורום של אחרים באותו זמן:
אפשרות AdminCP: אפשר למשתמשים להגדיר את השפה כמו "לא נבחר"?

כאשר הוא מחובר מאוד עם כוח משתמשי-לבקר שפה בחירת פרופיל, ניתן גם לקשר עם אפשרות כי:

-Force למשתמשים להגדיר שפה (adminCP)? כן => "לא נבחרה" האפשרות לא זמין
-Force למשתמשים להגדיר שפה (adminCP)? לא => "לא נבחר" זמין אופציה

vBET
22-08-11, 13:06
אישור כך נוסיף אפשרות התצורה החדשה, כך שהמשתמשים יהיו זמינים ביטול בחירה של שפת ברירת המחדל שלהם. אנו חושבים על תיאור זה הולם כל כך הממשל תדע כי אין טעם לכפות על הגדרת אותו ולאפשר ביטול בחירה של אותו באותו זמן.

אולי זה יהיה אפילו יותר קל לשים את זה בתור ערך חדש לאלץ במקום ליצור פרמטר חדש עצמו. זו תהיה הקלה ביותר עבור הממשל להגדיר.

אז אנחנו נעשה זאת על ידי פרמטר חדש או ערך חדש פרמטר קיים. כך או כך זה ייעשה. ההעדפה שלי היא בעצם דרך 2 - הקלה ביותר לשמור כי זה באופן אוטומטי אינם מאפשרים תצורות הלא נכון.

forosmb
23-08-11, 23:56
אני מסכים שאולי הדרך השניה היא הטובה ביותר וישר.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1