מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר פרופיל משתמש המחאת שפה לא ניתן לבטל

forosmb
11-08-11, 22:13
הייתי צריך את posibility לתת השפה של המשתמש להיות מוגדר בתור "לא נבחר", גם אם הם בחרו פעם שפה.

אנו משאירים על דו לשוני באזור ואילצו כי הברירה אינה טיפול חכם למשתמשים.
נכון לעכשיו אני ביטול הבחירה משתמשים מתלוננים ישירות באמצעות SQL. זה woulb להיות הכי טוב להיות factible למרות בפרופיל המשתמש adminCP.

vBET
13-08-11, 02:27
שים לב שאתה לא צריך להכריח אף אחד להגדיר שפת ברירת המחדל שלו. זהו להגדרה ועל ידי vBET ברירת המחדל לא מכריח. באפשרותך להגדיר אסטרטגיה לאלץ ב CP ניהול - vBET> -> שונות -> הפניה לערוך פרופיל.

אודות unsetting את השפה - vBET אינם תומכים unsetting ברגע זה. זה היה מתוכנן כדי לתת אפשרות לבחור את שפת ברירת המחדל שלו ונבחר פעם לא יוכלו לבטל לבחור (למישהו יש שפה משלו ...). אז ברגע זה הדרך הקלה ביותר היא באמת unsetting זה באמצעות SQL (+ להסיר תפקיד השפה Admin CP). אם אתה לא רוצה את הנושא בעתיד אז אתה יכול להשבית plugins אשר נתן אפשרות להגדיר שפת ברירת המחדל המשתמש. תוספים אלה:
- ברירת המחדל ידית השפה טופס ההרשמה
- ברירת המחדל של השפה ידית בצורת פרופיל
כמו כן ניתן לדרוש לבטל אלה:
- בחר קבוצת המתאים שפת ברירת מחדל
- הוסף שפת ברירת המחדל נתוני המשתמש
- טיפול שפת ברירת המחדל בעת עדכון פרופיל
- ברירת המחדל של השפה במהלך ידית אחת

שים לב שזה לא נבדק - לאחר השינוי נא לבדוק אתה יכול ליצור חשבון חדש בפורום שלך אתה יכול לערוך את הפרופיל שלך.
כמו כן שים לב כי כברירת מחדל אלה plugins מופעלים, אז אחרי vBET לעדכן אותו תידרש לכבות אותו שוב. אנחנו יכולים לשאול את הצוות vBulletin איך זה יתנהג אם לא יהיה ערך תכונה פעיל המוצר קובץ xml, אז אולי זה יהיה לא יהיה צורך לכבות אותו אחרי כל עדכון (אנחנו לא היה צורך כזה לפני).

בבקשה תגיד אתה צריך תמיכה יותר עם הנושא:)

forosmb
15-08-11, 11:23
אני מוכן לבטל את וו:
"טפל שפת ברירת המחדל בצורת פרופיל"
וגם conjuction עם תצורה autodetection google אני לפשט בחירה המשתמש ככל posible.

תודה על התמיכה.

vBET
15-08-11, 20:44
הגדול. במקרה של שאלות נוספות בבקשה לשאול - אנחנו כאן כדי לעזור לך:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1