מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: / פורומים צירף שם תחום ברחבי האתר

myandy99
20-07-11, 21:11
vBSEO 3.6
vBulletin 3.6.8
vBET 2.3.x
vBSEO מפת האתר

התקנתי את גרסת החינם למבחן ולא מצאתי את התרגום עובד נהדר!

עם זאת, יש בעיה רצינית על כתובות:

האתר שלי הוא אתר הרשתות החברתיות (xxx.com URL) משולב עם פורום vBulletin v3.6.8 (xxx.com כתובת האתר / פורום).

. לאחר התקנת vBET ואת השינויים שנעשו שורש בפורום htaccess, אני נתקל בבעיה - פעם אני בוחר תרגום, אני לא יכול לחזור xxx.com כמו כל כתובות האתרים xxx.com עכשיו הופך xxx.com / פורומים.

עבור כתובת הדף למשל? Xxx.com / index.php מוסיקה = עכשיו הופך xxx.com / פורומים / index.php? עמוד = מוסיקה ולכן חלק הרשתות החברתיות של האתר הוא שבור לחלוטין כמו כל כתובות האתרים מנותב בפורומים vBulletin.

בנוסף, ה-URL בפורום, אשר היה xxx.com / פורומים, לא הופך xxx.com / פורומים / פורומים.

אם כיביתי כתובת אתר למעקב הבעיה לעיל יהיה נעלם אבל תרגום אוטומטי גם מפסיק, וזה לא מה שאני רוצה.

שמתי / פורומים כפרמטר פורום הספרייה הגדרות vBET, ואני בעקבות הוראה לשנות. Htaccess עבור משתמשים vBSEO.

מה אני חסר?

vBET
20-07-11, 23:37
זה יכול להיגרם על ידי תצורה שגויה. שים לב במדריך פרמטר הפורום אמור לשמש רק כאשר הפורום משתמשת בספריית משנה ב-URL כאשר הוא בתיקיית אמיתי (לא וירטואלי - כמו למשל על ידי vBSEO). זה מתואר בבירור בתיאור פרמטר.

אז ודא כי יש לך זכות זו. אנא נקי מדריך הפורום שלך פרמטר ולבדוק עשה את זה לעזור.

myandy99
21-07-11, 02:51
כתובת הפורום שלי הוא xxx.com / פורומים ובגלל זה הוספתי / פורומים בספרייה פורום הגדרות vBET.

הסרת זה לא עזר. לאחר הסרת הזה, את ה-URL של הפורום, כאשר התרגום נבחרה, הופך xxx.com / cs / פורומים (cs היא שפה), וכתוצאה מכך קישור שבור.

הנה htaccess שלי בספרייה בפורומים / root.:

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

# RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.xxx\.com
# RewriteRule (.*) http://www.xxx.com/forums/$1 [L,R=301]

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.xxx\.com$
RewriteRule ^(.*)$ http://xxx.com/forums/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?)?)$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

vBET
21-07-11, 13:26
לא הבנתי אותך לפני בגלל התיאור הזה:

עבור כתובת הדף למשל? Xxx.com / index.php מוסיקה = עכשיו הופך xxx.com / פורומים / index.php? עמוד = מוסיקה ולכן חלק הרשתות החברתיות של האתר הוא שבור לחלוטין כמו כל כתובות האתרים מנותב בפורומים vBulletin.

עכשיו אני מבין. הכל בסדר - רק גרסה חופשית vBET אינם תומכים תרגום של תוכן חיצוני - מתרגמת רק בפורום. כתובת: xxx.com / index.php עמוד המוזיקה = מחוץ לפורום אז זה שובר. גרסה vBET חינם מתרגמת רק תוכן בפורום. לא יותר מזה.

גרסה מלאה vBET מתרגמת תוכן שנוצר מחוץ לפורום עם vBulletin - אתה יכול לראות את זה בפורום שלנו. ראו כאן התוכן:
http://www.vbenterprisetranslator.com/
או כאן
http://www.vbenterprisetranslator.com/downloads.php
לשחק עם התרגום.

אם אני עדיין לא מבין את הבעיה - אנא שלח לי כתובת האתר המדויקת של דף מה שהופך את הבעיה.
אם אני מבין נכון - אז התשובה היא: vBET חינם אינם תומכים תרגום של תוכן מחוץ לפורום, משלם תומך מחוץ לדפי הפורום שנוצר עם מנוע רכב.

PS.
ב htaccess הכללים שלך עבור vBET נמצאים במקום הלא נכון -. אלה צריכים להיות קצת לפני הכללים vBSEO - אין חוקים אחרים צריך להיות בין vBET ותקנון vBSEO.

myandy99
21-07-11, 15:05
כן הכללים שלי לפני הכללים vBSEO.

אני אקנה גרסה מסחרית. האם אני צריך להסיר את גירסה חופשית ולהתקין גרסה מסחרית?

vBET
21-07-11, 20:47
כן - אם אתם רוצים להתקין גרסה מסחרית אז קודם אתה צריך להסיר את הגירסה החופשית - היא מספיק כדי להסיר אותו על ידי Admin CP.

כמו כן, שים לב. Htaccess הכללים ישתנו.

myandy99
11-08-11, 20:17
היי רכשתי גרסה מסחרית, גרסה חופשית להסיר ולהתקין 3.x. גרסה מסחרית עבודות תרגום, עם זאת יש לי בדיוק את אותן בעיות כמו עם הגרסה החינמית.

הייתי צריך לכבות את כתובת האתר למעקב אחר כתובת הופך xxx.com / פורומים / פורומים כשאני לנווט.

בנוסף, עדיין קיימת בעיה נוספת -. הכללים לאחר הוספת כתובת מול כללים vBSEO ב htaccess, הקישור vBSEO מפת שבור. יש לי הדף לא נמצא על מפת האתר כתובת האתר שלי. הסרת כל הכללים vBET יגרום מפת אתר העבודה שוב, אבל זה בהחלט לא פתרון.

האם אני מפספס משהו?

vBET
11-08-11, 20:26
כדי לקבל מפת האתר פועל vBET כללים לעבור למקום המתאים. אתה פשוט לא הוראות שמיטה - בהוראת תיארת בבירור לשים כללים vBET קצת לפני הכללים vbseo.php ואתה מגדיר את זה לפני הכללים מפת במקום. כמו כן, אנא ודא שיש לך כללים לגרסה בתשלום - אחד חופשי יש כללים שונים. הסר הכללים הישנים ושמתי חדשים במקום המתאים + להוסיף מדריך בפורום 2 הכללים הראשונים (בדיוק כפי שמתואר בהוראות). אם זה עדיין לא עובד - בבקשה לשלוח כל תוכן קובץ htaccess השתנה..

אודות / פורומים / פורומים - מה שהגדרת עבור CP Admin -> vBET -> ראשי -> מדריך פורום?

myandy99
11-08-11, 21:14
אוקי תודה. פתרתי מפת השבור בעיה הקישור. אבל .. / פורומים / בעיה בפורומים עדיין קיימים. וכן, אני מגדיר / פורומים בעמדת הפיקוד Admin -> vBET -> ראשי -> מדריך הפורום. ללא הגדרה בפורומים בתחום זה התרגום אפילו לא עבודה - זה יוביל לדף שאינו קיים.

myandy99
12-08-11, 00:45
הנה הקובץ הנוכחי שלי htaccess תחת שורש xxx.com / פורומים.:

# Comment את השורה הבאה (להוסיף "#" בתחילת)
# להשבית פונקציות mod_rewrite.
# שים לב: אתה עדיין צריך להשבית את גרזן ב
# לוח הבקרה vBSEO להפסיק url משכתב.
RewriteEngine ביום

# שרתים מסוימים דורשים את ההנחיה Rewritebase להיות
מופעל # (להסיר "#" בתחילת להפעיל)
# שימו לב: כאשר מופעלת, עליך לכלול את הנתיב
# לתיקיית השורש vB (כלומר RewriteBase / פורומים /)
# RewriteBase /

RewriteBase / פורומים /

% RewriteCond HTTP_HOST} ^ {www \\. Xxx \\. Com $
RewriteRule ^(.*)$ http://xxx.com/forums/ $ 1 [L, R = 301]

RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml |..? Txt) (\\ gz))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php מפת = $ 1 [L]

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & מנותב = / בפורום / index.php [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & מנותב = / בפורום / 2 $ [L, QSA]

RewriteCond% REQUEST_URI} {! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((ארכיון /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% REQUEST_FILENAME} {!-F
% RewriteCond} {REQUEST_FILENAME!-D
% RewriteCond {REQUEST_FILENAME} ^! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | תמונות) /
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

כפי שאתה יכול לראות, הייתי צריך להסיר
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA] מ. Htaccess כדי להפוך מפת אתר העבודה. האם זה מה אני אמור לעשות? אני לא זוכר קראתי בשום מקום הוראה שלך שאני צריך למחוק את הכללים vBSEO ב. קובץ htacess לעשות URL מפת להמשיך לעבוד. זה היה מפשל vBSEO שלי?

vBET
13-08-11, 01:25
היי. אתה לא זוכר למחוק כללים vBSEO ההוראות שלנו, כי זה לא בהוראות שלנו אתה אף פעם לא התבקש לעשות זאת. אתה הונחה להסיר vBET הכללים הישנים (מגירסה בחינם) לשים את הכללים vBET חדש (גרסה מלאה) במקום המתאים. אתה לא צריך להסיר את הכללים vbseo.php. מצטער אם ההוראות הקודם שלי לא היה ברור.
כמו כן, הסרת כללים vBSEO לא יפגע בפורום שלך, כי הכללים הם vBET לפני הכללים vBSEO ואלה אותם כללים (רק קובץ שונה), כך הכללים vBSEO אינם פעילים בכל מקרה.

אודות / פורומים / פורומים בנושא:
1. יש לך טעות הראשון 2 כללים vBET - תגדיר שם / בפורום במקום / פורומים - אנא תקן זה
2. אם עדיין לא עובד בבקשה לתגובה זו שורה בקובץ htaccess שלך.:

RewriteBase / פורומים /
3. אם עדיין לא עובד - אנא PM אותי גישה Admin CP הפרטים שלך, vBSEO CP, FTP - אני אבדוק את זה על המקום.

myandy99
13-08-11, 18:52
ניסיתי 1 ו - 2 שלך, אבל עדיין אותה בעיה.

וכן, אני פשוט גיליתי את התרגום עובד רק על בית בפורום, לא על שרשראות בודדים. רק PM'ed לך את המידע שאתה צריך. תודה

vBET
14-08-11, 12:08
הולך שם עכשיו.

vBET
14-08-11, 12:22
היה לך תצורה שגויה:
תחום הפורום הראשי - זה אמור להיות בשימוש רק כאשר אתה משתמש תתי תחומים לא תיקיות משנה
סוג קישור - לא שונתה עבור vBSEO

גם אתה כיבה מעקב תרגום.

זה מוגדר כל כראוי עכשיו נראה עובד בסדר גמור:) יש לבדוק ולאשר.

myandy99
14-08-11, 17:38
למרבה הצער זה לא עובד לחלוטין - הבעיה פורומים / פורומים עדיין קיים. לדוגמה, לאחר שאתה הולך בפורום ולחץ על תרגום, אחרים ללא כוונת הפורום קישורים הוסיף / פורומים / בהם ושבר את כולם. לדוגמה, http://xxx.com/index.php?page=music עכשיו הופך http://xxx.com/forums/index.php?page=music. במקרה זה אפילו דף הבית בפורום עצמו יש קישור לא נכון - זה הופך http://xxx.com/forums/forums

וכמו שאמרתי קודם, מעל / פורומים / פורומים בעיה ייעלם רק אם תכבה את כתובת אתר למעקב ולכן כיביתי כתובת אתר למעקב.

vBET
14-08-11, 21:36
אני רואה אותם קישורים. אנא רק לעשות קישורים אלה מוחלט ולא יחסי. אז יש להגדיר http כתובת האתר המלאה ... וכן הלאה. כמו כן יש לציין כי vBET הוא מסוגל לתמוך תרגום עבור הדפים שלך מחוץ לפורום אם אלה נוצרות באמצעות מנוע רכב. יהיה עליך לשלב אותם. ראה כאן הדרכה כיצד לתמוך תרגום של דפים מחוץ לפורום: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1546

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1