מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר vBET למחוק - לזחול שגיאה 100.000

alptraum
18-07-11, 11:14
השתמשתי לפני שנה עבור vBET3 זמן קצר. כתובת האינטרנט שלי היא: MUHAKEME.NET FORUMU (http://www.muhakeme.net). מאז שנה אני מקבל "שגיאות סריקה" של גוגל. Muhakeme.net שלי לזחול טעויות יותר ממאה אלף עמודים כי כתובת האתר vBET המוצר. יש לי נקודות רעות גוגל עונש עכשיו. כתבתי גם לתמוך google והם אמרו כי אלפי "שגיאה לזחול" על פני 100 עמודים זה יכול לקרות.

מחקתי את המוצר FTP שלי. לפעמים אני מסתכל "מי מחובר" ואני רואה google מחפש דפים ישנים שלי תירגם.

vBET
18-07-11, 11:56
היי, אני רואה את הרישיון פג אז אני מניח שאתה משתמש ב גרסה vBET הישן. שים לב vBET3.x בפועל 0 (אפס) באגים פתוחים:)

אז אם אתה רוצה להשתמש vBET בלי בעיות הוא תמיד הדרך הטובה ביותר להשתמש בגרסה האחרונה אשר יש לתקן באגים ישנים:) אתה יכול לחדש את הרישיון שלך ולקבל את הגרסה העדכנית ביותר. שימו לב לחדש עולה רק $ 30. אתה יכול לחדש בסעיף ההורדה שלך.

כמו כן שים לב לעתיד - אנו מספקים לך תמיכה חינם. אז הרעיון הטוב ביותר הוא לכתוב כאשר יש לך בעיה, במקום לקחת מעשיו אשר עשה לך עוד בעיות.

בנושא בפועל - חיפוש מחפש דפים ישנים. בבקשה רק להוסיף שלטון המתאים אשר יפנה בקשות כאלה בפורום לדף הראשי שלך. גוגל תפסיק לחפש אחרי כמה זמן (תוכלו להגיד לו דפים אלה מועברים).

תן לנו דוגמאות של הקישורים שלך לא קיים - אנחנו נכתוב את הכלל המתאים:)

vBET
27-07-11, 18:02
אין תשובה - לא נחשב תמיכה נדרשת. נא לכתוב כאן במקרה אתה עדיין צריך לתמוך במקרה זה.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1