מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: עשית התעלם ממילים כותרים חוט

norku
18-06-11, 11:34
היי,

אני זקוקה נואשות זו טבעה של הפורום שלי הוא כזה חברים שלי (ללא קשר להגדרה שלהם בפורום השפה) להשתמש הגרמני עבור מונחים מסוימים. למשל אף אחד לא כותב "טנק". כולם כותבים "פאנצר" אז אני צריך את המילה הזאת (ועוד מאות אחרים) יהיה פטור תרגום. אם מישהו כותב "ראיתי אתמול פאנצר" אני צריך את המילה פאנצר להתעלם לתרגום.

אני יודע ממוצב אחר שאתה שוקל את זה, אבל שאף אחד לא נראה צריך את זה. ובכן, אני אחד לעשות:)

עריכה: אני משתמש Vbet 4.4.0

vBET
27-07-11, 17:23
קיבל אישור. יש לנו כבר התעלמות פונקציונליות אבל עכשיו התוכן בלבד. עדיין יש לנו דרך להתעלם כותרים מדי, אז נוכל ליישם אותו:)

Marcin Kalak
27-02-13, 15:21
סליחה על איחור תשובה. פונקציונליות זו נוספה במהדורת 4.5.2.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1