מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר כותרת מתורגמים ב forumhome

Simon Lloyd
17-06-11, 07:50
היי כולם, שמתי לב כי forumhome את הכותרת של האשכולות לא מתורגמים (אם אתה מסתכל עכשיו על עזרה של Microsoft Office - Microsoft Office דיון - תכנות Excel VBA - תכנות Access (http://www.thecodecage.com/forumz) לגלול למטה כדי רוץ תראה אחד שמתחיל "הולה ...." ב forumdisplay זה מראה כמו" שלום ...." וזה בסדר) זה באג או שיש לי משהו mssed בעת שדרוג או vBSEO או. htaccess?

vBET
17-06-11, 13:38
כפי שאני רואה את הכותרות מתורגמים. על אחד זה גם משנה URL בין תרגומים. אני רואה בעמוד הפורום הראשי שלך ועל תת הוא מציג כותרת שונה מעט - אני מניח שזה בגלל הכותרת בבית בפורום נחתכים. האם הכותרת היא עטופה BBCode langtitle? (ניתן לבדוק זאת על ידי הולך מהדורה מתקדמת.

Simon Lloyd
17-06-11, 17:41
כפי שאני רואה את הכותרות מתורגמים. על אחד זה גם משנה URL בין תרגומים. אני רואה בעמוד הפורום הראשי שלך ועל תת הוא מציג כותרת שונה מעט - אני מניח שזה בגלל הכותרת בבית בפורום נחתכים. האם הכותרת היא עטופה BBCode langtitle? (ניתן לבדוק זאת על ידי הולך edition.Yes מתקדמים, אם אני רואה את ההודעה במצב עריכה מתקדמת זה זה Hola TODOS, כפי שאתה יכול לראות זה לא כותרת כל כך הרבה זמן אני לא יודע למה זה צריך להיות מקוצץ ואז התצוגה מתורגמים?

kamilkurczak
18-06-11, 09:49
אני אנסה לשחזר את זה בפורום של המבחן שלי:)

Simon Lloyd
18-06-11, 10:08
אוקי מצפים לשמוע ממך:)

vBET
29-06-11, 17:47
כן, אם אני רואה את ההודעה במצב עריכה מתקדמת זה שלום לכל זה, כפי שאתה יכול לראות זה לא כותרת כל כך הרבה זמן אני לא יודע למה זה צריך להיות מקוצץ ולאחר מכן להציג מתורגמים?

אוקי - אז כפי שאני רואה אותה כרגע, אין שום בעיה. זה התואר הארוך כולל BBCode. אז יש לך את זה מקוצץ פורומים (כפי שניתן לראות יש לך נקודות שם, אז זה היה חתוך). vBET יש קוד מיוחד אשר מוצא את הכותרות עם langtitle לחתוך - אם נמצא כזה אז סוף langtitle BBCode הוא הוסיף הכותרת מתורגם. לכן כאשר אתה בדף הפורום אתה רואה את זה כמו שצריך - וציין נחתך כותרת כל כך תורגם. כאשר אתה בדף הראשי בפורום לראות אותו כפי להודעה האחרונה ואז הוא חתך באמצעות vBulletin, vBET מטפל זה ומתרגם הכותרת לחתוך - זו הסיבה שיש לך תוצאות תרגום אחרים (משהו אחר תורגמה). הכל בסדר.

וכפי שאני זוכרת זה מתורגם בפורום שלך. הייתי שם וראיתי את זה - בגיליון היה כי התוצאות התרגום השני היה בעמוד הפורום הראשי בדף הפורום משנה.

אם אתה רוצה להימנע הכותרת שלך נחתך באמצעות vBulletin, אז בבקשה ללכת CP Admin שלך להגדיר פרמטר vBulletin אחראי לכך (נושא אחרון כותרת מקסימום תווים הוצג).

אנא ספר עשה את זה עזרה אתה צריך כל סיוע עתידי כאן:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations