מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: vBET ו ckeditor ב 4.1.4

Taurus
13-06-11, 00:21
אני רק רוצה לדעת אם vBET עובד בסדר עם ckeditor חדשים vb 4.1.4?

תודה.

vBET
13-06-11, 00:45
ckeditor? האם זה חלק תוסף או פונקציונליות vBET 4.1.4?

Taurus
13-06-11, 00:50
זה לחלוטין עורך חדש.

vBET
13-06-11, 00:53
לא יכול לאשר ברגע זה. אולי חלק מהמשתמשים שלנו לאשר. נבדוק את זה לאשר השבוע.

vBET
13-06-11, 04:32
אני יכול לאשר כי vBulettin 4.1.4 vBET מוסיף אפשרות השפה (עבור משתמשים בשפה שאינה שפת ברירת המחדל של הפורום) כדי fallowing העורכים:
- הודעה מהירה להגיב
- אשכול מלא להגיב
- נושא חדש
- הודעה מהירה מבקרים משתמש
- הודעה מפורטת למבקר משתמש
- הודעה פרטית
- תגובה מהירה הודעה פרטית
- תגובה מתקדם מסר אישי
- קבוצת דיון חדש
- תגובה מהירה קבוצת דיון
- תגובה מתקדם קבוצת דיון
- תגובה מהירה תמונה קבוצתית
- תגובה מתקדם תמונה הקבוצה
- תגובה מהירה תמונה אלבומים
- תגובה מתקדם תמונה אלבומים
- פוסט חדש בבלוג
- תגובה מהירה בלוג
- תגובה בלוג מתקדם
- CMS מאמר תגובה (לא אטום)
- CMS סעיף (לא אטום)
אם חסר לי משהו בבקשה ליידע אותי ואני אבדוק אותו.

שימו לב כי יש להציג אפשרויות אטום, אך לא אטומות lang BBCode. כפי שאני זוכר שזה היה מסוכסך כדי לא אטום עבור מאמרים CMS (זה מאמרים לא נכתבים על ידי מישהו, עדיין יש אטום או לא להציג אופציה אטום), אבל ההערה צריך להיות. נבדוק את זה.

כמו כן, שינוי בין תשובה מהירה מפורט על אישור. תצוגה מקדימה של ההודעה גם עובד טוב. אלה 2 נבדק על עורכי חוט.

נמצא גם שגיאה אחת vBulletin עבור הבלוג: כניסה חובה - vBulletin JIRA (http://tracker.vbulletin.com/browse/VBIV-12394)

Taurus
13-06-11, 06:06
תודה מיכל! זה טוב לדעת.

vBET
15-06-11, 15:06
מי אלה 2 עורכי שמראה אפשרות אטום, אבל לא אטום:
1. CMS מאמר: בדקתי כמה הערות וזה כפי שהוא אמור להיות. אטום אינו נתמך כאן, כי המאמרים כתובים בשפה מחדל בפורום (זה לא תוכן אשר ניתן להוסיף על ידי כל אחד). ואנחנו לא נעשה שום תנאי נוסף לא להראות אפשרות אטום מטעמי ביצועים - קבוצה של אנשים כתיבת מאמרים CMS מוגבל ואלה דוברי כך יש אותה שפת ברירת מחדל כפורום ולא יראו אפשרויות אטום. אז זה נשאר כפי שהוא.

2. תגובה CMS מאמר: זה צריך אטום ויהיה במהדורה הבאה. Quick לתקן: ליצור תוסף חדש וו vbcms_article_populate_end, עבור מוצר vBET, עם שפה ידית מחדל שם הערות CMS המאמר קוד:

if ($view->comment_block) {
$view->comment_block = str_replace('if (comment_postid > 0)', 'if (document.getElementById(\'vbet_addbbcodes\').checked) {
postvars += \'&vbet_postInLanguage=\' + document.getElementById(\'vbet_addbbcodes\').value;
}
if (comment_postid > 0)', $view->comment_block);
}

vBET
15-06-11, 16:52
בעיה חדשה עם עורך 4.1.4 - בעת בדיקת פוסט מקדימה הולך מתקדמים בדף מתורגם אז תוכן ההודעה מתורגם - זה לא אמור להיות. אנחנו עובדים על זה עכשיו, כדי לשחרר יהיה להחזיק עד שנפתור בעיה חדשה.

vBET
16-06-11, 01:46
בעיה חדשה עם עורך 4.1.4 - בעת בדיקת פוסט מקדימה הולך מתקדמים בדף מתורגם אז תוכן ההודעה מתורגם - זה לא אמור להיות. אנחנו עובדים על זה עכשיו, כדי לשחרר יהיה להחזיק עד שנפתור בעיה חדשה.

בסדר - יש לנו פתרון לכך והוא ייכלל בהודעה הבאה:)

vBET
16-06-11, 08:50
וזה נושא אחד יותר מצאו ותיקנו כבר - קרה להפנות בקשות ckeditor.php על דפים מתורגמים. זה לא היה ממש באג - הכל היה עובד בסדר גמור לאחר הפניה, אבל הפניה היתה גרועה עבור ביצועים. אנחנו כבר קבועה כך בקשות ckeditor.php כבר כוללת פרמטר שפה אין הפניה למעקב התרגום אבד הכרחי:) זה ייכלל במהדורה הבאה.

Taurus
16-06-11, 10:20
זה באמת חדשות טובות בשבילי מיכל. אני מחזיק את על שדרוג ל 4.1.4 עד שאדע את כל אופנות באמת חשוב שלי יעבוד. עד כה ישנם עדיין כמה זה רגיל. אבל זה נותן לי שקט בלב לדעת vBET, שהוא אחד החשובים ביותר שלי יהיה טוב ללכת! תודה רבה על העבודה הגדולה שלך ותמיכה תמיד מדהים! יש כמה בחורים בעסק הזה כמוך!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1