מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: שאלה

Jncocontrol
21-05-11, 16:50
קראתי על זה בפורומים vBSEO mod זה יהיה ממש כואב פורומים שלי באופן שבו תיארו את זה?
אני יודע שזה למעלה משנה, ואתה הבחור עשו זיון טון של לעבוד על זה מאז, אם כי צריך לתקן אותם אם הם היו קיימים.

vBET
22-05-11, 15:39
היי. כן אנו יודעים כי vBSEO תיאר מספר נקודות מדוע vBET הישן יכול לפגוע SEO. לכן הקפדנו על כל טיעון הצביע על ידי צוות vBSEO ואנחנו להיפטר בנושא על ידי שיפור vBET.

בדיוק כפי שציינת שזה דיון ישן וזה לא ממש יותר. vBET SEO הוא ידידותי. אנו תומכים קישורים SEO. אנו תומכים בתרגום קישורים אני חושב שאנחנו גם צריכים להודות על vBSEO צוות מצביע לנו כיצד לשפר את המוצר שלנו.)

מאז הדירוג הפעם בעמוד של הטופס הראשי שלנו לגדול 0-5 וקיבלנו התנועה מכל העולם. אז אני בטוח בוודאות vBET לא פגע בפורום שלנו;)

כמו כן יש לציין כי מאז שאנחנו לא רק vBET שיפור בתחום קידום אתרים, אנו גם להוסיף הרבה תכונות חדשות וביצועים משופרים על ידי הוספת תמיכה מטמון קובץ מלא לאורחים זיכרון מטמון:)

אם יש לך עוד שאלות בבקשה לשאול, נשמח לעזור לך:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1