מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: vBET פירוש הדבר התגיות שלי נפלו מתוך indesku Google!

dong
17-05-11, 13:14
יש לי מותקן על האופנה שלך NLP-ER - טאגר חוט vBET אוטומטית את הגירסה החופשית. מאז התקנתי vBET לב נפל המדד Google התגיות שלי עם השפה הבסיסית (פולין). ממה שאני יכול לראות את זה בפורום שלך זה צמוד רק 50 tags: להיכנס לאתר: כתובת הפורום ב-Google, כי אני לא אוכל להדביק קישור. אולי זה כי יש טעויות Sitemapie (כך הם אומרים לי ל-Webmaster Tools)? באופן ספציפי, הם מציעים כמה קישורים להוביל באותו מיקום. אולי זמן לחשוב על זה NLP-ER? מספר הביקורים ליום ירד ממני 13-10000 על ידי העובדה התגים נפלו מתוך המדד.

vBET
18-05-11, 20:10
בבקשה קישור לאתר, כדי שנוכל לראות מה קורה אם יש כמה הפניות, או קישורים אותו לעבוד טוב.אבל מה הפורטל פשוטה-NLP למסור מידע כוזב, כיום ב- Google הראשי zaindeksował יש כ 275 תוצאות ואני חושבת שאלו כל התגים הקיימים בפורום הזה (יש פחות מ- 120, אבל כמה הם כמה עמודים בתוצאות). פשוט סקירה-לזרוק שאילתה זו ל- Google:

site:forum.simple-nlp.pl/tags/
עקב הטעות על החלק שלך, אני חושד, זה יכול להיות גם שגיאת הקלדה על התגים אינדקס בקישור podeślij-פורום משלך כדי לאמת את זה קודם.כתיבה שגיאה אנא הזינו הפרטים. . אנחנו לא יכולים להגיב על שגיאות לא צוין או לעזור ללא מידע ספציפי.חולפת לגמרי בפנים-vBET לא לשנות עמודים בשפה טבעית (תן הוספת הדגל) אז אם אכן נעלמים מתוך הדף תג ' אינדקס ', אני מציע לך לוודא כי לפעמים הם לא חסמו בקבצים robots. txt, אנא שלח המידע הדרוש.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1