מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר שגיאה לאחר העלאת 4.3.0

Schmike
10-05-11, 15:11
יש לי את הקבצים נטען עבור 4.3.0, קיבלתי את השגיאה הבאה:

שגיאה חמורה: קריאה vbet_global_bootstrap_init_start2 פונקציה מוגדר () ב / home / <folder> / public_html / testvb / פורומים / כולל / class_bootstrap.php (103): eval () 'קוד ד בקו 5

יש לי ריצה פעיל v4.2.3 לפני שאני להעלות את הקבצים העדכניים ביותר. לא הצלחתי למצוא שום הוראות השדרוג. אני מניח שאני יכול רק להעלות את זה להחליף את הקבצים של הגירסה הקודמת?

kamilkurczak
10-05-11, 18:35
הגעת עדכון קובץ product.xml מהתיקייה נא לא להעלות? אם לא - להעלות אותו על ידי admincp שלך.

למה? כי בגרסה זו איננו להשתמש בפונקציה זו (vbet_global_bootstrap_init_start2 ()), אבל אם אתה עדיין להשתמש ישן קובץ XML -. קיימת התייחסות פונקציה זו.

אז, אנא - להעלות קובץ חדש xml מהתיקייה נא לא להעלות.

Schmike
11-05-11, 02:16
טעות דומה קורה עבור admincp. מה אני יכול לעשות כדי לתקן את זה admincp לפני העלאת הקובץ החדש xml?

kamilkurczak
11-05-11, 07:18
אם יש לך שגיאה זו admincp - אתה צריך להשבית את מערכת וו.
פשוט:
1. לפתוח ולערוך קובץ config.php vBulletin
2. למצוא
<?php
3. להדביק לאחר שורה זו:

define('DISABLE_HOOKS', true);
4. לשמור את הקובץ.

עכשיו יש לך כל ווים נכים ניתן להשתמש adminp שלך.

Schmike
11-05-11, 14:59
ניהול כדי לקבל אותו משודרג.

תודה.

kamilkurczak
11-05-11, 19:02
תודה על האישור שלך - אני יעברו לתוך סעיף זה חוט לפתרון בעיות

cesarica
14-05-11, 00:59
אותה בעיה כאן.

השתמשתי זה פתר:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/1283-new-installation-error.html

kamilkurczak
14-05-11, 14:16
ועכשיו היא נפתרה?

cesarica
14-05-11, 17:46
כן פתר שלה
VB 4.1.3

1) להעלות את כל הקבצים מהתיקיה העלאה
ולהעלות XML לשרת, ו מ יבוא להחליף מוצר מהשרת

2) לאחר שיש לי הודעת שגיאה:
שגיאה חמורה: קריאה vbet_global_bootstrap_init_start2 פונקציה מוגדר () ב / home / <folder> / public_html / testvb / פורומים / כולל / class_bootstrap.php (103): eval () 'קוד ד בקו 5

2) אני להשבית וו:

4) נהגתי כך:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/1283-new-installation-error.html

5) לבדוק ולתקן דגלים הישן / חדש, אפשרויות חדשות

kamilkurczak
15-05-11, 11:23
תודה על האישור שלך:)

meto
15-05-11, 23:20
כן פתר שלה
VB 4.1.3

1) להעלות את כל הקבצים מהתיקיה העלאה
ולהעלות XML לשרת, ו מ יבוא להחליף מוצר מהשרת

2) לאחר שיש לי הודעת שגיאה:

2) אני להשבית וו:

4) נהגתי כך:

5) לבדוק ולתקן דגלים הישן / חדש, אפשרויות חדשות

זה תרגול טוב בזמן ביצוע תחזוקה על vB או כל התוספים - להשבית ווים הראשון. יש רק את השורות הללו config.php ולהעיר אותם או לא;)

webmastersite
18-05-11, 18:08
היה לי אותה בעיה אני שולח לך pm כמיל. ניסיתי ליצור וו, אך לא עבד.
עריכה: זה פתר פעם אני reupload קובץ ה-XML. איכשהו זה לא עבד ההעלאה הראשונה.

kamilkurczak
18-05-11, 20:31
אתה יכול cofirm שזה נפתר עכשיו? הייתי באתר שלך, התרגום עובד טוב.
אם עדיין לא טוב - בבקשה לפתוח את אשכול חדש עם בעיה זו

תודה

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1