מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר שינוי קוד השפה בגיליון פוסט.

Taurus
10-05-11, 04:58
נושא זה מטריד אותי כבר זמן רב. למה כאשר, נניח חבר בחרו את השפה הלא נכון, הקליד משהו, פירסם את זה, אני לא יכול לערוך את קוד השפה באופן ידני בהודעה? כאשר אני עורך את זה בוא נגיד "bg 'ל' ה 'זה לא משנה. השפה פשוט נשארת אותו בתפקיד.

kamilkurczak
10-05-11, 18:33
שלום,

מזל שור, כפי שאני מבין - פוסט זה אינו מתורגם. כמובן שאתה יכול לערוך הודעה ולשים עוד קוד השפה בפנים?
זכור כי אם אתה עדיין מנסה לשים את הקוד lang טועה - עדיין לא תורגם.
אתה יכול לבדוק את השימוש ב-Google את השפה הפוסט - פשוט להשתמש מתרגם על ידי גוגל (anslate.google.pl) ולקבל את "למצוא שפה" אפשרות. אחרי זה - לשים את קוד השפה טוב בתוך הפוסט.

אם עדיין לא טוב - אנא הדבק כאן url עם הודעה זו.

תודה

Taurus
11-05-11, 03:57
אני לא יכול לשנות את קוד השפה. דאגתי מאוד כי הוא קוד השפה הנכון מדי. אבל כל הודעה שלא היה בסדר הראשון, ונערך לאחר מכן להכניס את קוד השפה הנכונה, גם לא לתרגם.

הנה הפוסט:

Windows 7 ערכות נושא: World of Warcraft על ידי TheBull - עמוד 8

זה בשפה התאילנדית, ואף העריכה כדי תאילנדי לא משנה. זה פשוט נשאר מתורגמים.

kamilkurczak
11-05-11, 19:03
נכון - זה תאילנדי.
מזל שור אנא לי חשבון עם גישה לפרסם מהדורה - אני אבדוק את זה בעצמי.
תודה

Taurus
12-05-11, 00:42
התחבר בפרטים PM'd. תודה כמיל.

kamilkurczak
12-05-11, 15:22
בסדר, תודה - אני אבדוק את זה בשבילך ולפתור

Taurus
12-05-11, 16:12
תודה כמיל. עכשיו למה ההודעה שלי לעיל יש כמה דגלים ומה לא. "מלזיה"??

שפת ברירת המחדל שלי מוגדר לאנגלית. מדוע ההודעה שלי לעיל מראה אחרת?

kamilkurczak
12-05-11, 22:47
שלום,

הייתי באתר שלך - זה נראה כמו בעיה עם זיכרון מטמון הנתונים. שינוי השפה לא לגרום לשינויים מטמון הנתונים.
כנראה שזה היה באג אחד כי עשיתי בדיקה הודעה בפורום שלך מכל הסוגים עובד טוב (פוסט וכו 'עריכה). - הודעה זו לא נמחק כמובן.

בשביל זה פוסט אחד, כאשר כל מהדורה של הפוסט הזה, את המטמון באתר לא הוחלף
עכשיו - זה נראה כמו פתרון - תוספת של חותמת אחת (כמו שטח) אילץ את כניסתם המחודשת במטמון מסד הנתונים (כמובן מסר עדיין בצורתו המקורית - אתה יכול לבדוק - פשוט לערוך הודעה). ואחרי כניסה מחדש הודעה זו שלך מתורגם טוב.

ברגע זה אני לא יכול להסביר מה לא בסדר עם באג זה אחד - אולי היעדר זמני של חיבור ל-Google.
אם זה יקרה שוב אם אתה יכול לשחזר את הבאג הזה שוב - רק לתאר את זה צעד אחר צעד ואני אנסה לשחזר את זה בפורום של המבחן שלי ולפתור.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1