מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: זה עדיין ההתחלה ... אבל ...

nectons
10-10-09, 00:03
טקסט זה נכתב ביוונית:), בעוד בעקרון ראיתי את syggekrimeni שדרוג vBulletin עשיתי הופעה מיוחדת על-ידי התקנת 2chch את כל לפורום החברים היו שמח! פתאום, משום מקום החלו להופיע, משתמשים מתוך מדינות אחרות והוא מסוימים הדבר נגרם עקב שדרוג! הבעיה היחידה הקיימת (וגם בהחלט בעיה שלי בפורום כי אני עשיתי שדרוגים רבים, התקנת תוכניות/תוספים אלא אולי השרת המארח את הדף) הוא מהירות איטית ואמצעי אחסון ענק של נתונים לבצע גיבוי מדי יום באופן אוטומטי את פורום i. במטמון כמובן והפך 1 2Gbytes מערכת גיבוי מדי יום (aferesa ותמונות מתוך מסד הנתונים) גודל הגיבוי היומי נפל קילו-בתים כ־360. כעת יש לי מוגבלויות המטמון יש רק 4 שפות הבסיסית לבחור חברי פורום. מצפה בחרדה 2 דברים. גירסה 3 x אשר השתפרה מטמון, וכן שינוי פיזי prokeite ברגע אירוח שטח בדף כאשר אני okoklirwthei 3ch גירסה כאשר המהירות של הפורום שלי להעלות את זה כאן הוא ללא ספק כי חברי התנועה ועל המבקרים בפורום להיות כפולה ומכופלת עם זה השדרוג. EycharistwNektarios Zogkos

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1