מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: עשית תיאורים שפות להיות מתורגם גם

Cybershaolin
28-11-09, 20:24
בעת שימוש צרפתית כשפת ברירת המחדל, למה אנחנו לא רואים את התיאורים של השפות בצרפתית?

לדוגמה, הלוואי שהיינו יכולים להיות תיאורים בשפת האם שלנו, אז במקום "צרפתית", אני צריך לראות "Français" כל מודעה תיאורים בשפות אחרות צריך תרגום לצרפתית, לא?

הצגת התמונה.

vBET
28-11-09, 21:48
שימו לב: ברירת המחדל עבור ביטויים vBET הם באנגלית. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לתרגם ביטויים לשפה שלך (CP Admin).

Cybershaolin
29-11-09, 07:32
ניסיתי לתרגם את הביטויים עבור שפות כדי שיוכלו להציג את השפה שלי ואת זה לא עובד.

לדוגמה, תרגמתי אלה:
vbenterprisetranslator_cache_fr ו vbenterprisetranslator_flag_fr אבל שום דבר לא השתנה בכל מקום, גם על הדגלים או בפרופיל והרשמה.

מה אני צריך להשתמש כדי לתרגם אותם על מנת לקבל את התיאורים דגל לתרגם בשפה שלי?

כמו כן, על דבר שאני לא מבין. כאן באתר שלך, כשאני עובר מאנגלית לצרפתית תיאורים של usercp מתורגמים בצרפתית! (אם כי הם לא מיינו נכונה יותר בסדר אלפביתי). האם לתרגם אותם או שזה נעשה על ידי גוגל? כי, בצד שלי הם לא מתורגמים כשאני עובר משפה אחת זה לזה.

vBET
29-11-09, 16:00
יש לך זכות. סליחה על דיסאינפורמציה. תרגומים מבוצעים על ידי Google כאשר עמוד מתורגם. במקרה שלנו זה נעשה בגלל שאנחנו שולחים את זה באנגלית אנחנו אומרים שזה באנגלית. במקרה שלך זה לא עובד, כי אתה אומר גוגל כי היא בצרפתית, וזה לא.

אני מקבל את זה כמו לבקש שינוי כדי לתמוך בשפות שמות בשפות אחרות עבור דגלים.

פעם מצטער שוב על הבלבול ותודה על זמנכם:)

Cybershaolin
29-11-09, 17:50
תודה vBET. מוערך באמת. :)

vBET
25-12-09, 17:13
בוצע - ייכללו 3.3.0

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1