מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: דפים אוטומטי תירגם לעומת הנחיות התוכן של Google

StarBuG
30-03-11, 20:20
---
הערה מנהל: הודעה זו כוללת מידע כוזב על הצהרה Google עבור תוכן מתורגם באופן אוטומטי. כמו כן ההצהרה לא חל vBET. אנא ראה כאן לפרטים:
למרבה הצער הייתי בחופשה כאשר המסר נוצר הרבה מידע שגוי נכלל חוט זה - זו הסיבה תיקון נכלל כאן.
---

שלום

רק רציתי ליידע אותך כי מאט קאטס אמר כי תרגום אוטומטי דפי אינטרנט נופל בתוך "תוכן שנוצר אוטומטית" שלהם הנחיות אשר נענשים מאז העדכון Google פנדה.

אז רק כאזהרה ייתכן שתרצה לשקול הוספת כל הדפים מתורגם לתוך מפת שלך.

למעשה, ייתכן שתרצה לשקול לחסום google מתוך רשימת שפות אוטומטי לתרגם robots.txt כל דרך.

הנה וידאו: YouTube - איך אני אמור להתמודד עם תוכן מקומי? (Http://www.youtube.com/watch?v=GyWx31GeQWY)

דרישת שלום

StarBuG

norku
30-03-11, 21:49
אופס ... נראה די ברור כי גוגל לא אוהב מה Vbet עושה אז. מדוע גוגל עדיין מדד אוטומטי תירגם דפי אף? לא הגיוני.

StarBuG
30-03-11, 22:16
כי כאשר היא מבקרת את הדפים זה לא יודעים שהם מתורגמים אוטומטית.
הם מאוחסנים במסד הנתונים ולא מוגשות דרך api שלהם הסורק שלהם.

זה בסדר גמור מה vBET עושה זאת לא במובן שרוב האנשים לנסות להשתמש בו.

זוהי תכונה תרגום המסייע לאנשים דוברי שפות שונות להבין את התוכן שלך.
עם זאת, הוא לא דרך להכפיל את תוכן הדף שלך.
אם אתה משתמש זה ככה גוגל יראה את זה באיכות נמוכה כמו "תוכן שנוצר אוטומטית" ולהעניש את אתר האינטרנט שלך על זה במוקדם או במאוחר.

norku
31-03-11, 08:48
תודה.

כמיל,

אני יכול רק לאשר בבקשה שאם אני רוצה לשמור Vbet פועל על הפורום שלי אבל לא רוצה לראות את Google באופן אוטומטי תירגם דפים אני צריך רק לבצע את הפעולות הבאות:

1. הזן "Disallow: / בפורום / xx /" אל robots.txt כאשר xx מציין את השפה הזרה (ים) להשתמש בפורום שלי

2. הפוך את השלבים להודעה זו לשילוב מפת האתר:

3. Re-ליצור מחדש להגיש את מפת האתר.

kamilkurczak
31-03-11, 12:34
כן. אם אתם לא מאפשרים את הדפים שלך עבור google בוטים - יהיה לך את הדפים שלך לא באינדקס של גוגל.
כמובן אם אתה להפוך את כל השינויים של מפת - זהה - הדף לא צמודות.

כמובן שכבר יש לך את הדפים באינדקס של גוגל אתה צריך לטעון מחדש את מפת האתר החדש.
נוסף על ידי מיכאל Podbielski:
אתה לא צריך לחסום את כל התוכן המתורגם, ראה:

norku
31-03-11, 13:15
תודה כמיל. אני חושב שזה חבל מאוד כי גוגל לא אוהב את תוכן שנוצר בדרך זו. אני חושב שהם צריכים לעשות חריג עבור פורומים Vbet כי זה רעיון נפלא ואפילו בזמן הקצר היה לי את זה לגמרי עובד ראיתי שיפור בסטטיסטיקה שלי. לא הכל אבוד אם כי, כמובן, כי חלק פיקח באמת Vbet - כי דוברי שפה זרה יכול להשתתף בפורום בשפה שלהם - היא כמובן עדיין שם.

tavenger5
31-03-11, 14:00
HRM, הוא google בסופו של דבר הולך פשוט לזרוק אותם דפים מתורגמים? אם זה יקרה אני תוהה אם זה ישפיע על הדירוג של דפי בשפת האם?

MOGmartin
07-04-11, 11:31
HRM, הוא google בסופו של דבר הולך פשוט לזרוק אותם דפים מתורגמים? אם זה יקרה אני תוהה אם זה ישפיע על הדירוג של דפי בשפת האם?

גוגל עושה נראה כי הוסרו העמודים VBET עכשיו: אנא ראה את הדיון על הבלוג שלי.

אני אישית לא חושב שזה הדפים האלה הם ספאם, יש להם מטרה לגיטימית ...
אבודים בטוקיו: Google Algo עדכון 2010/06/04 | קידום אתרים בלוג מתוך SEOforums.org (http://seoforums.org/seo-blog/google-translation-algo-update-06-04-2010/)

vBET
07-04-11, 14:41
שלום

רק רציתי ליידע אותך כי מאט קאטס אמר כי תרגום אוטומטי דפי אינטרנט נופל בתוך "תוכן שנוצר אוטומטית" שלהם הנחיות אשר נענשים מאז העדכון Google פנדה.

...

הנה וידאו: YouTube - איך אני אמור להתמודד עם תוכן מקומי? (Http://www.youtube.com/watch?v=GyWx31GeQWY)

זה לא נכון. אנא ראה את הוידאו שוב. הוא אמר שזה יכול לחול על הנחיות אוטומטי תוכן שנוצר ואז הוא אומר על רושם מוטעה כאשר הדף הוא לגמרי לא קריא עבור בני אדם. רובוטים אז גוגל באמת אינם מסוגלים לשקול דפי כגון תוכן שנוצר אוטומטית וזה יכול להיעשות רק על ידי אדם רק אם התרגום הוא אפילו לא שבוע אבל התרסק לגמרי, משום שיש דפים מתורגמים עצמו הוא טוב מאוד מה שמתואר בסרט על בהקשר איך צריך להיראות כתובת URL של אז.

כמו כן אני רוצה להרגיע את כל המשתמשים שלנו, כי מה אמר מאט קאטס על תרגומים אוטומטיים אשר נופל אוטומטית של גוגל יכול הנחיות תוכן שנוצר אינו ישים vBET. זה בגלל:
1. מאט בבירור אומר כי הוא מדבר על תרגום פשוט של תוכן שלם, vBET לא מתרגמת תוכן שלם - זה חוסך שמות משתמש בתחומים אחרים אם לא מסומן על תרגום vBET.
2. vBET לא מדובר תרגום אוטומטי אלא על תמיכה רב לשונית קהילות, שבו כל אחד יכול לכתוב בשפה משלה אותו חוט. אז שוב זה לא רק תרגום פשוט של עמוד שלם, וזה לא על תרגום אוטומטי אלא על רב לשוני קהילות.
3. תרגומים עצמו מבוצעים על ידי גוגל עצמה, אשר יש איכות טובה מאוד כמו מאט אמר בבירור תרגומים כאלה יכולים להיות מטופלים כתוכן שנוצר אוטומטית רק אם אלה באמת לא קריא האדם.

אז מקווה שהמשתמשים שלנו מרגישה יותר טוב עכשיו:) כדי למנוע תחושות רעות מפחיד למי שלא קוראים רק כותרות נושאים כל אני אשנה כותרת של נושא זה. עם כל הכבוד מלא למחבר - אנחנו עושים את זה רק כדי למנוע אי הבנה, כי נושא מניחה משהו רע מאוד אשר אנו מאמינים שזה לא נכון. אני מקווה שזה בסדר עבור המחבר:)

vBET
07-04-11, 14:47
תודה.

כמיל,

אני יכול רק לאשר בבקשה שאם אני רוצה לשמור Vbet פועל על הפורום שלי אבל לא רוצה לראות את Google באופן אוטומטי תירגם דפים אני צריך רק לבצע את הפעולות הבאות:

1. הזן "Disallow: / בפורום / xx /" אל robots.txt כאשר xx מציין את השפה הזרה (ים) להשתמש בפורום שלי

2. הפוך את השלבים להודעה זו לשילוב מפת האתר:

3. Re-ליצור מחדש להגיש את מפת האתר.

אתה לא צריך לחסום את כל התוכן המתורגם! נא לראות את הסרט שוב - את הסרט הזה כולו הוא על אופן שם כתובת האתר של כשיש לך לתרגם תוכן, כך שיש לתרגם התוכן הוא בסדר גמור עבור Google!

הערה לגבי התוכן המתורגם באופן אוטומטי אינן חלות על vBET וגם StarBuG לכתוב מידע שקרי שהוא נחשב שכפול תוכן מה לא נכון (זה יכול להיות, לא "זה", ואת זה ניתן לעשות לא חלים על vBET) - ראה ההודעה הקודמת שלי.

vBET
07-04-11, 14:52
תודה כמיל. אני חושב שזה חבל מאוד כי גוגל לא אוהב את תוכן שנוצר בדרך זו. אני חושב שהם צריכים לעשות חריג עבור פורומים Vbet כי זה רעיון נפלא ואפילו בזמן הקצר היה לי את זה לגמרי עובד ראיתי שיפור בסטטיסטיקה שלי. לא הכל אבוד אם כי, כמובן, כי חלק פיקח באמת Vbet - כי דוברי שפה זרה יכול להשתתף בפורום בשפה שלהם - היא כמובן עדיין שם.

זה לא נכון כי גוגל לא אוהב תכנים כאלה. כל זה בגלל אי הבנה של מידע כוזב אשר StarBuG לשים כאן. נא להסתכל ולשמוע היטב את הסרט. הנה יש לך את זה תיאר יותר:

vBET
07-04-11, 15:05
גוגל עושה נראה כי הוסרו העמודים VBET עכשיו: אנא ראה את הדיון על הבלוג שלי.

אני אישית לא חושב שזה הדפים האלה הם ספאם, יש להם מטרה לגיטימית ...
אבודים בטוקיו: Google Algo עדכון 2010/06/04 | קידום אתרים בלוג מתוך SEOforums.org (http://seoforums.org/seo-blog/google-translation-algo-update-06-04-2010/)

קראתי את הבלוג שלך. כפי שאני רואה זאת היא התגובה מידע יומו האחרון. שים לב כי לדעתי זה לא קשור תרגומים. במיוחד כי אני פשוט בדקתי ואני רואה הפורום צמוד בשפות אחרות: אתר: קידום אתרים פורום קידום אתרים + בלוג קידום אתרים Tools@seoforums.org (http://seoforums.org/de/)

כי אז אני רואה דפים מתורגמים שלך צמודים אני מניח שזה רק קצת בעיה זמנית ואולי אפילו בצד של Google Analytics, אבל בוודאות לא קשור vBET. אתה יכול לתאר מה קורה עכשיו?

MOGmartin
07-04-11, 17:08
חבר - Im מעריץ גדול של התוסף שלך, עשיתי במקרה של google שלא אוטומטי שלה זבל לתרגם.

אחרי שאמרתי את זה - תסתכל על הבלוג שלי (http://seoforums.org/seo-blog/google-translation-algo-update-06-04-2010/).

דפים אוטומטי VBET תורגם כבר נבעט מתוך חבר המדד.

ההצעה שלי: להשתמש ב-API שונה או לפחות לתת את האפשרות. אין דרך כי גוגל יכול לזהות כי הדפים אוטומטית מתורגם אם תרגום הוא טוב מספיק.

שפות מסוימות כמו לעבוד ספרדית טוב מאוד, כמה dont.

MOGmartin
07-04-11, 19:27
קראתי את הבלוג שלך. כפי שאני רואה זאת היא התגובה מידע יומו האחרון. שים לב כי לדעתי זה לא קשור תרגומים. במיוחד כי אני פשוט בדקתי ואני רואה הפורום צמוד בשפות אחרות: אתר: קידום אתרים פורום קידום אתרים + בלוג קידום אתרים Tools@seoforums.org (http://seoforums.org/de/)

כי אז אני רואה דפים מתורגמים שלך צמודים אני מניח שזה רק קצת בעיה זמנית ואולי אפילו בצד של Google Analytics, אבל בוודאות לא קשור vBET. אתה יכול לתאר מה קורה עכשיו?

הדפים באינדקס עדיין, אך הם אינם מופיעים בחיפושים כלשהו.

100% שלה לא עניין זמני GA, ואת הלא מתורגם (כלומר רגיל) דפי לא איבדו נפח החיפוש.

(כמעט) 100% של נפח החיפוש הולך הדפים VBET הפסיק.

אל תבינו אותי לא נכון - Im 100% בצד שלך כאן, הבעיה היא, שגוגל לא.

כמו כן - אני לא אומר כי תוסף VBET הוא אשם או שבור - זה עדיין עובד טוב מאוד והוא מהווה תוסף נהדר. גוגל לעומת זאת הודיעו כי הם מתייחסים הדפים האלה כמו autogenerated, וככזה לא שולחים כל נפח החיפוש.

אני יעדכן אותך ואת הבלוג שלי בעוד כמה זמן ימים.

כמה אישורי בשבילך: Im קידום אתרים מקצועי, כבר במשך 6 שנים, אני מדבר באופן קבוע בכנסים - אני לא מי מדבר עם "knowledges וחצי" או אי הבנה של איך גוגל עובד.

MOGmartin
08-04-11, 11:54
הנה הנתונים הסטטיסטיים המעודכנים תנועה.

@ Hilinebuilders כאן הוא גרף מעודכן. ראו גם אותו ... על Twitpic (http://twitpic.com/4i8zwr) 3

לידיעתך: יש לי גם אתרים מופעל על ידי רובוט wp-ב wordpress המשתמשים של Google Translate API. הם גם נפגעו באותו הזמן ואיבדה 100% של התנועה שלהם.

norku
08-04-11, 16:20
תודה על בחורים מידע חדש. אני חסום דפים מתורגמים שלי על 30 מארס ואז החליטה להפוך את השינויים כמה ימים מאוחר יותר כך היה לי Vbet תקינה שוב במשך שבוע עכשיו. אני פשוט בדק דפי נחיתה שלי pageviews והוא יכול לראות שום ירידה משמעותית בפעילות תוכן Vbet שנוצר. הכול נראה נורמלי פה אבל אני לפקח על נתונים סטטיסטיים, ואם אני רואה את הדפים Vbet להיות ירד אני מתכוון לכתוב כאן.

MOGmartin
08-04-11, 16:28
תודה על בחורים מידע חדש. אני חסום דפים מתורגמים שלי על 30 מארס ואז החליטה להפוך את השינויים כמה ימים מאוחר יותר כך היה לי Vbet תקינה שוב במשך שבוע עכשיו. אני פשוט בדק דפי נחיתה שלי pageviews והוא יכול לראות שום ירידה משמעותית בפעילות תוכן Vbet שנוצר. הכול נראה נורמלי פה אבל אני לפקח על נתונים סטטיסטיים, ואם אני רואה את הדפים Vbet להיות ירד אני מתכוון לכתוב כאן.

הפעילות שלו לא (כלומר, הצפיות בדף) כי אתה צריך להסתכל, דפי הנחיתה שלה, כלומר תנועה google לשלוח לאותם עמודים.

הפעילות היא מושלמת, את התוסף VBET מושלם, הבעיה היא שגוגל לא שולח תנועה לדפים שהיא יוצרת (שהיא חלק גדול מהערך של תוסף לי)

norku
08-04-11, 17:19
כפי שאמרתי, בדקתי את דפי הנחיתה ואני לא רואה שום הבדל משמעותי. שלי הוא פורום קטן ואני רק באמצעות vbet במשך כמה שבועות, אבל התוצאות שלי לא מראים ירידה כרגע.

עריכה: אני לא יכול להעלות את התמונות כאן, אבל אני מסתכל על הגרף כאן (מסוננים כמו שלך הוא) וזה מראה טיפוס יציב. אולי אני אראה את הירידה על העדכון הבא אבל בהחלט לעת עתה אני לא רואה שום probs.

vBET
09-04-11, 19:54
חבר - Im מעריץ גדול של התוסף שלך, עשיתי במקרה של google שלא אוטומטי שלה זבל לתרגם.

אחרי שאמרתי את זה - תסתכל על הבלוג שלי (http://seoforums.org/seo-blog/google-translation-algo-update-06-04-2010/).

דפים אוטומטי VBET תורגם כבר נבעט מתוך חבר המדד.

ההצעה שלי: להשתמש ב-API שונה או לפחות לתת את האפשרות. אין דרך כי גוגל יכול לזהות כי הדפים אוטומטית מתורגם אם תרגום הוא טוב מספיק.

שפות מסוימות כמו לעבוד ספרדית טוב מאוד, כמה dont.

כפי שכתבתי אני קורא את הבלוג שלך כבר:) וכתבתי לך את זה אני רואה דפים מתורגמים על ידי vBET באינדקס googe. ראו את עצמכם - פשוט לכתוב בשאילתה google:
site:http://seoforums.org/de/
אז אלה לא מאותחל מתוך המדד, או אולי אני לא מבין למה אתה מתכוון ...

vBET
09-04-11, 20:21
הדפים באינדקס עדיין, אך הם אינם מופיעים בחיפושים כלשהו.

זה לא נכון. אני פשוט לשלוח את השאילתה לגוגל:

wenn ich tat Blog-Posting zu diesem Zeitpunkt eine Sache in meinem Kopf kommen. Was ist Haupt-Unterschied zwischen Autoblog und spamblog
התוצאה היא רק אחד וזה האתר שלך בדף מתורגם על ידי vBET.

100% שלה לא עניין זמני GA, ואת הלא מתורגם (כלומר רגיל) דפי לא איבדו נפח החיפוש.

(כמעט) 100% של נפח החיפוש הולך הדפים VBET הפסיק.

אל תבינו אותי לא נכון - Im 100% בצד שלך כאן, הבעיה היא, שגוגל לא.

אני שמח שאתה אוהב vBET:) זה לא על מי באיזה צד. אנחנו פשוט חייבים לבדוק כל מידע שיכול להיות קריטי עבור המשתמשים שלנו. במיוחד אם זה מידע כל כך חשוב כמו זה. אז אנחנו רק צריכים לתקן כל הצהרה אשר יכול לתת רושם מוטעה של משתמשים vBET על השימושיות שלה.

לכן בדקנו האם זה נכון דפים מתורגמים שלך יוסרו מהאינדקס. ועכשיו בדקנו האם אין זה אפשרי להגיע אלה על ידי חיפוש. ובכל המקרים בתא תוצאות טובות - זה אומר כי הדפים שלך באינדקס והם נגישים באמצעות חיפוש.

שים לב שאם התנועה שלך עבור דפים מתורגמים נמוך כי לפני זה יכול להיות טוב להשוות את העמדות שלך ב-Google המדד, מה חשוב מאוד לתנועה מחיפושים. אולי בגלל השינויים גוגל חלק מהדפים שלך לפלס את המדד. זה יכול להיות זמני או למשך זמן ארוך יותר. קשה לדעת.

כמו כן - אני לא אומר כי תוסף VBET הוא אשם או שבור - זה עדיין עובד טוב מאוד והוא מהווה תוסף נהדר. גוגל לעומת זאת הודיעו כי הם מתייחסים הדפים האלה כמו autogenerated, וככזה לא שולחים כל נפח החיפוש.

אני יעדכן אותך ואת הבלוג שלי בעוד כמה זמן ימים.

תודה על ההערה. כמובן יש לנו גם כדי לבדוק וניתוח של מידע כגון זה הוא פגם vBET או לא. זה כדי להבטיח מוצר נהדר עבור המשתמשים שלנו בתור אחד המשתמשים שלנו ואנו מקווים כי אתה שמח, כי אנחנו מתייחסים לזה ברצינות ולבדוק הכל גם מהצד של באגים פוטנציאל vBET.

אנו להמתין לעדכון שלך.

כמה אישורי בשבילך: Im קידום אתרים מקצועי, כבר במשך 6 שנים, אני מדבר באופן קבוע בכנסים - אני לא מי מדבר עם "knowledges וחצי" או אי הבנה של איך גוגל עובד.

אנחנו אף פעם לא מציע לך לא יודע מה שאתה כותב עליו. ובאמת מצטער אם שלקחת רושם כזה. שים לב כי זה לא דיון פרטי אלא המועצה הציבורית ולכן עלינו לכלול את כל המידע חיוני גם אם אנחנו חושבים שאתם יודעים על זה, כי זה גם לחברה כולה שלנו. אז אם אתם רואים כמה מידע ברור לך, זה רק בגלל שאכפת לנו כל המשתמשים שלנו להבין יותר את הנושא הזה:) אני מקווה שזה בסדר בשבילך - אם לא ניתן לעבור לדיון פרטי עם הצוות שלנו:)

vBET
09-04-11, 20:37
הנה הנתונים הסטטיסטיים המעודכנים תנועה.

@ Hilinebuilders כאן הוא גרף מעודכן. ראו גם אותו ... על Twitpic (http://twitpic.com/4i8zwr) 3

לידיעתך: יש לי גם אתרים מופעל על ידי רובוט wp-ב wordpress המשתמשים של Google Translate API. הם גם נפגעו באותו הזמן ואיבדה 100% של התנועה שלהם.

סוג של שאלה טיפשית - איפה אתה יכול לשים את זה מסננים ניתוח? אני פשוט עשו בדיקה מהירה ולא למצוא את זה - אתה כבר יודע איפה כל כך הייתי רוצה כמה זמן בטוח מחפש:)

אנחנו על אותה ולבדוק אותה. זה כנראה הפרט - בפורומים מסוימים כגון נטייה לראות כמה לא. בשלב זה אין באפשרותנו לקבוע מה הסיבה. רק למקרה enyone עבור מי שיש לו בעיה כזו - אנא ודא שאתה לא לחסום את כל הדפים מתורגמת robots.txt

MOGmartin
11-04-11, 11:57
סוג של שאלה טיפשית - איפה אתה יכול לשים את זה מסננים ניתוח?

לא probs מיכל,

שלו: תוכן -> דפי נחיתה מובילים
מסנן: דפים המכילים מחרוזת:

עדכון תמונה עם הנתונים הסטטיסטיים האחרונים, ניתן לראות בעמודה השמאלית איפה הדו"ח היא:

Twitpic - שיתוף תמונות וסרטוני וידאו על טוויטר (http://twitpic.com/4jl0oo)

אנא ודא כי אתה לא לחסום את כל הדפים מתורגמת robots.txt

לידיעתך - אני לא לחסום את התנועה בדרך כלשהי;)

רק כדי RE המדינה:
אני לא מאמין כי תוסף vbet שבור. זה עדיין עושה בדיוק את מה שלה כפי שפורסם - אנשים יכולים עדיין להשתמש דפים מתורגמים 100%.

הבעיה היחידה היא ש-Google הפסיקו לשלוח את התנועה אלה דפים מתורגמים. כפי שלה לעזאזל קשה טביעת דף מתורגם אם התרגום שלו טוב, הצעתי לך לשלב את לתרגם yahoo API.

אני מוכן להתערב כסף טוב כי זה יעשה את זה הרבה יותר קשה עבור google לסנן המדד.

רק כדי RE המדינה, כמו גם:
אני לא אומר את הדפים האלה ARE DE צמודות .... הם פשוט לא מוחזרים בתוצאות החיפוש כאשר הם השתמשו כדי להיות.

tavenger5
11-04-11, 15:46
תודה על מתן חלק MOGmartin תובנה. אני רואה ירידה דפי vBET לתרגם גם כן, אבל זה לא דרמטי כמעט כמו שלך. ההבדל הוא סביב 25% מהשבוע הקודם. (26 מרס - 1 אפריל לעומת אפריל 2 - אפריל 8)

vBET
12-04-11, 12:54
אני אשלח לך מידע מפורט באמצעות PM בימים serveral הבא ...

נא לחפש את המאמר הזה:
technospot.net / בלוגים / אסטרטגיה להסיר-מכונת מתורגם עמודים גוגל-index /

ברגע זה אנחנו לא רואים את הרישיון שלך - אנא רישיון פרטים PM בהקדם האפשרי. אם אינך משתמש מורשה, אז אתה לא צריך לשלם גרסה vBET. נא לשלוח את פרטי הרישיון.

על הקישור - הוא שוב המלצה לבטל תרגומים אוטומטיים חלש אשר לא יכול להיות מובן על ידי האדם.

מומלץ לא לאפשר תרגום אוטומטי כדי לקבל באינדקס. תרגומים אוטומטיים לא תמיד הגיוני והם עלול להיתפס כדואר זבל. וחשוב יותר, את הנקודה של קבלת אתר רב לשוני היא להגיע לקהל גדול יותר על ידי מתן תוכן בעל ערך בכמה שפות. אם המשתמשים לא יכולים להבין תרגום אוטומטי, או אם זה מרגיש מלאכותי להם, אתה צריך לשאול את עצמך אם אתה באמת רוצה להציג את זה סוג של תוכן עבורם.
Google תרגומים טובים מאוד קריא האדם, כך שאין בעיה עם אלה. אז מה כדי להבהיר - היא ממליצה לבטל תרגומים היחיד אשר אינו יכול להיות מובן על ידי האדם. אנו מספקים תמיכה עבור אנשים לכתוב תרגומים לשפות שונות ממש טוב. אז לא מדובר תרגומים Google מסופק על ידי vBET.

אני חושב בבהלה מבלי לקרוא מפורט של דוחות Google לנו כאן הרבה אי הבנות. אז שיהיה ברור:
1. תרגומים הם בסדר עבור גוגל
2. גוגל לא אוהב תרגומים אוטומטיים חלשים שאינם אדם קריא
3. לאחר עוד תרגומים אוטומטיים חלש אינה אסורה, אלא רק לא מומלץ
4. תרגומים אוטומטיים הם בעלי ערך גבוה בסדר עבור גוגל
5. vBET מספקת תרגומים גוגל אשר יש איכות טובה מאוד והם קריא אדם

vBET
12-04-11, 13:15
לא probs מיכל,

שלו: תוכן -> דפי נחיתה מובילים
מסנן: דפים המכילים מחרוזת:

...

רק כדי RE המדינה, כמו גם:
אני לא אומר את הדפים האלה ARE DE צמודות .... הם פשוט לא מוחזרים בתוצאות החיפוש כאשר הם השתמשו כדי להיות.

תודה אני ישחק עם זה לבדוק כמה בפורומים שלנו.

על המדינה מחדש - כפי שאני מראה לך כאן גוגל מחזיר את הדף שלך בתוצאות החיפוש. אני חושב שאתה יכול להיות פחות מחפשים ערכים בגלל שינויים במצב המדד, אבל בוודאות הדפים שלך עדיין מדד מוחזרים בתוצאות החיפוש.

אנו נבצע כמה חקירות משלו - גם מעריך את קלט את העתיד שלך אם אתה מוצא משהו יותר על המצב של הפורום שלך באינדקס של גוגל.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1