מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר ניתן להוסיף עוגיות

norku
22-03-11, 09:05
אני מקבל את זה בעת הצפייה שלי בפורום כאורח וכאשר חבר יומני החוצה ומנסה לנווט בפורום כאורח:
Unable to add cookies, header already sent.
File: /home/xxxx/public_html/forum/includes/class_core.php
Line: 5403

כמו כן, ההודעה לאורחים כי הם אינם רשאים לעיין בחלקים מסוימים של הפורום הוא דפוק ולא מפוענח.

Vbet גורמת לבעיה כי זה לא שם כאשר Vbet מושבת ... אני אודה לך מבט מהיר על זה כי אני צריך להשבית Vbet.

kamilkurczak
22-03-11, 09:21
אני להשבית את המטמון אורח (vBET מופעל כעת כך שאפשרות זו לספק את הבעיה)
אתה בטוח שיש לך את כל התיקיות vbet_cache עם 777 permisions?

האם אתה בטוח שיש לך את כל התצורה בקובץ php.ini? (לאחר השינויים)

norku
22-03-11, 09:27
שלום כמיל,

תודה רבה על מסתכל זה כל כך מהר. למעשה המארח שלי מתוקן php.ini. שיניתי את php.ini שהיה לי ב public_html אבל זה לא השפיע כי זה היה להיות נדחתה על ידי php.ini ב / usr / local / lib / php.ini. רק בדיקת הרשאות על התיקיות עכשיו ...

norku
22-03-11, 09:33
רק בדק את תיקיות מטמון אורח ויש אי התאמה. תיקיות מטמון הבאים מוגדרים 777:

pl, ja, זה, fr, en.

למעשה, למרות שיש לי את השפות הבאות בשימוש:

pl, ja, זה, fr, en, לא, nl, es, ru, דה.

אני לא צריך להגדיר או לשנות כל הרשאות באופן ידני. האם הם מוגדרים באופן אוטומטי על ידי Vbet?

kamilkurczak
19-04-11, 08:19
אתה יכול לאשר כי בעיה זו היא עדיין שם?

norku
21-04-11, 22:44
כן. עדיין שם.

עוד משהו שכחתי לציין קודם: כאשר יש לי את המטמון אורח על זה "function.filetime" ומצרף אל המון כתובות URL. אני רואה המון אלה היו נאספות על ידי גוגל כיום ברור כפי שדווח 404

kamilkurczak
22-04-11, 17:17
שלום,
יש לי פתרון בשבילך למחוק את הנושא filemtime ():
ארבעתכם להשתמש בפתרון זה:

על סוגיית עוגיות - עדיין מחפש פתרון טוב.

kamilkurczak
03-05-11, 16:48
בנושא עוגיות זה - אני צריך למצוא הסדר להציג טוב וו עם קוד אחראי כותרת זו.

vBET
02-06-11, 22:12
היי. כמיל נמצא בחופשה ואני לקחתי המקרים שלו. אנא, אמור היה לפתור את זה? אין לי מידע כזה כאן, אבל אולי זה היה לפתור PM אז בבקשה לאשר.

vBET
09-06-11, 18:44
התשובה לא - נחשב לפתרון. אם לא כתוב כאן ואנו לפתוח מחדש את הנושא.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations