מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר בעיות זיכרון

norku
15-03-11, 17:40
אני לא יודע אם זה Vbet הקשורות אך זה התחיל לקרות אחרי שהתקנתי את זה אז אני הולך לשאול כאן:)

אני מקבל את השגיאות הבאות, כאשר לחיצה על "אוהב קיבל" vBSEO ו 'אוהב בהינתן "כפתורים בדף פרופיל משתמש:

Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 200593 bytes) in /home/xxxx/public_html/forum/includes/functions.php on line 6862

Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 491520 bytes) in /home/xxxx/public_html/forum/includes/class_core.php(4430) : eval()'d code on line 458

כפי שאמרתי, זה התחיל לקרות לאחר התקנת Vbet אבל אני חושב שאני הולך צריך קצת אימון כאן כי הנתונים לא מתאימים את הסימפטומים.

זיכרון פרטי:

מ phpinfo: memory_limit מקומי - מאסטר 128M - 128M

מ php.ini:
; Suhosin Settings.

suhosin.post.max_vars = 2048

suhosin.request.max_vars = 2048

suhosin.cookie.encrypt = Off

suhosin.memory_limit = 32M

suhosin.session.encrypt = Off

Vbulletin: הגבל PHP זיכרון 32m

שרת זיכרון בשימוש כרגע: 25.00% (262,136 מתוך 1,048,576)

הודעות שגיאה המצביע על כך שאני צריך להגדיל את הזיכרון אבל אני לא רואה שום תסמינים אחרים של זיכרון מספיק, תוך שימוש בפורום ויש לי לא היו דיווחים של חברי שלי. אני מניח, עם זאת, הם גם יהיו רואים שגיאה חמורה "אוהב".

האם אתם נתקלים בבעיות כלשהן כמו בזמן הזה באמצעות Vbet? אני אודה לכל טיפים על מה לנסות.

kamilkurczak
15-03-11, 18:31
שלום,
אוקי אני יבדוק את זה בפורום של המבחן שלי. אתה יכול פשוט לנסות, כי vBET שהופך את הבעיה - רק להשבית vBET ולנסות לעשות את זה שוב - אם סטיל הנושא להתקיים vBET מושבת - לא זו הבעיה vBET. אם הבעיה תיעלם - זה נושא vBET ואנחנו נתקן את זה.

שנית - אתה יכול להגדיל את המגבלה של memory_limit בתוך php.ini ל 64 MB ולהפעיל מחדש את השרת. (נא לקרוא רק בנושא זה ב-Google).
עם vBET יש לך תוכן 52 יותר 52 יותר משתמשים בפורום (אם יש לך כל השפות מופעל) - עלות של זיכרון השרת. אנחנו עדיין עובד כדי להפוך vBET יעיל יותר (relase חדש בקרוב מאוד).
כאן יש לך רשימה של

תודה

norku
15-03-11, 19:13
תודה. אני מעוניין בתוצאות. אני נכה Vbet וטען את הדף "אוהב". עכשיו אני רק מקבל דף לבן ריק - אין שגיאה זיכרון. כמו כן, לא בדיוק מה שהייתי אחרי:)

אני אחכה לשמוע מה אתם מגלים באתר הבדיקה לפני שאני מעלה את ההגדרה זיכרון בתוך php.ini.

norku
16-03-11, 00:13
ערכתי php.ini שלי גדל מגבלת זיכרון 64M ואז מחדש Apache vBulletin אך נראה כי התעלמות ההגדרה עדיין מתלוננים שאין מספיק זיכרון קיים (שגיאות כמוני פירסם הודעה 1).

norku
16-03-11, 09:24
היי,

האם הצלחת לחזור על טעותו? אני לא יכול להבין מדוע Vbulletin AdminCP מוצגת מגבלת זיכרון 32m כאשר php.ini יש 64M.

kamilkurczak
16-03-11, 09:51
לא, אני לא יכול לשחזר את זה בפורום של המבחן שלי (לחצתי על הכפתורים אוהב בדף המשתמש).
האם להפעיל מחדש את השרת לאחר שינוי php.ini?
נא לשאול על כי המארח ספק

norku
16-03-11, 09:55
כן, אני מחדש Apache לאחר תיקון php.ini אבל זה לא השפיע. מוזר מאוד. בדקתי את השימוש בזיכרון הכללי שלי וזה היה הרבה מתחת 32m בכל מקרה כל כך מוזר מאוד כי אני מקבל שגיאות אלו הזיכרון. ביקשתי המארח שלי לבדוק את זה.

norku
16-03-11, 11:54
נפתרה. היה לי php.ini שלם בשורש. כל פועל כראוי עכשיו.

kamilkurczak
21-03-11, 22:42
אישור אישור זה:) פתר

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1