מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר עוד באגים! כתובות האתרים באינדקס של טעות goodle - רע מאוד!

Snake
14-02-11, 15:59
עכשיו אני יודעת למה הוצאתי vbet לפני, אז באגים רבים!

גוגל היא אינדוקס כתובות מוזר, vbet_delayxx שלחיצה עליו הם goto את כתובת האתר הנכונה.

ראה:

http://www.computer-juice.com/Untitled-2.gif

Youngster
14-02-11, 19:07
סנייק יקר,
העיכוב הוא מערך. במערך זה יאוחסנו קישורים, זה להראות examle delay7x-19959 זה אומר 7x הוא מספר המערך 19,959 מספר על החוט צמוד.
זה נעשה כי אז היא לשלוח 1 משימה to google אז זה עבור ביצועים.
אינדקסים הם השתנו לאחר תרגום טוב.
יש לך חיבור שגיאה עם גוגל, כך שהם לא מתורגמים. אז זה לא לשכתב את זה עיכובים (מערכים), כי זה היה ריק.

אנא נקה את המטמון, לעשות מפת אתר חדש, בגלל הקישורים שלך הם ישנים google צריך reindex אותם. הניתובים מחדש שישנם כל כך טובים google צריך reindex זה.

אם יש לך עוד שאלות, כתוב כאן.
תודה

Snake
14-02-11, 20:48
למה מטמון ברור, אם את כתובות delayxx להפנות כתובות URL הנכונה?

הבעיה היא שזה 302 הפניה, לא 301, כך Google לעולם לא תהיה ירידה כתובות אלה delayxx מהאינדקס.

Youngster
14-02-11, 23:06
לפעמים לנקות את המטמון נותן anwser.
אני בדקתי את זה לכתוב כאן כשהגעתי anwser

vBET
15-02-11, 13:17
שלום.

אני יסייע בחוט הזה:) אני יהיה ללמוד עוד על הנושא היום בערב שלך ולתת לך תשובה יותר. בשלב momsnt זה אני יכול להגיד שזה definitivelly באג vBET. זה לא אמור לקרות. אני לא יודע למה גוגל היא אינדוקס זה - יש לנו 301 כל כך דבר כזה לא צריך להתקיים. זאת כמובן על קישורים הראשון מסוג זה לא צריך לבוא הפלט.

כפי שכתבתי - אני אתן לך עוד מידע מאוחר יותר, ואנו נדאג על זה.

Snake
15-02-11, 13:33
אני sugest אותך מחדש לבדוק כתובות אלה delayxx, שהם 302 הפניות!

vBET
15-02-11, 17:41
אז זו הסיבה קישורים אלה צמודים אפילו. הרמז הגדול. אנו גם לבדוק עושה כזה להפנות נעשית על ידי או על ידי vBSEO vBET ואם שכחת זה להגדרה (או ניתן לשינוי על ידי שילוב קוד שלנו). זה כדי לפתור בעיה עם הדפים באינדקס כבר.

זאת, כמובן, אנחנו צריכים למצוא מדוע vBET שנוצר גם קישורים כאלה בתגובה html הסופי.

Snake
15-02-11, 17:44
בסדר, מצפים לתיקון. תודה

vBET
15-02-11, 18:31
פשוט נתתי משימות ספציפיות מאוד לגבי מה ואיך לבדוק כדי צעיר.

כמו כן יהיה זה מועיל מאוד אם תוכל לספר היכן הקישורים כזה נוצר? ברגע זה אם דפים אלה צמודים ולהפנות הוא 302 איננו יכול להיות בטוח אפילו עושה באג דור עדיין קיים vBET, או שזה רק באג הישן אשר לא יקרה יותר אבל יש לך כבר באינדקס דפים. אז בבקשה תגיד אתה רואה את כל דף שבו כתובות אלו גלויים הדפדפן שלכם תחת קישורים. אנא בדוק כמה מן הנושאים שלך, פורומים, ארכיון, אולי RSS. בבקשה תגיד יש לך אופנות אשר בו משולבים במיוחד עם vBET - אולי יש בעיה. צעיר תבדוק את זה בפורום שלך גם (אם זה לא יהיה מוגבל), עדיין אתה מכיר את הפורום היטב אולי אתה יודע או חושד בה כתובות כאלה נוצרות.

Snake
15-02-11, 19:31
Im לא בטוח מה אני יכול לעשות, אתה יכול לראות google לאינדקס את הבאג כאן: אתר: www.computer-juice.com - חיפוש

הצג את המטמון כדי לראות את הקוד מקור!

כמו כן היא 302 להפנות לכתובת הנכונה, זה חייב להיות 301, אבל לתקן טוב יותר יהיה alltogether לא מדד כתובות רע.

Youngster
15-02-11, 20:35
סנייק יקר,

אתה vBET פעיל יכולתי יבדוק אותו. כתוב כאן או pm לי מתי אתה vBET פעילים דגלים פעיל.

Snake
15-02-11, 20:54
היא פעילה, דגלים רק להראות לאורחים את תחתונה

אוהדי סיטי (http://www.travel-fans.com)

Youngster
15-02-11, 21:29
אנא פעיל אותם בסדר בכלל?

Snake
15-02-11, 21:31
אני לא רוצה אותם פעיל לכל. מה זה משנה לך? רק להתנתקות.

Youngster
15-02-11, 21:37
בסדר אני בודק את זה
להיאחז

Youngster
16-02-11, 22:55
סנייק יקר,
אני לא מצאתי שום כתובת לא נכון, אם אתה מוצא את זה, תנו לנו כתובת אליה.
אז אני למה יש לך 302 ניתוב מחדש

Snake
16-02-11, 22:59
לא מצאתם אותם? LOL.

הנה הם, שוב!

http://www.computer-juice.com/Untitled-2.gif

Youngster
16-02-11, 23:07
סנייק יקר,
אתה נותן לי exacly אותה בעיה אבל להסתכל לתוך:
אתר: www.computer-juice.com - חיפוש
חיפשתי קצת ואני לא מצאו שום בעיה עם כתובת האתר (vbet_delay).

Youngster
16-02-11, 23:16
wroted pm לך. מחכים anwser ואז אני אבדוק את כל זה.

kamilkurczak
21-02-11, 12:04
שלום,
אני אבדוק את זה 302 redirect ב vB קוד vBET. האם יש לך vBET מופעל באתר שלך? אם לא, בבקשה לאפשר לה:)

kamilkurczak
22-02-11, 12:36
מצאתי כי שימוש vB ב 302 תפקידו לנתב. בפונקציה
exec_header_redirect( יש לך
302 redirect ו vBET להשתמש בו במקומות אחדים.

ב vB4 קל לתקן כי אנחנו יכולים להשתמש בפונקציה זו vB (exec_header_redirect) עם הפרמטר 301 vB3 אבל לא: (
אני אנסה למצוא שם בעיה זו היא.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1