מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר Htaccess. סוגיות

scottct1
03-12-10, 04:09
אני מפעיל vBulletin 4.1 עם vBSEO 3.5.2.

אני לרכוש VBT היום. :)

להלן הקובץ. Htaccess שלי וזה עובד ... www נקודה נקודה satelliteguys לנו / htaccess.txt (אני לא יכול להעלות קובץ txt שלי אומר שיש שגיאה בהרשאות בשרת שלך ואני לא יכול לכתוב כתובות URL עד שלאחר 15 פעמים.)

לא הצלחתי לקבל את vbt הציע לפעול באורח תקין, כאשר אני מכניס אותו אני מקבל הודעת שגיאה שאומרת הדף לא הפניית כראוי

Firefox זיהה שהשרת הוא מפנה את הבקשה עבור כתובת זו בצורה שלא ישלים. כאשר אני מנסה ללכת הבית שלי.

אתה יכול בבקשה ליידע אותי הנכון. Htaccess אז אני יכול לקבל את זה עובד? תודה!

scottct1
03-12-10, 17:35
הזמנתי את שירות ההתקנה אמש. אני אתן את הדמות הפרו את זה כפי שאני בטוח משהו שלו פשוט. :)

kamilkurczak
03-12-10, 19:19
Thats הנכון.
אני מתנצל על המנוח שלנו.

נא לשלוח לי ראש admincp שלך, FTP ופרטים vBSEO.

עכשיו יש לנו סוף שבוע. נצטרך לעשות את זה ביום שני. האם זה מתאים לך? אני מתנצל על העיכוב.

scottct1
04-12-10, 02:02
הודעה נשלחה.

תודה!

vBET
04-12-10, 11:23
זה כמיל בסוף השבוע יש בחינם. הוא יהיה מסוגל לפתור אותה לענות לך יום שני. מקווה שזה בסדר:)

kamilkurczak
06-12-10, 11:08
. כי אני לא יכול לערוך את הקובץ htaccess - נא להחליף את הקובץ htaccess עם זה:.

DirectoryIndex cmps_index.php index.php cmps_index.php index.html index.htm

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
RewriteBase /

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.satelliteguys\.us
RewriteRule (.*) http://www.satelliteguys.us/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#************************************************************************--
#RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

#************************************************************************--
#RULES for pages outside forum directory handled by vBulletin

#Those rules have to be in domain main folder
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

#This rule must be in each directory which have to be supported (without forum directory itself)
#RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
#RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.satelliteguys.us$

kamilkurczak
06-12-10, 15:44
בוצע.
, ערכתי קבצים vBSEO שלך (אינטגרציה עם vBET)
ערכתי-htaccess. שלך (עכשיו יש לך כללי טוב)
, אני צריך להגדיר את אפשרויות הכרחי admincp-vBET admincp ו-> הגדרות כלליות
, בדקתי את האתר שלך והכל (בפורום תרגום קישורים) עובד טוב.

אתה יכול לבדוק את זה?
אם משהו לא מסכים נא לכתוב כאן.
אם הכל בסדר תודה על שיתוף הפעולה ובהצלחה

scottct1
06-12-10, 17:41
אני נתקל כמה בעיות ...

1) אם אני לוחץ על גרמני זה מתרגם ל קנס הגרמני. אולם אם אני רוצה לחזור לאנגלית לחץ על דגל אנגלית לחזור לאנגלית והוא נשאר גרמני.

במקום לקחת אותי satelliteguys.us / en זה פשוט מחזיר אותי satelliteguys.us

2) הבית שלי cmps_index.php אך מסיבה כלשהי הוא לא טוען את זה כמו להשתמש במקום index.php הוא טוען. כדי לתקן זאת temporarly יש לי עותקים cmps_index.php שלי index.php.

3) אחד המשתמשים שלי דיווחו את הבעיה הבאה ... "התכונה הראשונה שלא נקראה נראה שבור. אני הולך לכתוב הראשון של האשכולות, במקום הודעות חדשות."

בבקשה לייעץ.

scottct1
06-12-10, 18:03
עוד נושאים ...

הולך לתוך AdminCP אז VBT כלים אז למילים התעלם אטום אני מקבל את הודעת השגיאה הבאה.

אזהרה: require_once ([path] / admincp / vbenterprisetranslator_ignoredwords.php) [function.require-פעם]: לא הצליחה לפתוח את זרימת הנתונים: אין כזה קובץ או ספרייה ב [path] / admincp / misc.php (2067): eval () ' ד קוד בקו 4

שגיאה חמורה: require_once () [function.require]: נכשל בפתיחת נדרש "/ usr / home / satellit / public_html / admincp / vbenterprisetranslator_ignoredwords.php '(include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') ב / usr / home / satellit / public_html / admincp / misc.php (2067): eval ()' קוד ד בקו 4

וזה מן מנקה את המטמון ...

אזהרה: require_once ([path] / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require-פעם]: לא הצליחה לפתוח את זרימת הנתונים: אין כזה קובץ או ספרייה ב [path] / admincp / misc.php (2067): eval () ' ד קוד בקו 9

שגיאה חמורה: require_once () [function.require]: נכשל בפתיחת נדרש "/ usr / home / satellit / public_html / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php '(include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') ב / usr / home / satellit / public_html / admincp / misc.php (2067): eval ()' קוד ד בקו 9

kamilkurczak
06-12-10, 18:16
1) satelliteguys.us / טוב. למה לא עם "/ en"? כי אנגלית היא השפה העיקרית בפורום שלך כאשר אתה לוחץ על דגל אנגלית יש לך כתובת לפורום המקורי.
איפה אתה רואה גרמני? אם אני לוחץ על הגרמני יש לי תרגום לגרמנית. אם אני לוחץ על אנגלית - יש לי אנגלית.

אם אתה רוצה יש בפורום יותר מהר:
ניתן לבטל כמה תרגומים ב מתחננים - כאשר המטמון יהיה מלא אתה יכול להוסיף חדשים מעת לעת. החל עם כל 52 תרגומים אמצעי תוכן 52 פעמים יותר עבור משתמשים ושורשים. פורומים מסוימים יכולים בקלות להתמודד עם זה, כמה זה עדיף להתחיל עם כמה תרגומים.
כדי לעשות את זה: ללכת admincp-> vBET-> דגלים

2) האם זה עובד עכשיו?
3) עכשיו יש לי זמן פנוי. אני אסדר את זה מחר. אם זה טוב בשבילך.

scottct1
06-12-10, 18:21
1) satelliteguys.us / טוב. למה לא עם "/ en"? כי אנגלית היא השפה העיקרית בפורום שלך כאשר אתה לוחץ על דגל אנגלית יש לך כתובת לפורום המקורי.
איפה אתה רואה גרמני? אם אני לוחץ על הגרמני יש לי תרגום לגרמנית. אם אני לוחץ על אנגלית - יש לי אנגלית.

שוב זה לא עובד ... אם אני לוחץ על Geman אני רואה גרמני. אם אני לוחץ על אנגלית אני עדיין רואה גרמני. מגרמנית אני יכול ללחוץ על פלאש נוסף כגון פולין ANF לראות פולני, אבל שוב, אם אני לוחץ על אנגלית הוא לא מחזיר לי אנגלית!

משתמש אחר דיווח בעיה זו גם כן ואני תוהה אם זה עניין vBulletin 4.1.

אם אתה רוצה יש בפורום יותר מהר:
המהירות זה בסדר, שלא נושא המהירות.

3) עכשיו יש לי זמן פנוי. אני אסדר את זה מחר. אם זה טוב בשבילך.
אני רוצה לתקן את זה ברגע שאתה יכול שכן היא גורמת בעיה עבור משתמשים שלי. זו הסיבה מדוע שילמתי לכם להתקין אותו כך שהוא יעבוד כראוי.

ומה עם הודעות שגיאה שלחתי חדשים שנכתבו בנושא.

תודה!

kamilkurczak
06-12-10, 18:30
בסדר, אני מוכן לנתח את השגיאות האלו ולתקן אותם מחר בבוקר (שעון פולין). נא לא לכבות את הגישה שלי.

עריכה:
על התרגום הזה לאנגלית. אני יכול לראות זאת על ידי אינטרנט אקספלורר. אני אנסה לתקן את זה.

scottct1
06-12-10, 18:36
אוקי.

תיקנתי את הטעות בדף הבית שאנחנו אוכלים, אני שמה את הקובץ cmps_index כדי index.php ואז השתנתה הבית שלי בפורום forum.php. :)

אני פולנייה, אבל אף פעם לא היו בפולין. החברה אני עובד כאן בארצות הברית החלו Polands המברק הראשון בטלוויזיה חברה שנקראה @ בידור. :)

kamilkurczak
06-12-10, 18:39
:) נחמד לפגוש אותך.

על התרגום הזה לאנגלית. אני יכול לראות זאת על ידי אינטרנט אקספלורר. אני אנסה לתקן את זה.
למכתב לתקן להציג admincp שלי כי אני יכול לראות רק את הגדרות הפורום:) תודה, אני אסדר את זה מחר.

(אנא נסה לייבא את הקובץ מתוך תיקיית product.xml נא לא להעלות)

scottct1
06-12-10, 18:45
:) נחמד לפגוש אותך.

למכתב לתקן להציג admincp שלי כי אני יכול לראות רק את הגדרות הפורום:) כל סט. :)

kamilkurczak
06-12-10, 18:48
הממ אני עדיין רואה רק "מנהל פורום" - בבקשה לבדוק את זה.

scottct1
06-12-10, 19:05
הממ אני עדיין רואה רק "מנהל פורום" - בבקשה לבדוק את זה.

בדקתי את זה והוא יכול לראות וגישה הכל admincp ... אולי להתנתק שוב ושוב?

kamilkurczak
06-12-10, 19:15
האם הבדיקה עם גישה המבחן שלי פרטים? אני עדיין רואה מנהל הפורום בלבד. יהי אתה יכול לעשות חשבון חדש בשבילי? אם כן, נא לשלוח את הנתונים על ידי AM.
תודה

scottct1
06-12-10, 19:28
כן בדקתי את זה.

הנה מה שאני רואה ... http://www.satelliteguys.us/images/admincp.jpg

אולי אני הבנה לך.

kamilkurczak
07-12-10, 10:26
אתה יכול לבדוק את החוט הזה?
כתובת האתר:

איזו גירסה של הדרך vB אתה משתמש? PL1? אם כן בבקשה לקרוא צורת חוט קישור זה ולנסות לעדכן נתיב vB שלך PL2.

נא לאשר את זה.

עריכה:
אנו משתמשים בפורום שלנו מבחן גרסה 4.0.8 של VB. אני ישדרג את זה אני אנסה לשחזר את הבעיה בפורום של הבדיקה שלנו.

נא לקרוא רק צורה חוט קישור זה ולנסות לעדכן נתיב vB שלך PL2.

ואני עדיין אין לי גישה אפשרויות admincp שלך (רק מנהל הפורום). בבקשה למחוק את החשבון actulal ולעשות אחד חדש בשבילי אם אתה יכול, ועדיין זקוקים לעזרה שלי.

scottct1
07-12-10, 15:00
אני משתמש vBulletin 4.1 PL 2.

יש לי PMed לך כניסה חלופית admincp. :)

יום שלישי שמח!

scottct1
07-12-10, 15:05
אני פשוט להפעיל מחדש VBT וזה לא לתקן את הבעיה של לחזור שפת ברירת המחדל. :)

שבור עכשיו הם הודעות שגיאה משני הפריטים בתפריט vbt כלים cp המנהלה, goto שבור את הבעיה הראשונה שלא נקראה.

אני מנחש שזה קשור vBSEO, אולם זה היה עובד עד שעשית את ההתקנה אתמול.

תודה!

kamilkurczak
07-12-10, 15:19
אז הבעיה עם הגב אל השפה העיקרית נפתרת כעת?
אני אסדר את שאר הבעיות.

scottct1
07-12-10, 15:36
אז הבעיה עם הגב אל השפה העיקרית נפתרת כעת?
אני אסדר את שאר הבעיות.

כן חזרה השפה העיקרית נפתרת כעת. אני ממש לשדרג PL2 אמש. :)

kamilkurczak
07-12-10, 15:48
בסדר, בעיה עם אזהרות admincp (מנקה מטמון מילים התעלם) תוקנה.
עדכנתי את שני הקבצים בתיקייה admincp

kamilkurczak
07-12-10, 16:06
בסדר.
את הבעיה השנייה: עבור להודעה החדשה הראשונה.

אני יכול לשחזר את זה בפורום של המבחן שלי אז אני יהיה לתקן את זה בלי הגישה שלך FTP ו admincp.

נא ליצור חוט חדש עם הבאג הזה (עבור להודעה החדשה הראשונה) בסעיף זה:
vBET4 דיווח באג - vBulletin Enterprise מתרגם (vBET) (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-reporting/) ואנחנו נתקן את זה בפורום של הבדיקה שלנו.

מה לגבי vBET? זה עובד טוב עכשיו? בעיות חדשות? בבקשה לבדוק את זה. אם לא, הודות לשיתוף פעולה ליהנות טוב:)

scottct1
07-12-10, 16:15
למעט באג הפוסט הראשון החדש ... הכל נראה מדהים. :)

תודה!

kamilkurczak
07-12-10, 17:09
תודה על האישור - נפתר כאן. עכשיו -> את הבאג עם הודעה חדשה

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1