מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר איך אני יכול להיות בטוח שאני נסרק?

garyopa
30-11-10, 16:56
תהיתי אם יש דרך לברר אם האתר שלי להיות נכונה זחל בכל לשפות שונות?

אני רץ תערובת גדולה של תוכנות, vBSEO, Vbulletin v3.8.6, Vbadvanced, וכמובן Vbet v3.5

ויש לי את האתר שלי מותקן בתוך כל דבר "פורומים" הספרייה השורש.

יש לי את כל הפניות שלי עובד אני חושב, כך שאנשים יוכלו לגלוש לעמוד החדשות (cmps_index.php) קנס בשפות שונות, וגם בפורומים הראשי (index.php) בסדר.

אבל איך אני יכול לבדוק אם העולם הוא זוחל לאט כל 500.000 שלי כתובת האתר של (שהיו במקור באנגלית, עכשיו בכל השפות השונות, הן בעמוד הראשון (cmps_index) ואת הנושאים בפורומים.

אני עדיין לא להתקין את v3.0 האחרונה vBSEO מפת האתר, אני רוצה לוודא כי הדברים עובדים בסדר, ואז להסתכל מקבל את זה בתערובת של התוכנה ללא בעיות.

mateuszr
01-12-10, 09:35
אני לא בטוח, אם זה מה שאתה מחפש, אבל נסה Google Webmaster Tools (www.google.com/webmasters/tools/).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1