מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר זקוק לעזרה שלך / דעה על בעיית הגיבוי

dacho
23-11-10, 17:09
אני עושה גיבויים יומיים של בסיס הנתונים
אני עושה mysqldump קבוע.
כשאני לשחזר באמצעות הפקודה - mysql dbname <filetorestore.sql
חסר תרגום שולחנות שפה
(אגב, לא הודעת שגיאה לאחר השיקום הסתיים)

זה רק מערכת התרגום שולחנות יצר

איך אתה מציע לפתור את זה?

אגב איש סיסטם שלי גם אמר שהוא לא אוהב את הטבלאות המכילות השדה BLOB (שדה צריכים להימנע להיות על - פי דעה)

mateuszr
25-11-10, 10:42
שלום,

אנחנו משתמשים 3 שולחנות המטמון עבור כל שפה סיבה כדי למזער את השימוש של שדות טקסט ארוך. עם זאת, אם הטקסטים הם עצומים, אנחנו חייבים לאחסן אותם במטמון בדרך זו, אבל אלה קצר מוחזקים עמודות צמודות לחלוטין.

אם אנחנו מדברים על הבעיה שלך, אנחנו לא בדיוק מבינים, למה אתה מתכוון .. פעם ראשונה לכתוב שלך, שולחנות תרגום חסרים, ופעם אחרת - אין שום דבר נברא, אך טבלאות אלה. אתה יכול לתאר את זה שוב?
בכל אופן, מה שזה לא יהיה, אני מציע להסתכל על קובץ הגיבוי ולבדוק אם גורמים אלה לא יצרו מוחלים לאחר הגיבוי או, בטעות, הם הסירו במהלך תהליך הגיבוי, אך לא נוצר שוב, כאשר זה נעשה.

dacho
25-11-10, 20:05
אנסה לנסח את עצמי שוב בנקודות ו להסביר את הבעיה
אני יוצר גיבוי אוטומטי למערכת אחת ליום
הדרך שאני יוצר את הגיבוי הינה : regular mysqldump
ברגע שאני משחזר את הגיבוי, : mysql dbname <filetorestore.sql
מסיבה כלשהי הגיבוי ללא טבלאות שנוצרו עם Vbet

נ.ב.
אני לא מקבל שגיאה ב phpMyAdmin

kamilkurczak
27-11-10, 14:00
שלום,
זו אינה סוגיה vBET כי הגיבוי והשחזור נעשים רק על ידי MySQL, לא vBET.
נסה לתקן את טבלאות מסד הנתונים שלך על ידי admincp-> תחזוקה> תיקון / מטב טבלאות אולי השולחנות אינם גיבוי, כי הם פגומים. נסה את זה.

שנית, יש לבדוק פקודות הגיבוי שלך, אולי יש לך כמה מגבלות. אולי לבצע גיבוי רק על שולחנות מנוע InnoDB.
vBET להשתמש בטבלאות על מנוע myisam.

אנחנו לא יכולים לתת לך פתרון איך לתקן את זה כי זה לא הנושא vBET.

תודה

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1