מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר בעיה לאחר Config מתקן ...

legendofmir
13-11-10, 21:20
אני instaled vBet 4.0.0 בפורום שלי בשפה EN, עובד בסדר גמור אבל בשפה כל האחרים אומרים לי:

שגיאה חמורה: קריאה curl_init תפקיד מוגדר () ב .... \\ vbenterprisetranslator_functions.php הפורום \\ \\ כולל בקו 647

לדעתי צריך להגדיר את זה somewere המוצר, אבל לא הבנתי מה לעשות, קריאה זו readme.html מ do_not_upload:

כמה צעדים מסומנים (רק עבור utf-8 charactersets) או (נדרש עבור utf-8 לא charactersets) - זה אומר שאתה לא עשה את הפעולות הבאות על פי שלך בפורום characterset (איך לבדוק characterset בפורום שלי).

(חובה) הגדר "Description Meta" - גם אם אתה משתמש כמה mod אילו שינויים תיאור מטא עבור האשכולות, נא לקבוע ערך כלשהו כאן - אחרת RSS ניתן לשבור.
(חובה) הגדר "אכיפת כתובת Canonical" אל "קפדנית" - אחרת vBuletinTM יכול לשבור כמה תווים לקחת יותר מ 1 בייט (כלומר מיפנית).
(חובה על כך שלא utf-8 charactersets) הגדרת "מספר התווים לפני גלישת טקסט" '0 '- אחרת vBuletinTM יכול לשבור כמה תווים לקחת יותר מ 1 בייט (כלומר מיפנית).
(חובה על כך שלא utf-8 charactersets) נקה "תו ריק חשפנית" ערך - אחרת vBuletinTM יכול לשבור כמה סימנים יפני (סימנים אלה הינם חלק סימנים יפנית)

איפה להגדיר את זה ... עזרה קלה יותר עבור coz זה LanguageManager שלי dont להופיע:

Meta Description

רק באנגלית עריכה / תרגום ....

חייבים להוסיף את כל השפה שם, manualy?

מה לעשות, לעבוד עבור השפה האחרים, כמו יוונית, רומנית, ... יותר?

באותו קו 647 הם זה vbenterprisetranslator_functions.php:

$connection = curl_init();

נ.ב.: לא vBSEO instaled, רק בפורום ומוצרים כמה ... עם המארח שלי (להקדיש)

vBET
14-11-10, 05:56
תן כתובת הפורום שלנו - אני רוצה לראות את ההתנהגות הזאת.

legendofmir
14-11-10, 18:52
קוז את הקשר הישיר אני לא יכולה לכתוב כאן, coz אני לא צריך הנושאים enought, אני אכתוב ככה

בפורום. (myname). ro

כאשר אתה מנסה לשנות בשפה כל האחרים ... תראה את השגיאה. כדי לחזור שפת ברירת המחדל (en) לשימוש ביתי וגם לשנות את השפה.

תודה.

kamilkurczak
15-11-10, 09:02
שלום,
אני לא יכול לשחזר את הבעיה בפורום של המבחן שלי. אם אתה מדביק כאן כתובת הפורום שלך ואת הקישור לנושא זה (לכתוב איך לשחזר את זה) אני אסדר את זה בשבילך.

legendofmir
15-11-10, 10:05
אני לא מבין מה שאתה אומר, בכל מקרה ... איך אני אומר קישור בפורום שלי

http:// בפורום. legendofmir. ro
אני לא יכולה לכתוב כאן קישור ישיר coz אני לא enought הנושאים כאן, אבל אני חושב שאתה מבין את זה ... הקישור הם זה אך ללא רווחים:)

Normaly באנגלית עובד בסדר גמור, אבל אם אתה רוצה לשנות לשפה אחרים
והוא יופיע שגיאה זו ...

Fatal error: Call to undefined function curl_init() in ....\forum\includes\vbenterprisetranslator_functions.php on line 647

נ.ב.: אני להשבית ידי AdminCP / אפשרות כל המוצרים (פריצות), אלא את הטעות זהים.
זה מופיע אם אתה בפורום שלי, אם תשנה את השפה על אחרים.

הקישור הם פשוטים מאוד.

================================================== ========================

נערך היום 2010/11/17

אישור כי mod זה לא עובדות לי, אני מחליט לבטל את גרזן, כי הם לא אופציה טובה בשבילי ... אז את הקישור
עבור לפורום שלי זמינים ללא מתורגמן לשפה ... בכל מקרה תנסה אותו לעשות משהו עם המוצר שלך.

תהנה לחיים ur,

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1