מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: עשית vBET במהלך רישום vB4 טבלאות משתמש

StarBuG
08-11-10, 21:03
היי

את טופס ההרשמה על vBulletin 4.x סדרה vBET משתמש בטבלאות של אפשרויות שפה לבחור מתוך.

vB4 הוא שולחן פנוי וחוץ מזה הבאג כי אפשרות אחת שפה ממוקמת במקום שבו עזב שמות הגדרה רק צריך להיות זה לא אמור להשתמש בטבלאות.

אני לא יכול למצוא את חלק התבנית או שם קוד "vbet_language_options" מוגדר כך אני יכול לשנות את זה בעצמי.

נא לספק תיקון זה לא להשתמש בטבלאות על vB4

תודה רבה

StarBuG

vBET
09-11-10, 12:32
היי

למעשה דור של השפה אפשרויות ברירת המחדל עבור טופס ההרשמה היא קידוד ב / כולל / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php ב funcition vbet_register_form_complete.

שימוש במבנים HTML המתאים אינו באג. זה גם לא צרות מאז הכל עובד בסדר. אז אני מעביר את זה תכונה בסעיף בקשות.

שים לב שזה הדבר הטוב ביותר להשתמש בכלי הנכון לתפקיד הנכון. אנו מציגים אפשרויות שפה בעמודות של טבלאות זה הכלי הנכון. אין שום דבר רע בזה, זה בסדר.

גם זה לא נכון כי vBulletin 4.x ללא טבלאות - הוא משתמש בו הרבה. רק בבקשה ללכת CP Admin שלך בתבניות לחפש בטבלה <...

ברגע זה לבקש שינוי זה נדחית כשינוי אשר נותן ערך מוסף. אם יש לך הצעות ספציפיות איך אתה רוצה את זה אנחנו יכולים לשקול את זה שוב. עדיין זכור כי השימוש הולם של מבנים HTML אינו באג:)

StarBuG
09-11-10, 13:45
99% סטיילינג כל הממשק המשתמש אינו משתמש בטבלאות.
את טופס ההרשמה רק את החלק vBET היא שימוש בטבלאות.
vBulletins אפשרויות רישום מוצגים כל דרך CSS.

חוץ מזה, זה עדיין באג אפשרות אחת שפה מוצגת בצד שמאל
שם רק את הכותרת של ההגדרה צריך להיות.

אם אתה לא שקול להסיר את השימוש בטבלאות לפחות לתקן את בעיית תצוגה של
שפה אחת beeing המוצג בצד שמאל למטה שם את ההגדרה.

ראו כאן הדגמה של הבעיה: Patientenfragen.net Bei - Wir הבן למות Antworten registrieren (http://www.patientenfragen.net/register.php)

תודה

StarBuG

vBET
09-11-10, 18:03
שים לב כי הוא מוצג ככה בכוונה. רוב המשתמשים להשתמש בכל 52 השפות רוצה להציג את זה 4 עמודים, כך שאנו מציגים אותו שטח פנוי שלם כדי להתאימו שם.

בכל מקרה - נבדוק איך זה ייראה כאשר הוא ימוקם רק בטור 2 (כמו אפשרויות ותיאורים אחרים) לפחות נספק לך רמזים כיצד לשנות את זה:)

StarBuG
09-11-10, 18:29
תודה.

במבט קדימה כדי לתקן.

אני פרפקציוניסט כשמדובר פורומים שלי משהו קטן כמו זה מטריד אותי הרבה: p

kamilkurczak
10-11-10, 14:04
שלום starBug,

יש לי רמז בשבילך. אתה צריך לשים את השולחן שלנו לתוך <div class="rightcol"> </ span>

מה כדאי לעשות?
1. ליצור עותק של קובץ זה: שורש בפורום / כולל / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php

2. מצא בקובץ זה

function vbet_register_form_complete(&$customfields_profile, &$show) {
3. בתפקוד זה למצוא:

$vbet_language_options = '<table class="multifield group" cellpadding="4" cellspacing="1" border="0"><tr>';
והחלף עם:

$vbet_language_options = '<div class="rightcol"><table class="multifield group" style="width: 100%" cellpadding="4" cellspacing="1" border="0"><tr>';

4. בתפקוד זה למצוא:

$vbet_language_options .= '</tr></table>';
ולהחליפו

$vbet_language_options .= '</tr></table></div>';

ערוך
עכשיו נראה טוב כל כך ייכללו relase הבא

תודה

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1