מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: היי מעוניין מאוד! שאלה אחת

El Caballo
18-09-10, 16:35
היי, אני מדבר אנגלית בפורום שלנו הוא באנגלית כרגע. השאלה שלי היא, אני לא מבין כמה דברים על VBet,

1.So אם אדם מבקר שמדבר למשל הגרמני. כאשר הוא יוצא לאתר שלי ... זה באופן אוטומטי בגרמנית?
2.Do הם צריכים לעבור אותו אל השפה שלהם?
3.Is יש משהו בשפה שלהם מאפשר להם לדעת לעבור?
4.Or לעשות שהם רואים דגלים לחץ?
5. שאלה אחרונה, כאשר הם הולכים לעשות פוסט. האם יש כיוונים להסביר איך לעשות את זה כל כך מתרגמת את השפה שלהם? או שזה אוטומטי?

תודה. אני מתעניין כל כך בזה. אני מוכן לקנות עכשיו. אני רק רוצה לוודא שכל יעבוד איך אני חושב שזה יהיה. בנוסף אני משתמש Photopost, Pro טורניר וסולמות, ועוד כמה אחרים בפורום. אני רואה יצירות Photopost Pro. אני מקווה תוספים אחרים שלי יהיה יותר מדי!

El Caballo
18-09-10, 20:44
היי שוב. ביקרתי בפורומים עם VBet בהם. וכולם יש להבחין כי לא לתרגם. אנחנו באמת צריכים את זה כדי לתרגם לנו. כמו כן, "'הירשם', את המילים שם משתמש 'ו' סיסמה 'לא מתרגם בפורום כלשהו ביקרתי שהיו VBet מותקן. האם זו הגרסה העדכנית ביותר לתקן בעיות אלו?

El Caballo
20-09-10, 03:11
שלום ?********************

vBET
20-09-10, 11:58
היי:)

סליחה על התשובה המאוחרת. השבוע הייתי מקוון כמיל הוא בחופשה עד סוף החודש. בדרך כלל אנחנו תמיכה בסופי שבוע, מה אתה יכול לבדוק את עצמך מציאת הודעות התמיכה שלנו מן השבוע השני. אז אחד מצטער שוב על זה:)

מענה על שאלות שלך.
1. באפשרותך להגדיר אפשרות vBET כך אורחים דוברי גרמנית ינותבו אוטומטית תרגום לגרמנית (בסיסי על כותרות הדפדפן).
2. הם יכולים, אבל לא צריך - לראות את התשובה הראשונה.
3. אני לא מבין את השאלה ...
4. כל המשתמשים לראות דגלים יכול לעבור לשפה אחרת בכל עת.
5. כאשר משתמשים לכתוב בשפות שונות, אז vBET יכול לזהות שפה מסר (להגדרה).

אודות תוספים אחרים. רק תוספים מסוימים דורשים שילוב מיוחד. רוב plugins לעבוד גם ללא צעדים נוספים.

מי לא מתרגם 'username' ו 'סיסמה' - כפי שאני רואה אותה מתרגמת בפורום שלנו. רק לבדוק תרגום ליפנית. אף אחד לא כתב על חוט בעיות בתחום זה. כמו כן יש לציין כי vBET לא לתרגם את התוכן הפעם של כפתורים. זה הדבר היחיד הנראה לעין אשר אינו מתורגם עכשיו הסיבות היא כי יש כפתורים בתוך תוכנם של התכונה html במקום בתוך הגוף תג html.

El Caballo
21-09-10, 03:52
תודה על התשובה. אני אקנה עכשיו ******

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1