Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések Ellenőrizze vBET a vBulletin 5

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 2 A 2

Téma: PhotoPost pro kérdés

Junior Member

Default PhotoPost pro kérdés

Szia, ha kicseréli a "másik könyvtárat" az újraírt file. Vajon az egész könyvtárat? Vagy csak a ->> / Galéria /? Kapok belső szerver hiba, amikor megpróbálják meglátogassam PhotoPost pro oldalon.

Köszönöm, fantasztikus termék!

Én szerkesztett, a vBET >> Főoldal>> tartani könyvtár>>> / Galéria /

Az én fő. Htaccess tettem hozzá szabályt, ahol változott a "másik könyvtárat" a Galéria

Tettem vbenterprisetranslator_front_controller.php változás "SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH" az én galériájában. Megváltozott út a tényleges könyvtár eszközt találni utamon. hozzá az átírási szabályokat. Hehehehe, és még mindig a belső szerver hiba oldal. Össze vagyok zavarodva.
    Utoljára szerkesztette El Caballo; 22-09-10 -on 16:34.

Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Blog bejegyzés
    1

Igen - integrációja PhotoPost lehet a fájdalom. Tudjuk, de nem tudjuk, hogy könnyebb. Azért, mert PhotoPost nem támogatja a normál vBulletin módon az oldalak generációs (hook global_complete nem támogatott).

Kérjük, adja meg teljes tartalmát a. Htaccess fájlt a fő könyvtár és photpost könyvtárban. Mi ellenőrzi azt.

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

• Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33