Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések Ellenőrizze vBET a vBulletin 5

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 8 A 8

Téma: vBET 4,0 talán nem ilyen hamar

Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Blog bejegyzés
    1

Default vBET 4,0 talán nem ilyen hamar

Szia.

Őszintén szólva már készen álltak ma kiadása vBET4.0.0 van egy, de - azt tesztelték vBulletin4.0.1 gyártás előtt tettünk gyors teszt alatt 4.0.2, és úgy tűnik, hogy teljes káosz az URL-ek (átirányítás és kódolás).

Szóval most mi tuning vBET4.0.0 a vBulletin4.0.2, és lehetőség van, hogy meg kell várni, amíg a kiadás vB4.0.3 - rájövünk, komoly hibát vB4.0.2, amely nem teszi lehetővé számunkra, hogy engedje már (Végre kell hajtani a Canonical URL "szigorú" - nem működik IE és Opera - vBulletin Közösségi Fórum - Projektek).

Talán fogunk dolgozni a saját megoldást próbál találni kerek ez a kérdés, ha megoldásában más URL kérdések megjelenő vB4.0.2

Tag

Ezek a fix 250 hibákat a legújabb kiadás! El tudom képzelni, hogy meglehetősen nehéz deveolping átfogó mod, ha azok esetleg 700-800 kódot változások során az első 4-5 hónapban az életciklus vBulletin 4. Saját stratégia, hogy ne érintse vBulletin 4 több hónapig egyébként.

Junior Member

Quote Eredetileg írta: krisp View Post
    Ezek a fix 250 hibákat a legújabb kiadás! El tudom képzelni, hogy meglehetősen nehéz deveolping átfogó mod, ha azok esetleg 700-800 kódot változások során az első 4-5 hónapban az életciklus vBulletin 4. Saját stratégia, hogy ne érintse vBulletin 4 több hónapig egyébként.
    Teljesen egyetértek.

Kívánom, hogy kibír 3,8 sokáig még.

BB 4 lényegében soha nem lesz GOLD, ha figyelembe vesszük a terméket, még a frissítés előtt (3.8), és hogyan ezek az új hibák visszamenőleges hatással más alapértelmezett tulajdonságait BB amikor még nem is érintette, az, hogy értem nem változik a kód.

Nem előnyös helyzet így szól 3.8.

Blog bejegyzés
    1

Igen ez a fájdalom, hogy a szoftver attól függően, hogy valami nem túl stabil, a kód ...

Egyébként - miután néhány napos tesztek és megtalálása és kijavítása néhány kérdést, és megállapította néhány kérdést, amelyeket ki kell javítani a BB csapat BB bug úgy véljük, készen áll a béta. Ez nem lesz lehetséges, hogy menjen ki a béta állapotú, amíg VB4 nem lesz GOLD, de a legtöbb dolog jól megy, és sokan várnak vBET4.0 Szóval azt hiszem, készen állunk rá, mint mi lehet a ez a helyzet

Tag

Text automatically translated from: Hebrew to: Hungarian
    Translated text
    Bár mindannyian szeretnénk egy kiadós rendszer VB4, várjunk türelmesen, amíg azt rögzíti, hogy megfelelően fog működni .... Moment hosszabb, mint a VB4 Én nem javaslom, hogy mozogni sem.
    Tévedtem csináltam frissíteni a rendszert 4
    Original text

Blog bejegyzés
    1

Quote Eredetileg írta: dacho View Post
    Text automatically translated from: Hebrew to: Hungarian
    Translated text
    Bár mindannyian szeretnénk egy kiadós rendszer VB4, várjunk türelmesen, amíg azt rögzíti, hogy megfelelően fog működni .... Moment hosszabb, mint a VB4 Én nem javaslom, hogy mozogni sem.
    Tévedtem csináltam frissíteni a rendszert 4
    Original text
    Igen - Feltételezem, hogy nem minden szereti vBulletin 4 De még mindig az ügyfelek, aki szeretne vBET A vBulletin 4 így adja meg

Junior Member

Default Gyorsan növekszik, az üzemanyag

Text automatically translated from: Chinese to: Hungarian
    Translated text
    Gyorsan növekszik, az üzemanyag, remélve, hogy nem a részletek a SEO
    Original text

Blog bejegyzés
    1

Quote Eredetileg írta: shikeren View Post
    Text automatically translated from: Chinese to: Hungarian
    Translated text
    Gyorsan növekszik, az üzemanyag, remélve, hogy nem a részletek a SEO
    Original text
    Egyáltalán nem Kérjük, ne feledje, hogy nem vagyunk téve a semmiből - már működő, jól kipróbált kód, amit csak kellett, hogy integrálja az új verzió BB

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

• Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33