Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 9 A 9

Téma: vBET-Eredmények CoinForums.com install

  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    Április 2010
    Hozzászólások
    34

    Default vBET-Eredmények CoinForums.com install

    Futok Coin Fórum - Érme szóló információ gyűjtésére érmék, deviza, és postai megrendeléseket. - Új fórum szentelt érméket, valuta-és egyéb elemek. Most indult egy pár hónappal ezelőtt.

    A telepítés után vBET múlt héten már kezd kap egy csomó találatot, különösen a galériánkban, más országok mellett az USA a saját anyanyelvükön.

    Az eredmények tekintetében már nagy, és a Google sem index minden kedves oldalak.

    site:Coin Fórum - Érme szóló információ gyűjtésére érmék, deviza, és postai megrendeléseket. visszatér a 5840 április 25-én 2010 Google. Eredmények az elmúlt hetekben körülbelül ~ 350-et.

    Nagy terméket, tartsa meg frissíteni.

  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    Április 2010
    Hozzászólások
    34

    Default

    Helyén ma mutatja: Eredmények 1 - 10 of about 16.200-től coinforums.com. (0,21 másodperc) a google.

    Forgalom növekedése már majdnem 3x-os most és még mindig kap növekedése. Oldalunk új, és ez a fórum + galéria érmék és valuta. Most már egyre találat a 85 különböző országból, míg körülbelül 20 telepítés előtt.

    Az eredmények igen kedvezőek.

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    Április 2010
    Hozzászólások
    34

    Default

    Quote Eredetileg írta: JinLeeHui View Post
    Hi,
    Sajnálom, Im új fórumok. Az én feladatom az, hogy teljes körű felmérést a szerves kínai zöld teák.
    Ha van egy perc, akkor is legyen szíves üzenetet nekem, melyik a kedvenc márkája a zöld tea?
    Előre is köszönöm,
    Tisztelettel Jin
    lol ... milyen zuhany. Most kell majd aggódnia a nemzetközi spammerek is azt hiszem ..

    Quote Eredetileg írta: Jesh View Post
    Helyén ma mutatja: Eredmények 1 - 10 of about 16.200-től coinforums.com. (0,21 másodperc) a google.

    Forgalom növekedése már majdnem 3x-os most és még mindig kap növekedése. Oldalunk új, és ez a fórum + galéria érmék és valuta. Most már egyre találat a 85 különböző országból, míg körülbelül 20 telepítés előtt.

    Az eredmények igen kedvezőek.
    Jesh, ez félelmetes. Én Kezd több a kísértés, hogy próbálja ki ezt.

    BTW, ha nem említettem ... Michal, te egy zseni feltalálásáért ezt. És én vagyok meglepve, senki sem vásárolta ya még nem értékelték.

    Én csak látni ezt, hogy még több népszerű mint az elkövetkező években.

    Kerestem a neten a minap, és megállapította, hogy nagyon nehéz megtalálni fordítási szoftver rendes weboldalak. (Nem vBulletin) Vagy valami, ami megbízható és népszerű. Minden találtam néhány árnyékos cégek itt-ott. Talán egy üzleti lehetőséget valaki másnak, hogy kihasználják a. Nagyon szeretném átalakítani mint a más oldalakon valamikor a jövőben. (Nem vBulletin kapcsolódó)

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Mi már a tervek létrehozásának általános fordító, amely lefordítja minden oldalon Fogjuk használni ott jól kipróbált és jól optimalizálják motor vBET, ezért adunk ügyfeleinknek minőségének és teljesítményének nőtt szoftver új termék. Először azt akarjuk, hogy támogatják a fájlok cache és kész cache motorok vBET - így lesz is támogatja az általános fordító. Nincs menetrendje ezt még.

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    Április 2010
    Hozzászólások
    34

    Default

    Helyén kellett indexelt egy csomó más keresőmotorok ezen a héten. Mi akár 199,10%-a héten a látogatók.

  6. #6
    Junior Member
    Csatlakozott
    Május 2010
    Hozzászólások
    1

    Default Csodálatos

    Text automatically translated from: Arabic to: Hungarian
    Translated text
    Ez valóban egy csodálatos

    Köszönöm
    Original text
    Utoljára szerkesztette vBET; 11-05-10 -on 19:58.

  7. #7
    Senior tag
    Csatlakozott
    Március 2010
    Hozzászólások
    116

    Default

    Azt tervezem, hogy 100.000 uniq látogató / nap
    talán lehetett számított 1 éven

  8. #8
    Tag
    Csatlakozott
    Április 2010
    Hozzászólások
    34

    Default

    Első nagy találati többnyire más országokban.

    Átlagos találat volt egy kis dip, de azt hiszem, ez arról szól, hogy más dolgok történtek. Próbálom kitalálni, ha ez a kettős meta tagek, vagy sem.

  9. #9
    Tiltott
    Csatlakozott
    Sep 2013
    Hozzászólások
    1

    Default

    Mi már most kezd találat 85 különböző országban, szemben a mintegy 20 telepítés előtt.

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •