Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 8 A 8

Téma: PHP Figyelmeztetés: preg_replace_callback(): szükség van érv, 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplacehref', includes/vbenterprisetranslator_functions.php on-line 222

  1. #1
    Junior Member
    Csatlakozott
    Július 2018
    Hozzászólások
    8

    Default PHP Figyelmeztetés: preg_replace_callback(): szükség van érv, 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplacehref', includes/vbenterprisetranslator_functions.php on-line 222

    Code:
    PHP Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplaceHref', to be a valid callback in ..../includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 222

    második hiba:


    amikor fordítani bármely nyelvre, a felhasználók online eltűnik:

    https://gyazo.com/fc645acdda225e65bc648469b29b1f96


    Azt hiszem, hogy csak ez a két hibát, hogy továbbra is rögzíteni kell egy működő terméket a live felhasználói fórumon.

    használom az új kiadás.
    Utoljára szerkesztette Matt; 25-07-18 -on 10:19.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Köszi, el is felejtettem, hogy adjunk egy dolog. Ezt majd korrigálni nect kiadás.

    A gyors fix kérjük:
    1. Fájl megnyitása includes\vventerprisetranslator_functions.php
    2. Keresés:
      Code:
      function vbet_createURLForAddressNoReplace($language, $address) {
    3. A beillesztés ELŐTT:
      Code:
      function vbet_createURLForAddressNoReplaceHref($what) {
      	return 'href="'.vbet_createURLForAddressNoReplace($_REQUEST['language'], $what[1]).'"';
      }


    Kérjük, tudassa velünk, nem javítja a problémát.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Nincs válasz - feltételezzük, hogy a probléma eltűnt.

  4. #4
    Junior Member
    Csatlakozott
    Július 2018
    Hozzászólások
    8

    Default

    Szia bocs, úton voltam 10 napig.

    Jelentkeztem a szerkesztés nem változtat.

    még mindig ugyanaz a hiba: PHP Figyelmeztetés: preg_replace_callback(): szükség van érv, 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplacehref', egy érvényes visszahívási ..../includes/vbenterprisetranslator_functions.php on-line 222


    is felhasználónév online még rejtett, amikor fordítás.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Haladunk a szerver, szóval előbb el kell befejezni, akkor meg fogja kezelni a problémát. Mi hamarosan felveszi önnel.
    Addig is meg lehet próbálni, hogy telepítse a legújabb kiadás - ott az a változás, de lehet, hogy valamit rosszul.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Hogy könnyebben meg fogja oldani a problémát az oldalon. Kérjük, PM nekem hozzáférési adatok az FTP-s Admin CP (biztonsági okokból javasoljuk, hogy küldje el nekünk ideiglenes jelszavak vagy fiókok).

  7. #7
    Junior Member
    Csatlakozott
    Július 2018
    Hozzászólások
    8

    Default

    Quote Eredetileg írta: vBET View Post
    Hogy könnyebben meg fogja oldani a problémát az oldalon. Kérjük, PM nekem hozzáférési adatok az FTP-s Admin CP (biztonsági okokból javasoljuk, hogy küldje el nekünk ideiglenes jelszavak vagy fiókok).
    Tettem, hogy most már, uram! Köszönöm!

    Ez két hibákat.

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Ahogy látom, nem parlagon pontosan a gyors fix utasításokat, majd illessze be a kódot nit ELŐTT, de MIUTÁN a kódot az 3 pont. Ezért nem dolgozott. Én fix, írhatsz által FTP fájl, utolsó kiadás. Nem úgy működik, ahogy én látom.

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •