Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 7 A 7

Téma: Hogyan lehet a fordítások zászlók ibproarcade???

  1. #1
    Junior Member
    Csatlakozott
    Február 2015-ig
    Hozzászólások
    3

    Question Hogyan lehet a fordítások zászlók ibproarcade???

    Helló,
    Nekem van egy probléma-val vBET. Én vidám kap a fordítási zászlókat az ibproarcade jelennek meg. Tudom, hogy jól jönne $vbenterprisetranslatorflags érte. Tudna segítsen nekem legyen szíves, és hadd tudjam meg, pontosan úgy van, hogy azt hwere? Kipróbáltam már a Arcade sablon $navbar előtt, és ez csak nem jelennek meg. Akármi segít-val ezt az fantasztikus lenne. Meg kell győződjön meg róla, hogy ez működik is az arcade előtt én megvásárol a profi változat.

    Üdvözlettel

  2. #2
    Tiltott
    Csatlakozott
    Aug-2012
    Hozzászólások
    481

    Default

    Ha van egy vB 2.3.13 helyét jelző bárhol, akkor be kell állítani AdminCP -> vBET - > zászló hely zászlók -> a Szokás és tesz a sablon egy mondat: $ Vbenterprisetranslatorflags.

  3. #3
    Junior Member
    Csatlakozott
    Február 2015-ig
    Hozzászólások
    3

    Default

    Köszönöm a választ. Van, hogy azt csak a vbulletin mintadeszka vagy is a ibProArcade bőr? Tudna ön tanácsol én konkrétabb legyen szíves? Hol pontosan kell elhelyezni a mondat?

    Előre is köszönöm

  4. #4
    Tiltott
    Csatlakozott
    Aug-2012
    Hozzászólások
    481

    Default

    Önnek kell elhelyezni a sablon, amely látható, és a test.
    Például hogy ezt az első sorban a navbar-sablon AdminCP -> stílus igazgató -> sablonok szerkesztése -> navigációs / Breadcrumb Mintadeszkák -> navbar.

  5. #5
    Junior Member
    Csatlakozott
    Február 2015-ig
    Hozzászólások
    3

    Default

    Válaszát előre is köszönöm. Igen én tett hely a Navbar sablonba. És ez azt mutatja, mindenütt, de nem a vbandvanced portál és (fontos) az én-m ibProArcade. Mikor én kettyenés-ba az én-m arcade a vbulletin létesítményben. majd eltűnik a fordítási zászlókat. Nem tudom miért, de én arcade.php figyelmen kívül kell hagynia a $vbenterprisetranslatorflags. Ugye tud hogyan én kap a fordító-ba az én-m Arcade? Láttam már más helyszíneken, hogy van benne az Arcade.

  6. #6
    Tiltott
    Csatlakozott
    Aug-2012
    Hozzászólások
    481

    Default

    Legyen szíves, küld nekem egy PM hozzáférési adatait Admin CP. Akarat ellenőriz, mi folyik ott

  7. #7
    Tiltott
    Csatlakozott
    Aug-2012
    Hozzászólások
    481

    Default

    Nincs válasz - szemügyre véve a kérdés eltűnt. Ha nem kérjük, írjon ide.

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •