PDA

Teljes verzió megtekintése: Hogyan működik vBET a litespeed?

symbianist
14-07-10, 13:22
Hogyan működik vBET a litespeed? Úgy vettem észre, vBET nem működik a litespeed. Ez mutatja
Érvénytelen Fórum megadva. Ha majd egy érvényes link, kérjük, értesítse a rendszergazda
Kérjük, segítségért.

kamilkurczak
14-07-10, 13:37
Nem tudom, hogyan munkáját litespeed.

Meg tudja mondani - vBulletin dolgozik ezen a szerveren?

Most, Michał a nyaralás ideje. Én vidám ellenőrizze, hogy (i nem férnek hozzá csinálni), kérjük, legyen türelemmel.

symbianist
15-07-10, 07:34
VBulletin dolgozik litespeed nagyon jó, csak vBET nem működik.

kamilkurczak
15-07-10, 13:27
ok, megpróbálom kapcsolatot Michał. kérjük, legyen türelemmel:)

Taurus
15-07-10, 18:38
Csak frissíteni a fórumon, hogy LiteSpeed ma is, és tudom erősíteni, hogy vBET nem működik vele. Remélem nektek is jön a megoldás. Kellett visszamenni Apache most.

kamilkurczak
16-07-10, 13:06
Köszönet Taurus. Azt fogják mondani Michał erről.

Taurus
17-07-10, 07:03
Mikor lesz Michal vissza? Az egyetlen ok, amiért most már nem használható LiteSpeed (amit fizetett), mert a vBET. Nagyon kell, hogy ez rendezett. Köszönjük!

symbianist
17-07-10, 07:47
Tényleg kell ez a munka too.please online tesó. köszönöm,

symbianist
17-07-10, 08:12
Vegye tudomásul, hogy én már telepített iconv és göndör, de még mindig nem működik.

kamilkurczak
17-07-10, 16:27
Michał lesz fórum mondey .. kérjük, legyen türelemmel,
sajnálom, hogy a

symbianist
18-07-10, 05:17
Próbáltam googletest is, és kaptam néhány hiba. Saját gép azt mondta, hogy kapcsolat google rendben van. Igazából nekem van google sitemap, ami jól működik.
Ahogy futok a googletest, néha kaptam hálózati hiba képernyőn, és néha ez:

Kezdő fordítási
Vizsgálati eredmény:
Teszt hiba: nem tudott csatlakozni a fogadó
Connection (ms): 3003,3449707031

Taurus
19-07-10, 07:14
Próbáltam googletest is, és kaptam néhány hiba. Saját gép azt mondta, hogy kapcsolat google rendben van. Igazából nekem van google sitemap, ami jól működik.

Ugyanez volt a probléma néhány nappal ezelőtt. Azt javaslom, forduljon hosting cég, és felkéri őket, hogy ellenőrizze a jogosultsági és a tűzfal beállításait. Adj nekik a linket az Ön googletest.

symbianist
20-07-10, 08:30
Kérem, segítsen admin ebben a kérdésben.

vBET
20-07-10, 21:25
Hi:) Sorry a késésért - Csak jött vissza vakáció, és én vagyok itt, hogy szolg Önt a támogatás:)

Kérjük, olvassa el ide litespeed beszélgetés választ, hogyan kell használni: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/848-litespeed.html - nem vizsgálták még, csak a felhasználói választ, de nyugodtan teszteld a ingyenes verzió. Abban az esetben, kérdések - írja még a pontos probléma leírása és fogunk dolgozni ezen:)

vBET
20-07-10, 21:26
Hogyan működik vBET a litespeed? Úgy vettem észre, vBET nem működik a litespeed. Ez mutatja
Érvénytelen Fórum megadva. Ha majd egy érvényes link, kérjük, értesítse a rendszergazda
Kérjük, segítségért.

Csak használata szükséges. Htaccess szabályokat:)

vBET
20-07-10, 21:29

Ez a probléma között, a szerver és a Google. Azt írta Google teszt pontosan meghatározni az ilyen helyzetekben. Ennek semmi köze vBET - a szerver csak azt bajok Google kapcsolatok - figyelembe kell venni, hogy a tárhely szolgáltató.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.9.99