PDA

Teljes verzió megtekintése: Elutasított Támogatás videók

hmspain
22-04-10, 02:29
Van v3.x és blogolást. Blogok nem alátámasztani látszanak; vagyok hiányzik valami?

vBET
22-04-10, 14:28
Ön nem hiányzik semmi - ez az igazi - blogolás nem támogatja vBET a vB3.x (ez alatt VB4 is a CMS)

MORE - szeretnénk támogatni, de ebben a pillanatban nincs lehetőség rá. Ez azért van, mert BB hivatalosan esett blogírás kérdés vB3.x és mi nem fog engedélyt még tesztelés, még ha akarnak fizetni érte.

Itt nézheti meg a vitát a hivatalos vBulletin fórum:
vBulletin Közösségi Fórum (http://www.vbulletin.com/forum/showthread.php?347580-Cannot-download-Publishing-Suite-3.x)

hmspain
04-05-10, 17:19
Ön nem hiányzik semmi - ez az igazi - blogolás nem támogatja vBET a vB3.x (ez alatt VB4 is a CMS)

MORE - szeretnénk támogatni, de ebben a pillanatban nincs lehetőség rá. Ez azért van, mert BB hivatalosan esett blogírás kérdés vB3.x és mi nem fog engedélyt még tesztelés, még ha akarnak fizetni érte.

Itt nézheti meg a vitát a hivatalos vBulletin fórum:
vBulletin Közösségi Fórum (http://www.vbulletin.com/forum/showthread.php?347580-Cannot-download-Publishing-Suite-3.x)

Kiábrándító, de természetesen értem a helyzetét. Meg kell vásárolt blogging a farka végén támogatás V3.8 (2009 szeptember).

vBET
04-05-10, 20:57
Még blogok oldalak le kell fordítani, mint bármely más BB oldalak (ha global_complete horog használata ott). Csak nem adhat teljes körű többnyelvű támogatás (így üzeneteket nem lehet leírni a különböző nyelveken is).

hmspain
04-05-10, 21:55
Még blogok oldalak le kell fordítani, mint bármely más BB oldalak (ha global_complete horog használata ott). Csak nem adhat teljes körű többnyelvű támogatás (így üzeneteket nem lehet leírni a különböző nyelveken is).

Értettem, és köszönöm a gyors választ a kérdés, hogy valószínűleg kérték újra és újra :-) (Én próbáljon ki egy keresést) LOL.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.9.99