PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott PHP Figyelem minden oldalon

tavenger5
19-02-14, 19:38
Szerzés ez minden az én-m oldal. A legújabb verziót.

Figyelmeztetés: Érvénytelen argumentummal megadott foreach()-/home/site/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php vonalon 734

Marcin Kalak
21-02-14, 13:57
Kérem, adjon nekem egy linket a kérdés. Legyen szíves küld én egy PM hozzáférési adatait Admin CP és FTP. Akarat ellenőriz, mi folyik ott :)

Marcin Kalak
24-02-14, 13:23
Nincs FTP hozzáférést.

Marcin Kalak
25-02-14, 13:15
A hiba javítása szerepelni.

Nyissa meg a fájlt includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
Keresés:

if($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_alternate_tag'])
Cserélje ki, hogy:

if($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_alternate_tag'] && !$vbulletin->userinfo['userid'])

Ezt a quick fix bekerül a következő kiadásban.

tavenger5
28-02-14, 17:42
Kösz, hogy dolgozott.

tavenger5
30-07-14, 20:30
Frissítettem a legújabb verzióra a vBET. Volt, hogy újra alkalmazza a javítást, azonban ez most mutatja a minden lapjai nem számít, mit.

Marcin Kalak
31-07-14, 11:37
Nem látja a kérdés-ra-a website.
A legújabb verzió vBET a 4.7.2. 4.7.1 verziója. Tettél egy downgrade?

tavenger5
01-08-14, 21:21
Igen, én leáldozott, miután láttam ezt, de úgy néz ki, mint ez történik, a 4.7.1 is. Ez csak történik, ha nincs fordítói szolgáltatók állnak rendelkezésre (Google, szabad az én esetemben van megjelölve, de nem kell őket az API-kulcs). Amikor ez megtörténik, szálak is nem fordítják.

Marcin Kalak
04-08-14, 11:56
Ha nem volna egy kulcs a Google, akkor kell automatikusan letiltja. Kézzel kapcsolja ki a Google a AdminCP -> vBET -> fordítási szolgáltatók elérhetősége. Legyen szíves hadd tudjam meg, ha a Google kapcsolja be automatikusan a AdminCP -> vBET -> fordítási szolgáltatók elérhetősége.
Legyen szíves hadd tudjam meg, ha ez megoldja a problémákat.

tavenger5
04-08-14, 23:08
Ha nem volna egy kulcs a Google, akkor kell automatikusan letiltja. Kézzel kapcsolja ki a Google a AdminCP -> vBET -> fordítási szolgáltatók elérhetősége. Legyen szíves hadd tudjam meg, ha a Google kapcsolja be automatikusan a AdminCP -> vBET -> fordítási szolgáltatók elérhetősége.
Legyen szíves hadd tudjam meg, ha ez megoldja a problémákat.

Valójában úgy tűnik, hogy nem volt igazam. Annak ellenére, hogy a Google most maradjunk ki kézi beállítása után, a hibaüzenet továbbra is megjelenik. Azonban ez nem jelenik meg minden alkalommal. Nem találom a mintát. Természetesen ez elmúlik "Összead másik tag" kikapcsolt állapotában.

Marcin Kalak
05-08-14, 12:11
Nem látom a problémát. Nem tudom reprodukálni a problémát, ha nem tudom, hogy mikor merül fel.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.9.99