PDA

Teljes verzió megtekintése: Beállításait, így a kifizetett fordítások nem törlődnek.

tavenger5
12-09-12, 15:45
Nem vagyok 100 % biztos, az én drága fizetett Google fordítások nem eltávolítva az adatbázis-gyorsítótár. Nyilván nem akarom eltávolítandó valaha ezen a ponton mivel meglehetősen költséges lefordított mondatok.

Úgy tűnik azonban, hogy a fordítás soha nem "kész" annak ellenére, hogy csak 6 nyelven engedélyezett. Minden nap a Google lefordítja 500.000 karakterek (a kvóta, hogy én meg) hogy nem kiad több mint 10 $ (USD) egy nap.

Van egy beállítás vagyok hiányzó valahol, fordítások, többször fordítandó okozza? E fejlesztések lehet a rendszer, amely csökkenti a számát, amelyek szükségesek a megfelelő módon tudja lefordítani? Például ha a mondat fordítása egy post, hogy ugyanaz a kifejezés létezik a másik után, hogy ugyanaz a mondat hogy küldi el a Google kétszer?

vBET
15-09-12, 09:52
Az a konfiguráció csinál a gyorsítótár kiürül, vagy nem. Egyszerűen letiltja elszámolási cache funkciót beállítás Admin CP - > vBET gyorsítótár - > adatbázis Cache idő élettartam (TTL) 0-ra. Vagy ugyanazon hely a gyorsítótár törlésével stratégia-hoz meghibásodott. Is győződjön meg arról, hogy az adatbázis (adatbázis-gyorsítótár használata). Kérjük, vegye figyelembe, hogy az alapértelmezett adatbázis-gyorsítótár és elszámolási ki.

Ha a gyorsítótár kíván tisztított képes lenne túl lásd a naplók róla Admin CP - > ütemezett feladatok - > ütemezett feladat-napló.

Kérjük, vegye figyelembe, hogy minden olyan tartalom, amely nem fordították még, hogy töltse ki a cache. Is kevesebbet egy nap, ez nem probléma, csak gyorsítótár megtöltik lassabb.

Is azt javaslom, hogy configure Apertium fordítások - amelyek mentesek. Nem minden nyelvpárok támogatottak, de azok, amelyek Apertium fogják kiválasztani a Google előtt a fordítás elkészítését. Apertium kiszolgáló nem mindig elérhető legyen, de képes kezelni, ezt a vBET - egyszerűen mindig megpróbál első legolcsóbb választás, és ha nem áll rendelkezésre akkor kapcsol-hoz következő egy.

És ezért is azt sugallják, konfigurálhatja a Microsoft fordítási - van is szabad fordítás 2 millió karakter / hónap limit. Ez nem sok de ez akarat is csinál a költségek lassabb - más bölcs tudod fog fizetni Google 2 millió karaktereket:) És itt is a Microsoft választják először ha rendelkezésre áll. Így Apertium, majd a Microsoft, majd a Google - ez az alapértelmezett, hogy a fordítások, abban az esetben, ha minden szolgáltatók vannak konfigurálva. Ebben a sorrendben módosítható, ha azt szeretné, konfigurációs fájlok, de nem ajánlott.

Ha bármilyen további kérdése van kérjük csak kérdez.

tavenger5
03-10-12, 21:23
Köszönet - csak letöltött a legutolsó változat, és van az új Microsoft dolog dolgozik. Sajnos én használ 2 millió karakter (edit) körülbelül 30 min. Yikes!

tavenger5
03-10-12, 21:39
Is én már volt fordítás körül 500 k karakterek a nap keresztül Google részére majdnem egy év most. Ez a költség sok pénz sajnos.

basketmen
04-10-12, 05:01
Is én már volt fordítás körül 500 k karakterek a nap keresztül Google részére majdnem egy év most. Ez a költség sok pénz sajnos.

Wow te komolyan?
365 nap x 10 $ (500 k karakterek perday) = $3,650

akkor kellett volna nagyon nagy fórum, amit szerzett több mint $ 3,650/év, és nagyon sok hozzászólást, hogy lefordítani
vagy közepes fórum és a bb-gyorsítótár nem a jobb beállítás, ellenőriz az én-m téma túl http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/3139-how-make-database-cache-never-deleted-cleaned-so-no-need-translated-again.html, mindig készítsen biztonsági másolatot a saját kockázat, pirítós

Marcin Kalak
04-10-12, 19:19
Költségeket is függ a Google és a Microsoft, de csökkentheti, küldött dokumentumok fordítási szöveg.
A költségek csökkentése érdekében fizetett fordítások Kérjük ide (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post10411).
A legújabb verzió vBET van egy új lehetőség, amely csökkenti a fordítás költsége: nem fordítja száma. Megtalálja ezt a lehetőséget a AdminCP - > vBET - > fordítási opciók.
Is győződj meg Önnek van jó beállított gyorsítótár tiszta.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.9.99