PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Táblázat hiba nem létezik.

vbetter
28-04-12, 17:27
Én eltartás felfogó hiba e-maileket, az üzenettel.
Legyen szíves segít nekem megfejt ez?
Én vagyok a legújabb vbet. 4.4.6.

VBulletin 4.1.3 adatbázis hiba:

Érvénytelen SQL:
SELECT cache.originaltext, originaltext, cache.translated, mint lefordított vbenterprisetranslator_cache_medium_az SÚGÓBÓL vbenterprisetranslator_cache_medium_az gyorsítótár hol help.originaltext='xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. " ÉS a cache.serie=help.serie;

MySQL Hiba: 'Xxxxx_xxxxx.vbenterprisetranslator_cache_medium_az' tábla nem létezik
Hiba száma: 1146
Kérelem időpontja: Szombat, április 28 2012 @ 10: 22: 55 AM
Hiba dátum: Szombat, április 28 2012 @ 10: 22: 55 AM
Parancsfájl: http://xxxxxxx.com/members/xxxxxxxx.html
Referrer:
IP cím: xxxxxxxx
Felhasználónév: regisztrált
Besorolása: vB_Database
MySQL verzió:

r.dziadusz
30-04-12, 23:52
Szia
Akarat megpróbál, ez a hiba ismét létrehozhatja, de eközben a lehetett akkor ellenőrizze manuálisan Ha tábla vbenterprisetranslator_cache_medium_az létezik-e?
És is legyen szíves mondja meg mikor - után mi történt, ezek hiba kezdett apear?

vbetter
01-05-12, 01:39
Szia
Akarat megpróbál, ez a hiba ismét létrehozhatja, de eközben a lehetett akkor ellenőrizze manuálisan Ha tábla vbenterprisetranslator_cache_medium_az létezik-e?
És is legyen szíves mondja meg mikor - után mi történt, ezek hiba kezdett apear?

Én websites .htaccess fájl módosításának távolról átirányítása egy másik webhely. A problémák úgy tűnik, ott elindításához. Én kezelt megoldani mindent, de miután felminősített-hoz legutolsó változat-ból Vbet, és redid htaccess fájlt elkezdtem részesülő hibák. Valójában a hibaüzenet ugyanazon a következő:

vbenterprisetranslator_cache_short_az
vbenterprisetranslator_cache_short_hy
vbenterprisetranslator_cache_medium_ka
vbenterprisetranslator_cache_medium_eu
vbenterprisetranslator_cache_medium_hy
vbenterprisetranslator_cache_medium_ht
vbenterprisetranslator_cache_medium_az

Megnéztem az adatbázist, és úgy tűnik, hogy a fenti táblázatok nem léteznek.

Ha bármilyen további infó, nekem van szüksége please let me know. Köszönet részére a segít várom, hogy egy erősít.

r.dziadusz
02-05-12, 10:19
Kérjük a PM jelölőnégyzetet

m_jankowski
19-06-12, 22:46
Nincs válasz, így kell zárnom ezt a téma, ha további kérdései vannak ezzel a kérdéssel fogok nyissa meg újra.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.2beta gives automatic translations